[ikona]

Zdravotní potíže textiláků

   18. Červenec 2010 - 23:44
Anonymní

Tady http://www.novinky.cz/…tnictvi.html jsem se m.j. dočetl:" Pokud si pacient způsobí nemoc svým nevhodným chováním, měl by si rovněž připlatit. „Kdo se o své zdraví nestará, bude si muset připlatit,“ uvedl pro deník Sme Uhliarik. Do této kategorie může spadat například u žen zápal vaječníků v důsledku nevhodného oblečení nebo poškození očí v důsledku dlouhodobého používání počítače". Takže pokud si textilák/textilačka přivodí v důsledku chození v mokrých a studených plavkách infekci moč. cest nebo ženských orgánů, tak by měl/a podle toho na Slovensku za léčbu cvakat. No, to by bylo docela zajímavé. Na druhou stranu, to o tom zkaženém zraku od počítače se mě bohužel týká [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Zdraví

   20. Červenec 2010 - 12:48
Karlík (bez ověření)

Jestli jsi si Abeli nevšiml tak za léky a léčení už se platí i u nás. Já abych nedávno nepřišel o tisíce na prémiích musel jsem si vzít týden dovolenou na léčení zad. A o lécích ani nemluvě. Kdo se nestará o své zdraví a neinvestuje do něj tak se nedoplatí. U počítače sedět stále nemusíme. Ale ven by jsme chodit na vzduch měli. A pokud je horko tak jedině k vodě [Úsměv] . Dnes už nás naštěstí nikdo nenutí se koupat v plavkách. Jedině na koupališti kam také zrovna nemusíme. Ale pokud by jsme se uměli více ozvat, že si nemáme zájem kazit zdraví tak by nám snad i na těch koupalištích vyšli více vstříc. Časem to lidé třeba pochopí a dočkáme se nějaké pozitivní změny k lepšímu. Zatím ji pozoruji jen, ale všude, v té volné přírodě. Někdy jsou kolem mne i desítky lidí v plavkách a nikdo nic neřeší. Klidně se s nimi i dám do řeči a v pohodě. Nedávno jsem pozoroval z deky mladou kačenku jak zápasí s něčím nechtěným v zobáku, já vstal šel nahý jak jsem byl mezi lhostejné textiláky a snažil se jí od toho sám pomoci. Chytit se mi ji nepodařilo tak jsem ji nejprv jen krmil s ostatními kačenkami rohlíkem v domnění, že se toho třeba ze zobáku zbaví. Po chvíli mně nějaký plavkáč poradil ji zahnat do vody což nakonec opravdu pomohlo a kačenka se od toho osvobodila jak hltala mokrý rohlík. Pak ještě po chvíli celé hejno přišlo ke mně, přímo k dece asi tak na dva metry [Úsměv] , jestli ještě nemám rohlík. Já už jim neměl co dát tak se odkolébaly dál. Ale ta co jsem jí pomohl se na mě dívala vyloženě vděčně a svým kukučem mně krásně poděkovala [Úsměv] . No a u okolí jsem byl v jejich očích také fajn i když nahatý chlap co má rád tu přírodu a umí s ní i fajn komunikovat. Byl to nádherný pocit jít i mezi ty kačenky přímo do vody a mít je všude kolem sebe při tom krmení [Úsměv] Jejich máti se zdržovala bokem aby se kačenky více nakrmily tak jsem i jí tu a tam také sousto hodil a bylo vidět, že jim všem chutná [Úsměv] .

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Stop kalhotkám? A proč ne plavkám?

   22. Červenec 2010 - 9:04
abel (bez ověření)

V tom příspěvku je spousta dobrých rad, jak se uchránit od infekcí urogenitálního traktu, jen ta jedna tam chybí. Zřejmě to mají výrobci plavek dobře zlobbované [Úsměv] Jinak mi taky dochází, že při praktické neexistenci oddělených n-lokalit zde v Brně bude nutné asi jít cestou pokusu o mírovou koexistenci s textiláky. Přiznám se, že mám problém se odvážit, ale uvědomuju si, že je to problém můj, a nikdo ho za mně nevyřeší. Pročež budu zdejší osazenstvo průběžně informovat o stavu věcí.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Karlík: Re: stop........

   22. Červenec 2010 - 21:06
Karlík (bez ověření)

Věřte či ne já se také prve strašně styděl nahý před náhodným textilákem. Časem jsem si uvědomil, že na nahotě není nic zlého a zvykl jsem si na přítomnost druhých. To se nejdřív stydí každý. někdo prozří jako já a je v pohodě jiný z nahoty dělá vědu celý život. A že vás za nahotu nikdo neukousne je už dnes také fakt. Časem mi už nevadilo ani více textiláků při mé nahaté přítomnosti když jsem viděl, že jim tam tak nevadím. A dnes jsem si užíval zase nahatý na kraji hlavní pláže kde bylo dnes snad 300 plavkáčů. A já zase nahý jako vždy, jen s několika malými nahatými dětmi poblíž. Jinak přímo vedle mne byla rodinka s mladou slečnou cca 20 let a v klidu jsme si i dobře popovídali. Jinak dál byli další lidé atd. a v naprosté pohodě. Zase mě nikdo neukousl a jsem celý a nádherně odpočatý. Jen včera mě tam nějaký chlap poučoval o morálce a volal na mne prý policii. On, ale asi ani neví co je to morálka. Že tam mnozí kouří druhým pod nos je v pořádku. Ale, že se tam někdo koupe nahý protože jinak ani nemůže je podle něj asi zločin. Jak by tam pak třeba snesl pohled na tělesného invalidu bez ruk a nohou? On byl jediný pohoršený ze všech takže ani policii nestálo za to aby se obtěžovala přijet. Já ji čekal, že se budu obhajovat a nic. Alespoň někdo, že má rozum [Úsměv] . Kdyby měli jezdit ke každému co si vymyslí, že mu něco na někom vadí tak by nedělali nic jiného.

Omlouvám se za dnešní výlev [Úsměv] . On mě naštval, ale dnes to bylo super s perfektními lidmi kolem. Věřte, že i pokud se stydíte za svou nahotu a překonáte to kdekoliv tak zjistíte, že je to v poho a zvyknete si jako já. Pokud tedy nebudete mít zlou zkušenost, že tam budou zrovna nějací nabubřelí protivové. U nás na střední Moravě je jich cca asi tak z mé zkušenosti 1 z 1 000. Tedy těch co to dají znát.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Bikini vyrážka

   3. Srpen 2010 - 13:10
abel (bez ověření)

http://www.prozeny.cz/…iha-i-na-vas

Holky naturistky, říká Vám to něco? [Smích] No jo, nakupujte kosmetiku XY, abyste se zbavily poblému, který byste bez plavek neměly.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Původce

   3. Srpen 2010 - 14:10
Radka (bez ověření)

Divím se, že holky trpí u kluků koupání v kraťasech. To je míst, kde může čekat infekce, pak XY kosmetika nakazí XX krém.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.