NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistický SLUNOVRAT na Hrádku-Oplatilu.

Vložil Anonymní, 8. Květen 2007 - 17:00
23.06.2007 13:00
23.06.2007 23:59

Pro nepřízeň počasí zrušeno.

Tradiční oslava letního Slunovratu na Pardubicku. Informace

0
 
-

Slunovrat

Vložil JirkaRybka, 24. Červen 2007 - 23:17
Obrázek uživatele JirkaRybka

Cha cha [Ďáblík] pro nepřízeň počasí zrušeno, tak to mě fakt pobavilo. Taky jsem si na místě samém všiml, že se nic nekonalo (i když to není úplně pravda, já jsem si to v přiměřené míře užïl, včetně cyklistické cesty z Prahy a zpět, naplaval toho taky dost, měsíčná noc byla vpravdě kouzelná a tradiční táborák taky částečně proběhl za účasti 1 naturisty – přece přivezené špekáčky nenechám zezelenat – jen jsem si musel od rybářů půjčit zapalovač, protože se sólo jízdou jsem fakt nepočítal, a tudíž neměl sirky).

Počasí – no, nevytáhlo se [Smutný] Ale za úplně ztracené jsem to zas nepovažoval, naturista se jako milovník přírody s jejími rozmary do jisté míry srovná, a ostatně jako cyklista se na podobnou vzdálenost nemůžu rozhodovat z hodiny na hodinu. Cestou párkrát sprchlo, časné odpoledne slunečné, pak půlhodinka deště strávená plaváním k ostrůvku a zpět (voda teplá jak kafe, to je nejlepší úkryt před deštěm!), a večer bylo docela hezky, nízké sluníčko – a ty efekty při západu, to se musí vidět! To jasná obloha nenabídne. Nedělní dopolende až na občasný mráček vyloženě sluneční úpal.

A lidi? V sobotu nás tam bylo kolísavě v rozmezí asi 2–5, i když u ohně jsem pak seděl sám, zaregistroval jsem i dotaz na (ne)existenci akce… Tak se musím v duchu ptát – kdy se vlastně na webu objevila ta zmínka, že je akce zrušena? Buď už dávno (v tom případě by si zasloužila komentář „Pozor změna“, protože lidi asi sotva proklikávají již jednou přečtené pořád dokola), ale spíš mám pocit že to bylo asi tak 2 hodiny a 13 minut po plánovaném začátku (čísla jsem si nevymyslel – Drupal napoví), což je samozřejmě pro „lidi na cestě“ pozdě. Osobně se jako organizátor-začátečník v případě podobné situace snažím stejně na místě objevit, protože věc s počasím není nikdy tak jednoznačná (Kouzlo Noci jsme vloni dělali ve 3 lidech i když mrholilo) – tak nevím, zda jsme se minuli, zatímco jsem plaval… Při takovéto časově volnější akci by možná pro případného dorazivšího účastníka byla příjemná a slušná aspoň nějaká cedule na místě.

Tak někdy příště [Spiklenec]
 
-

Deštivý Slunovrat

Vložil zurek (bez ověření), 25. Červen 2007 - 7:01

Oznámení o pro nepřízeň počasí zrušený Slunovrat jsem dal na Naturistu v sobotu. Důvodem bylo kromě počasí odřeknutí všech místních a dalších přespolních, kteří tradičně k nám jezdívají. Z toho důvodu mi to neprošlo ani doma, takže se nekonal ani t-výlet na sportoviště. Účast se po pětiletých zkušenostech dala celkem s přesností odhadnout. Až bude počasí, tak se i bez vyhlašování akce sejde dost lidí.

 
-

Soukromé akce

Vložil JirkaRybka, 25. Červen 2007 - 12:23
Obrázek uživatele JirkaRybka

Bez vyhlašování se jistě dost lidí sejde, ale já to nebudu. Místní a známí jistě přijdou/nepřijdou podle počasí a aktuálního průběhu místního fotbalu, tak je to všude, a nestojí to asi za veřejné rozebírání na webu. To je soukromá akce, parta známých…
Akce vyhlášená předem, veřejně na Naturistovi, nabízí navíc možnost poznávat nové lidi, nebo se setkat s těmi zdaleka, a je ovšem i svého druhu závazkem. Tak nějak jsem to myslel.

Držím palce, ať příště počasí vyjde líp.