NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Poděbrady jezero, Nymburk, Střední Čechy

Vložil admin, 28. Duben 2010 - 8:10
Aktualita: 
OVĚŘENO 2021 NATURISTA.CZ :
NATURISTA.CZ DOPORUČUJE: NUDISTICKÁ PLÁŽ JEZERO PODĚBRADYNATURISTA.CZ DOPORUČUJE: NUDISTICKÁ PLÁŽ JEZERO PODĚBRADY.

Mapa, plánek, souřadnice: 

Lokace GPS: 50.13608, 15.12064, MAPY.CZ Interaktivní mapa


Skeň a jeď přímo na Poděbrady! :-)Skeň a jeď přímo na Poděbrady! :-)
Přístupnost pláže: 
Placená s otvírací dobou (jindy volně přístupná).

Fotografie: 

Poděbrady jezeroPoděbrady jezero Poděbrady shoraPoděbrady shora Poděbrady KlukPoděbrady Kluk Poděbrady KlukPoděbrady Kluk Poděbrady KlukPoděbrady Kluk Poděbrady KlukPoděbrady Kluk

Vstupné, provozní doba, kontakt: 


Oficiální se vstupným (2010: 40,– důchodci 20,–), otevřeno VI-VIII, 7 – 19 hod.


Doprava: 
Autem
Vlakem
Autobusem
Na kole
Pěšky

Naturismus: 
Oficiální n-pláž - s cedulemi.

Zázemí na pláži: 
Naturistické občerstvení.
WC u textiláků.
Sprchy na n-pláži.
Lodičky jen vlastní.
Textilní kemp.
Parkoviště placené.

Vhodnost: 
Pro plavce i neplavce.
Na opalování.
Pro sport a zábavu.
Vhodné pro děti.
Lodičky.

Sport - zábava: 


Plavání, opalování. V textilní části koupaliště několik různých hřišť. Přijemné jsou i procházky a cyklovýlety po okolí.

Ubytování: 

Chaty a chalupy střední Čechy – dovolená ve středních Čechách, hezky na cizí chatě


Velikost pláže: 
100m

Terén pláže: 
Písek.
Tráva.
Středně stromů - stín na výběr.
Okolní břeh pohodlně schůdný.

Okolí: 
Pole, louka.
Osídlení v doslechu.
Doprava v doslechu.
Rovina, nížina.

Vodstvo - údaje: 

Jezera u Labe.


Vodní plocha: 
Písák.
Dno štěrkové.
Žádný proud.
Vstup do vody pozvolný - mělčina.
Voda obvykle ujde.

Po svých / s jízdenkou: 

PoděbradyPoděbrady

Vlakem do Poděbrad Jízdní řády.

Pěšky a na kole z Poděbrad možno buď přes silniční most, nebo ještě lépe pěší lávkou na jezu (odbočuje z pobřežní cyklostezky, větší klid a je blíže k lokalitě).

Další info: 

Poděbrady jezeroPoděbrady jezeroHezká n-pláž v kombinaci tráva+písek oddělená živým plotem (na východním konci koupaliště pod lesíkem, tedy nejdále od silnice) a vybavená nově občerstvením, sprchami, WC, odpadkovými koši, lavičkami, možností n-kempování, cedule zakazuje vycházet a vyplouvat mimo pláž bez oděvu, a také i fotografovat/filmovat. V textilní části je vícero kiosků (v provozu dlouho do večera, kdy se už nevybírá vstupné) a několik různých hřišť – nutno se ale obléct.

Kluk: Alternativní neoficiální, přírodní lokalita na menším jezeře (rybníku), z pohledu od hlavní silnice vzadu za velkým jezerem. Malé plácky mezi porostem, východní a možná severní strana (na jižním břehu divočina, kopřivy). Smíšená, strmý břeh.
Bylo: 11. 7. 2010 NATURISTICKÁ PODĚBRADKA – hry, soutěže, MISS mokré tričko, aquazorbing.
Květen 2010: INFO ČLÁNEK S TIPY PRO TURISTY

Nejbližší obce: 

Poděbrady, Přední Lhota, Polabec, Kluk.


