NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Příbram, Nový rybník

Vložil Anonymní, 12. Červenec 2007 - 8:29
Aktualita: 
Lokalita dle informací naturistů není nudistická a dle místních ani nikdy nebyla.
Nevíte někdo něco bližšího??

Mapa, plánek, souřadnice: 


Interaktivní mapa
Souřadnice GPS: 49.676147, 14.005689


Zvětšit mapu – BIG MAP

Přístupnost pláže: 
Placená s otvírací dobou (jindy volně přístupná).

Fotografie: 

Vstupné, provozní doba, kontakt: 

Oplocená lokalita. Provozní řád zde (ve Wordu)


Doprava: 
Autem
Vlakem
Autobusem
MHD
Na kole
Pěšky

Naturismus: 
Tradiční neoficiální n-pláž - s převahou naháčů.

Zázemí na pláži: 
Občerstvení textilní.
Občerstvení na dojití.
WC u textiláků.
Sprchy na n-pláži.
Lodičky jen vlastní.
Dětské hřiště na pláži.
Textilní kemp.
Kemp na dojití.
Parkoviště placené.

Vhodnost: 
Pro plavce i neplavce.
Na opalování.
Pro sport a zábavu.
Vhodné pro děti.
Lodičky.

Terén pláže: 
Tráva.
Málo stromů – málo stínu.
Okolní břeh pohodlně schůdný.

Okolí: 
Pole, louka.
Město.
Osídlení v doslechu.
Doprava v doslechu.
Zvlněná krajina.

Vodstvo - údaje: 

Litavka


Vodní plocha: 
Rybník.
Dno jílovité.
Žádný proud.
Vstup do vody pozvolný - mělčina.
Voda obvykle ujde.

Po svých / s jízdenkou: 

Železniční stanice Příbram-sídliště Jízdní řády


Autem: 

Interaktivní mapa
Souřadnice GPS: 49°40'34.13"N; 14°0'20.48"E


Další info: 

Sportovně a rekreační areál Nový Rybník se nachází na jihovýchodě města Příbrami u silnice vedoucí na Milín a Strakonice.

Areál je využíván zejména k volné rekreaci, k procházkám, ke koupání v přírodním koupališti. Pro sportovní vyžití je možno využívat horolezecké stěny Jakub a skateparku. V letních obdobích je možno využít ubytování v minicampu, kde je možné se ubytovat jak v dřevěných chatkách, tak i využít příznivé polohy pro stanování.

Velmi využívaná je i další atrakce areálu a to minigolf s možností zapůjčení potřebného náčiní. V letním období je poskytováno v areálu občerstvení s možností posezení.

V areálu je umístěna spousta dalších dětských prolézaček a atrakcí. A v areálu se nachází také nově zrekonstruované letní kino.


Nejbližší obce: 

Příbram


Turistické cíle: 
Informace pro návštěvníky Příbrami, Památník Antonína Dvořáka

English / Deutsch: 
Aktualizováno: 
Prosinec 2011 Ivo Žurek + Roland.

0
 
-

Nový rybník

Vložil Pitrs (bez ověření), 10. Červen 2009 - 20:43

Loni jsme při návštěvě Přibrami chtěli s přítelkyní za horkého dne vyzkoušet popisovanou n – lokalitu u tohoto rybníku. První čeho jsme si všimli byla absence uváděných cedulí (dali jsme si záležet s jejich hledáním). Na místě uvedeném v mapě bylo několik lidí v plavkách což nás ani nepřekvapilo, horší bylo zjištění, že se zde nazí nejen nevykoupete a ani neopálíte. Provoz v těchto místech je extremní (vede tudy cesta pro pěší i cyklostezka, o několik metrů výše je minigolf). Zeptal jsem se na tuto skutečnost místního člověka a ten mi zdělil, že si nevybavuje nic o zdejší n – lokalitě. Zklamáni jsme sedli do auta a vzali za vděk nedalekým Orlíkem, byť s kvetoucí vodou.

