NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistický večer v Holešově

Vložil Mirda, 12. Prosinec 2018 - 9:14

Máme za sebou 1. naturistický večer v Holešově, který se konal 8. 12. 2018 a já bych rád napsal pár slov o jeho průběhu.

Již kolem 18-té hodiny se postupně začali sjíždět naturisté ze širokého okolí. Dokonce dorazili naturisté i z Polska. V dohodnutý čas dorazil i pán, který se ujal vykonávání saunových ceremoniálů. Těsně před devatenáctou hodinou se většina účastníků netrpělivě mačkala před pokladnou a čekala, až odbije devatenáctá a začnou je pouštět do areálu. Vše proběhlo celkem rychle a v klidu, tak mohl večer začít.

Spousta návštěvníků bylo v Holešově poprvé, tak byli zvědaví, jak to u nás vypadá a vydali se na průzkum. Vzhledem k tomu, že běžně není propojená sauna s bazénem, nachystal jsem před začátkem směrovky, kudy se dá projít. Nechal jsem to na poslední chvíli a málem jsem je ani nestihl vylepit. Tobogán zaujal hlavně děti, ale nešetřili jej ani dospělí. Vířivka se těšila také velké oblibě. Jakmile se do ní usadilo šest naturistů, tak voda přetékala vrchem. Holt je stavěná na 4 osoby, ale jak mi bylo řečeno – „Dobrých lidí se vejde“. Ještě štěstí, že máme automat na doplňování vody a doplňujeme předehřátou vodou. Velkému zájmu neunikly ani saunové ceremoniály. Po dohodě byly dva – v 19:30 a 20:30. Pokaždé byla naše sauna „nacpaná“ k prasknutí. Celý večer probíhal ve velmi dobré náladě a také velmi rychle uběhl. Jediná vada na kráse bylo to, že jsem pro akci napoprvé vyhradil pouze dvě hodiny. Pro příště se polepším a vyhradím hodiny tři.

Celkem se večera zúčastnilo 36 naturistů a vzhledem k počtu si myslím, že si vše také náležitě užili. Děkuji všem zúčastněným za skvělý přístup a dobrou náladu, kterou sebou k nám přivezli a již teď se těším na další akce, jejichž termíny velmi brzy zveřejním.
5