Turistické cíle: 
English / Deutsch: 
Aktualizováno: 
24.6.2021 Ivo Žurek

5
 
-

Poděbrady NB - Začátek sezóny 2017

Vložil salmakis, 26. Červen 2017 - 9:20
Obrázek uživatele salmakis

Voda čistá, tráva posekaná, pláž fajn. Celodenní vstupné dospělí 50,– nebo Rodinné 90,– (velikost rodiny není definována. Já+manželka=rodina:-). U stánku na nuda pláži kafe 25,– pivo 27,– malinovka 20,– nanuky, hamburgery, klobásy, letos nově palačinky…pohoda. Na oběd chodíme raději do města.

 
-

Poděbrady NB 2017

Vložil Coproto, 8. Červenec 2017 - 10:50

Ještě lze doplnit , že na travnaté části pláže je možnost stínu pod stromy a také že je možnost osprchování čistou vodou. Za nás pochvala. Jo a parkování zdarma , vstup do vody bez rostlin. (P.S. tím malinko narážíme na proslavenou Lhotu. Snad tím nikoho nepobouříme.)

 
-

2017

Vložil joseph, 4. Srpen 2017 - 7:01

Na nudi v Poděbradech je skvěle. Byl jsem tam letos párkrát, musím souhlasit s ostatními příspěvky. Jen nabídka ve stánku by mohla být lepší (pro někoho, kdo nemůže mléčné výrobky – utopenci na celej den nestačí) – ale chápu, že si můžu zajít někam do textilní části, kde je lepší výběr.

 
-

Musím s Vámi souhlasit, moc

Vložil Nathanaelka, 6. Srpen 2017 - 17:13

Musím s Vámi souhlasit, moc pěkné místo, nedávno jsme také navštívila. Dá se vřele doporučit všem, kteří mají rádi klidné místo a trochu přírody :)

 
-

Děkuji

Vložil 17061965 (bez ověření), 7. Srpen 2017 - 10:58

Děkuji za příspěvky , chystáme se tam . Určitě tam bude krásně .

 
-

Dnes,Poděbrady úplná paráda

Vložil Petrsyk, 18. Srpen 2017 - 16:34

Dnes,Poděbrady úplná paráda málo lidi , pisek ,tráva jen si vybrat.

 
-

Pláž

Vložil 17061965 (bez ověření), 23. Srpen 2017 - 19:28

Také jsem tam byl , je to asi dva týdny , ale bohužel počasí nepřálo . Ale když to vyjde , ještě letos tam chci jet . Pláž je krásná .Děkuji za váš příspěvek .

 
-

Poděbrady Kluk

Vložil sema, 7. Červen 2018 - 8:24

ahoj, zasloužilo by se aktualizovat stav neoficiálních N-pláží u jezer u Kluku. Pokračuje totiž těžba písku a výše uvedená lokalita B je za zákazem vstupu a totálně zarostlá. Při troše snahy si své N-místo u jezer najdete i mimo koupaliště. Vyražte do Poděbrad co nejdříve, dokud je voda čistá (v srpnu už voda na koupališti bývá zelená). Létu zdar.

 
-

Jezero Poděbrady

Vložil pat66, 5. Červenec 2020 - 18:03

Dnes letošní první návštěva (bohužel, ale asi taky poslední). Návštěvnost slušná, u stánku na nudě vynikající pomerančová limonáda. Byl silný vítr, který dělal vlny, které silně znepříjemňovaly plavání, ale jinak to tam bylo super, teplo, ale písek nebyl ještě rozpálený. Voda čistá, teplota akorát. Poděbrady jsou moje srdeční záležitost, za mně nejlepší lokalita u nás. Škoda jen, že tam nejsou toalety jako na Lhotě a stánek s občerstvením jen pro FKK.

 
-

Poděbrady - Kluk?