 
-

Nový rybník Příbram

Vložil rokivanilka, 29. Březen 2013 - 20:02

Tuto lokalitu jsem navštěvoval dvakrát týdně tudíž se budu snažit popsat své zážitky a rady. Nudikoutek jak uvádí Příbramský servis ( noviny).neni oficiální n-pláž jak se uvádí!!! Nejsou tu cedule!!!.Je velký asi 8 krát 8m a je travnatý. Sprcha je na n-pláži, wc nikoliv.Místo je stejné a není špatné jak se uvádí v názorech lidí které je navštívili. Všechno ostatní by souhlasilo. Dokonce co jsem zjistil jsou tu n-pláže dvě.Ta je větší travnatá odělená živím plotem taky neoficiální bez cedulí. Ale využívá ji tak 5 lidí. Je smutné že město Příbram a okolí sčítá dohromady 45 000 lidí, nudistů je tu žalostně málo. Jistě si to podle sebe zkrátíte a upravíte. Ted něco o mě. Musím vám poděkovat za vaše stránky jsou super. Jsem naturistou 2 roky. Jezdím na kole a proto spojím užitečné s příjemným. Navštívil jsem n-pláže na Borech, Boleváku,Orlíku a na Novým rybníce je to krásný zážitek opálit se , popovídat si s lidmi, zasportovat si a projet se neznámou krásnou krajinou.

 
-

Příbram-Novák

Vložil Hany 26 (bez ověření), 6. Srpen 2013 - 10:02

Mam pocit že tam neni možnost se nikam v klidu zašít a že tam chodí celé město na procházky atd,je to prostě u prostřed města a často je tam špatná voda,je tam hroznej provoz,raděj jít o pár km dále na Pecovák ,ale nejraději chodim na Octárnu v Brdech u Obecnice ale nesmí se tam koupat…1 pásmo hp a ještě vojenský prostor

 
-

Nový rybník- nová reklama

Vložil rokivanilka, 2. Srpen 2017 - 19:54

Zdravím,včera 1.8. pěkná výhen! Jsem navštivil Nový rybník v Příbrami. To místo je k nepoznání, město investovalo miliony do rekonstrukce. Je to tu nádherné. Včera můj odhad 700 lidí a 5 nudistů což je bída. Zatím to vypadá že jim tam nevadíme. Proto bych měl nápad udělat pár nových fotek plus nový článek. Jesli by se našel někdo komu bych to poslal a ten by to se vložil? Dík

 
-

Nový rybník

Vložil volynak, 3. Srpen 2017 - 18:07

A to je tam oficiální nějaký nuda prostor?

 
-

Nový rybník

Vložil rokivanilka, 3. Srpen 2017 - 20:58

Oficiání nudapláž tu neni. Co mi říkali místní nudisti že ta pláž byla na rohu rybníka což jsem ještě zastihl. Potom ten prostor co byly stromy a keře prořezaly. Tak jsem si říkal a je konec. Jenže nudisti se přesunuli na lepší místo nahoru nad rybník. Sice je to místo pro stanování. Za sezonu jsou tam tak dva stany. Nikomu tam nevadíme a naopak s námi i počítají máme posekáno a uváděl se i v Příbramských raklamách i nudi koutek.

 
-

Nový rybník

Vložil volynak, 4. Srpen 2017 - 3:52

Díky za info, možná se tam taky podívám.

 
-

Nový rybník ( Příbram)

Vložil rokivanilka, 9. Srpen 2022 - 10:44

Zdravím, navštívil jsem Nový rybník v Příbrami snad po roce. A byl jsem smutný. Nádherné místo , kde město ivestovalo několik milionů je tu vše co snad u vody můžete mít. Stoupla návštěvnost. A z čeho pramení můj smutek? Že s námi ( nudisty) už nepočítají. Škoda. Místo, kde jsem před 14 lety začínal. Píši i proto jestli Příbramští a přespolní neví nebo nechodí na nějaké nudy místo v okolí. Díky a přeji krásné letní dny.

 
-

nudapláž

Vložil kasius, 30. Říjen 2022 - 17:43

Též zdravím, s čeho pramení Váš závěr. že se s nudisty na novém rybníku již nepočítá? V posledních pár letech tam beztak žádné cedule vymezující prostor pro nudisty nebyli instalovány. V současné době probíhá na stránkách města anketa kdo by si co na Nováku přál. Pokud by bylo dosti hlasů pro obnovení nuda-pláže možná by k němu došlo.

 
-

Nový rybník Příbram

Vložil volynak, 31. Říjen 2022 - 17:04

Rád bych přidal hlas, ale nemůžu anketu najít.

 
-

odkaz

Vložil kasius, 9. Listopad 2022 - 18:41

https://docs.google.com/…-Yw/viewform

 
-

Odkaz na anketu

Vložil volynak, 9. Listopad 2022 - 20:40

Díky za odkaz. Vyplněno, odesláno. Jen nevím jakou to bude mít váhu, když se jedná pouze o studentskou práci. Přesto každý hlas dobrý.

 
-

Anketa

Vložil volynak, 9. Listopad 2022 - 20:43

Díky za odkaz. Vyplněno, odesláno. Jen nevím jakou to bude mít váhu když se jedná pouze o studentskou práci, přesto každý hlas dobrý.