NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistický Helouvín 2008 v Jihlavě historií

Vložil Anonymní, 9. Listopad 2008 - 13:46

Za solidní návštěvnosti 150 naháčů se konala naturistická premiera v kryté části Vodního ráje v Jihlavě. Účastníci přijeli z velké části z Vysočiny, ale sešli jsme se zde i se starými známými z Krnova, Topolčan nebo Tachova. Celý večer se odvíjel za přátelské rodinné atmosféry, kde prim hrála všeobecná pohoda ve vířivkách a sauně střídající se s dětinským dováděním ve venkovním bazénu nebo tobogánu. Zlatým hřebíkem večera byla soutěž v malování na tělo, které se zúčastnilo 13 soutěžících. 

Naturistický HelouvínNaturistický Helouvín Na vysoké návštěvnosti se velkou měrou zasloužilo vedení Vodního ráje v čele s ředitelem Miroslavem Veselým, který tuto akci zpropagoval ve všech důležitých médiích Vysočiny. Tak nám byl poskytnut prostor v Radiu Vysočina, ČRo-Region-Vysočina, Radio HEY Brno, Jihlavské listy, Jihlavský deník.
Naše premierová akce byla celým personálem areálu přivítána s přívětivostí a věřím, že všichni naháči se cítili celý večer dobře. Nedostatky s absencí bufetu jsme se snažili vyřešit individuálně donáškou občerstvení z vestibulu VR. Napříště nám bylo nabídnuto zajistit si bufet vlastními prostředky (provozovatel místního bufetu dostal v současnosti výpověď). Občerstvení pro naháče se napříště rádi ujmeme.
Z jednotlivých procedur se těšila velkému zájmu místní sauna, kde se včerejšího večera vytvořil zřejmě rekord 27 lidí v prohřívárně [Úsměv] . Také venkovní vyhřívaný bazén se těšil velkému zájmu. Děti se vyřádili na velmi dlouhém tobogánu, na kterém byly neustále fronty. 

Soutěž
Soutěž v malování na tělo přilákala velké množství zvláště malých naháčků. Tentokrát zavládlo téma strašidel, dýní, ale objevil se i (jihlavský) ježek nebo popínavý břečťan. Vítězství připadlo zkušeným matadorům našich soutěží – první cena na Moravu a dvě další do Čech. (Fotografie budou uvedeny průběžně po jejich zamailování na naturista@naturista.cz , děkujeme). 

S průběhem večera byla oboustranná spokojenost, takže se budeme těšit, že se v Jihlavě setkáme tuto zimu ještě nejméně jednou.
Ještě jednou děkuji za příkladnou pomoc vedení Vodního ráje za propagaci akce, vstřícnost plavčíků a dalšího personálu i celkově pěkný dojem z komorní rodinné atmosféry v celém areálu.
FOTOGRAFIE BUDOU ZDE PRŮBĚŽNĚ (Mnozí fotografové jsou momentálně ještě pořád na cestě domů [Spiklenec] )
Autor fotografií: Jiří Böhm  


Autor fotografií: Vladimír Kozák  


Partneři Naturistického helouvínu:
Vodní ráj JihlavaVodní ráj Jihlava Pivovar JihlavaPivovar Jihlava PTÁKOVINY.BIZPTÁKOVINY.BIZ Radio VysočinaRadio Vysočina ČRo Region VysočinaČRo Region Vysočina Radio Hey BrnoRadio Hey Brno Jihlavský DeníkJihlavský Deník Jihlavské listyJihlavské listy

4