NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistův občasník letos a před 10 lety

Vložil admin, 26. Červenec 2022 - 12:38

Aktuální Naturistův občasník najdete ZDE a budeme rádi, když nám ho pomůžete rozmístit ve vašem okolí. Přispějete tak k šíření informací o naturismu i k šíření samotnému :-)

Při této příležitosti bych chtěl připomenout, kdy jsem NO založili a jaký je jeho dosah a význam. 

NATURISTUV OBČASNÍK LÉTO 2022 ke stažení Autor: www.romanbures.cz

Myšlenka dostat n-informace co nejvíce do světa, vznikla kolem roku 2008. Tehdy se dařilo n-hnutí docela expandovat a to značně kontrastovalo s našimi zkušenostmi přímo z pláží, kde lidi prakticky o ničem nevěděli.
Názor, že „kdo chce, tak si TO najde“, byl zcela mylný a tak vznikla myšlenka vytvářet poutavý leták, který by se rozmísťoval různě po plážích. Hned po prvním vydání NO se na Naturistu přihlásilo nebývalé množství nově registrovaných a to nás inspirovalo k jeho pokračování.

Jen namátkou jsem dohledal pár z tehdejších výtisků:
 

Později se zdálo, že „vše běží dokonale, na věčné časy a nikdy jinak“ a od takovýchto aktivit se upustilo. A tím se i snížil počet příchozích.

Chtěli bychom tedy opět v tradici Naturistových občasníků pokračovat a n-info co nejvíce šířit, hlavně do textilního světa. Pokud budete tedy té ochoty, tak vám bude celý naturistický vesmír vděčen za šíření i zdokonalování Naturistova občasníku.
Vítáni jsou jistě nejen dostributoři, ale i vynalézaví výtvarníci a vůbec kreativci všeho druhu.
5