NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistický Mikuláš 2006 Hradec Králové

Vložil Anonymní, 10. Prosinec 2006 - 16:48

Aquapark HKAquapark HK 3. naturistická Mikulášova osuška zlákala letos stovku naturistů. Mikulášův koš byl pro odřeknutí sponzora v ohrožení. Jeho absenci ale naprůměrně nahradili rodiče, ale i další naturisti, kteří donesli tolik sladkostí, že každé soutěžící dítě si odnášelo spoustu cen a výher. Mezi milé hosty patřili tentokrát také členové Klubu naturistů Křetinka.


Dětí se letos sešlo skoro k padesátce, tak bylo jako vždy veselo. Na většině z nich bylo už u pokladny vidět, jak netrpělivě čekají, až se budou moci rozjet na tobogánu, nebo si čertovsky zařádit ve vlnobití:


Vůbec nejmladším účastníkem našich akcí byl malý naháček Poláček, se kterým absolvovali jeho rodiče dlouhou cestu až z polského Walbrzychu:


Po důkladném vytobogánování a vybití ve vlnách následovaly závody a soutěže v padesátce. Ve druhé polovině večera přišlo na řadu opět velmi oblíbené malování na tělo, tentokrát na čertovsko:


Fantazii se meze nikdy nekladou, takže „bitevní“ malířské pole nakonec hrálo úplně všemi barvami:


Nejzdatnější umělci si odnesli ceny v podobě vánočních ubrusů, osušek a útěrek od firmy FROLEN STÁRKOV


Už i Mikuláš žil nezadržitelně se blížící vánoční atmosférou:

Mezi nejhodnotnější ceny patřila otevírací sada na víno od firmy CERMAN LASER SCRIPT. Tu dostal pan Radovan Jelínek s rodinou za mnohaletou podporu našich akcí. CERMAN LASER SCRIPTCERMAN LASER SCRIPT

5