NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Neuvěřitelná dovolená ve Španělsku

Vložil Boban, 20. Prosinec 2023 - 19:59

Zdravíme příznivce nudismu. Chtěli bychom se podělit s našimi zkušenostmi z dovolené ve Španělsku, konkrétně v oblasti Almérie, hotelu Vera Playa Club, kde jsme byli již podruhé. Jedná se o nudistický resort, kde má návštěvník možnost i v prostorách hotelu se v době od 8 hodin ráno do 20 hodin večer pohybovat zcela nahý, to platí rovněž i v prostorách hotelového bazénu.
Co nás zcela překvapilo a zůstali jsme udiveni byla skutečnost, že je zde možný pohyb po ulicích v přilehlém malém městečku zcela nahý, kdy takto můžete jít na nákup do přilehlého obchodu Conzum, který je vzdálen od hotelu cca 1 km. Do prostor obchodu se musíte samozřejmě obléci.
Dále jsme obdivovali nádhernou písečnou pláž, která je několik kilometrů dlouhá a slouží k překrásným procházkám během dne, nebo k večernímu pobytu u moře. Takto se dá jít až do přilehlého města Garrucha, které je asi 5 km vzdálené.
A ještě abychom nezapomněli, tak před samotným hotelem se nachází i nudistická restaurace,která se těší velké návštěvnosti a je dosti oblíbená, dle počtu osob, které se tam nacházely.
V letošním roce zase přemýšlíme, zda tuto překrásnou lokalitu nenavštívíme. Velice nás mrzí, že se takový resort nenachází zvláště u nás. Myslíme si,že by byl využit a mnoho nás spokojených nudistů by nevynechalo možnost tento navštěvovat, aniž bychom museli cestovat do zahraničí. Závěrem našeho článku chceme říci, že nikde zde neuvidíte žádných čumilů,kteří Vás pozorují, lidé jsou zde milí, příjemní, jsou schopni Vám i pomoci. Je jen škoda, že u nás doma takových prostorů ubývá, místo aby přibývalo, že je zde pro nás nudisty málo pochopení.

5
 
-

Veraplaya club

Vložil tzin, 23. Prosinec 2023 - 15:46

Byli jsme tam letos v červnu a také se nám velmi libilo. Příští rok plánujeme jet znovu. [Úsměv]

 
-

Vera playa

Vložil filipjemelik, 28. Prosinec 2023 - 20:44

Já byl ve Vera playa minulý rok na podzim, za mně super dovolená, krásný areál, pláž, bazén, přes den povinně nahaté slunění u bazénu, nahota po hotelu, opravdu výborný rezort. A kvituji, že i tým animátorů a animátorek byl nahý ( na rozdíl od většinu naturistických center, co jsem zažil). Doporučuji a přimlouvám se taky za podobný rezort v ČR…oi když není to moře.-(((

 
-

Vera Playa

Vložil TT29, 3. Leden 2024 - 16:01

Ano, mohu potvrdit, že tento hotel je opravdu skvělý. Před dvěma lety jsme navštívili Vritomartis, v Červenci 2023 Vera Playa Club Hotel a poté i Valaltu v Chorvatsku. V hotelu to opravdu chodí přesně tak, jak je popsáno v článku a velmi se nám líbilo že vše je opravdu za rohem a plavky nejsou potřeba. Mohu i potvrdit, že čumilové se zde nepohybují. V létě jsme zažili i situaci, že se k hotelu přiblížila osoba, která fotila mobilem a během 7 minut byla na místě policie. V roce 2024 jedeme na 100% znovu, protože se bohužel obáváme, že i tento resort zmizí z povrchu zemského a místa pro nudisty opět ubude :-( Aktuálně je hotelovým vlastníkem řetězec SENATOR HOTELS a údajně bude tento hotel odkupovat řetězec IBEROSTAR. Bohužel není zcela jasné, zda nový vlastník ponechá hotel jako naturistický. Údajně má k prodeji dojít ještě letos, příští rok by se měl hotel rekonstruovat a bude údajně minimálně rok zavřený. Tuto informaci prosím považujte jako informaci nepotvrzenou, toto mi sdělil mezi řečí personál hotelu…

 
-

Tento hotel je jedinečný,

Vložil Jarda72, 3. Leden 2024 - 16:46

Tento hotel je jedinečný, byli jsme už 3× a věřím, že se ještě vrátíme.