Vložil pat66, 5. Červenec 2020 - 18:06

Jen malý dotaz. Proč jsou v naturistických lokalitách dva odkazy na jednu a tutéž stránku?

 
-

Předpokládám proto, že

Vložil Horác, 5. Červenec 2020 - 19:41

Předpokládám proto, že historicky na tomhle místě byly současně dvě lokality. Hlavní, placená, kterou popisujete a pak ještě „volná“, ale bez parkování a zázemí u jižního jezera „Kluk“. Jak je na tom ta druhá lokalita na Kluku v současnosti nevím. Když jsem se tam byl před lety podívat, vypadalo to tam na zrušení…

 
-

Dva odkazy Kluk

Vložil nahatej, 7. Červenec 2020 - 17:51

Nevidím, co by na poděbradské „dvojce“, tedy tom zmíněném „jižním jezeru“, bylo k „rušení“, protože je pořád v dobývacím prostoru CEMEXu s příslušnými zákazy.

Je to starý písák, za roky od 80s divoce obrostlý spontánní vegetací včetně vzrostlých stromů, občas padajících do vody. Bez následné rekultivace, takže míst vhodných ke schůdnému vstupu do vody je po celém obvodu 12ha nádrže jen silně omezené množství, pro menší děti je použitelné jen jedno. Na těch pár horkotěžko přijatelných ale za zády projíždějí firemní náklaďáky i soukromé dodávky a osobáky s pískem a po většinu koupací sezony se za nimi ukrutně práší. Jinými slovy prostředí rekreačně žalostné, nelákavé, neapetýtlich. Do toho rybáři, na severu i více dnů kempující party či rodiny.

Vhodné k jednorázovému vykoupání pro místní, nejlépe na kole (příjezd až k vodě není povolen, za zákazem Policie často kontroluje a kasíruje).

 
-

Ad Jezero Poděbrady pat66 5/7/20

Vložil nahatej, 7. Červenec 2020 - 17:59

Když jsem v neděli 5/7/20 po 13. hodině viděl (na tamější poměry posledních let) značné zaplnění pláží, říkal jsem si, že přece jenom asi část lidí, kteří by jinak touto dobou byli už u moře, nebo na cestě k němu, zůstala v Česku. Byl to ale jeden z dosud nemnohých pěkných koupacích dnů, dlouhý víkend, takže žádný div.

Přesto jsem na ty návštěvníky koukal se směsicí lítosti (ale jen malé, byli tam dobrovolně) a podivu, protože mě by k plavání tamtéž dostal jen násilím, nebo za tučnou úplatu. Vím, že tady svou kritikou kvality/čistoty tuzemských vod budu některé štvát, ale mám to tak nastavené. Jak jsem ostatně zmínil už v nedávném příspěvku „Co je vlastně čistá voda?“. (Chtěl jsem k němu přidat pokračování, ale nezdá se, že by zde téma nějak rezonovalo – to není ani výčitka, ani stěžování, jen konstatuju a beru na vědomí -, a tak se k tomu snad ještě omezím na pár dalších stručných postřehů. Ať se ostatně každý svéprávný člověk koupe v tom, co uzná za vhodné.)

Faktem ale je, že už v květnu byla voda v Poděbradech horší, než je nyní. Nejspíš k tomu přispěly chladný květen a červen s omezeným slunečním svitem a malou dosavadní návštěvností. Přesto ale, možná i v důsledku teplé zimy, kdy se voda málo zregenerovala, je na tom v první části sezony podle oficiálního hodnocení kvality (www.koupacivody.cz, rozkliknout na mapě Poděbrady a sledovat historii) NEJHŮŘE od r. 2015.

Pláže jsou ale krásně situované a svůj půvab, zejména když se moc neleze do vody, to tam má. Nedělní vítr až 5 m/s z 250–270°, tedy skoro čistě západní (detailně viz http://portal.chmi.cz/…ohlizec.html?…) tam ale nudapláž i voda chytají.

Zase ale ta výborná limonáda! No, proti gustu…

A můžu se, ať mě jako chytrolína zabijete, opakovat: „všichni“ jsou už v Mexiku/na Lhotě a tam i tu – a my zbylí si ve svých nezalidnělých idylkách lebedíme…

A abych zaprovokoval ještě trochu: v týž den mi jinde, nepříliš daleko odtamtud, disk ukázal průhlednost vody 5 metrů. To je naprosto špičková hodnota, jakou vykázalo před současnou sezonou v červnu (15–29/6) jenom 7 jezer v Rakousku, z nich žádné v nížině zemědělské krajiny. A jediné místo s vodou ještě malinko průhlednější bylo – už před 2 týdny – na břehu obřího Bodamského jezera v Bregenz (5,5 m, kdovíjak dnes), s běžnými vnitrozemskými vodními plochami nesrovnatelné plochou, hloubkou, objemem.

 
-

Re: Dva odkazy Kluk

Vložil pat66, 9. Červenec 2020 - 15:49

nahatej: Nevidím, co by na poděbradské „dvojce“, tedy tom zmíněném „jižním jezeru“, bylo k „rušení“, protože je pořád v dobývacím prostoru CEMEXu s příslušnými zákazy.

Mně ani nejde o to jestli rušit, že je nebo není tam n-lokalita, jako to, že tam jsou dva odkazy na mapě, ale oba otevřou jednu a tutéž stránku. Tam je mapka, která stejně ukazuje jen jednu lokalitu. Tak buď nechat dva odkazy, ale otvírat i dvě odlišné stránky, jako například Borný a Klůcek na Mácháči nebo jeden odkaz, kde bude zmínka o více míst na jedné lokalitě, jako byl dříve odkaz Majdalena/Suchdol (Cep). Osobně bych nechal jeden odkaz, je to přehlednější a méně je někdy více.

 
-

Re: d Jezero Poděbrady pat66 5/7/20

Vložil pat66, 9. Červenec 2020 - 16:08

Co se týká vody v Poděbradech, tak pořád patří k těm lepším, co by jinde za takovou dali. Pravdou je, že ten zmiňovaný víkend tam celkem silný vítr nafoukal binec ze stromů (semínka z nějakých jehněd, možná osiky nebo břízy), ale to je spíš estetická vada. Víc mně vadilo, když tam jeden rok ze sousední loděnice sypali posekanou trávu do vody a vítr to hnal všechno k břehu n-pláže :-)

 
-

Dva odkazy, pat66 9/7

Vložil nahatej, 9. Červenec 2020 - 20:33

Rozumím. Ale jakési dva odkazy kdesi jdou zcela mimo mě, beru to jako věc adminovu.

A díky za upozornění na chybnou dataci v „Co je vlastně čistá voda?“. Opraveno.

 
-

Ještě Poděbrady

Vložil nahatej, 9. Červenec 2020 - 20:47

pat66: „Co se týká vody v Poděbradech, tak pořád patří k těm lepším, co by jinde za takovou dali“.

A to mě děsí. Znám ji sice jen z opačného břehu, než jsou pláže, ale tam je to pro mě takový hnus, jak znechuceně píšu. Nakonec ne náhodou vyfasovali, iirc, předloni (konec sezony 2018) tři zákazy koupání a museli to v září zabalit.

Paní radová, která si tam udělá svých pár opatrných temp u břehu a pak se jde osprchovat, ať si tam „plave“. Ale já ani za úplatu.

Trochu víc ještě v tom slíbeném přídavku k tématu.

 
-

Jezero Poděbrady.

Vložil Noe Wosen, 10. Září 2020 - 23:00

Moje oblíbená plážička. Občas se tu stavím, když jedu na kole podle Labe nebo z Hradce po dálnici. Voda už není moc čistá ale to vyvažuje klid, stánek a možnost stínu v průběhu dne. Jednou jsem přijel omylem i o víkendu a byla tu hlava na hlavě. Tak už raději v pracovní den a dopoledne. Pán co ležel vedle, byl taky z dálky. Všimnul jsem si, že místní se všichni znají a panuje mezi nimi dost velká náklonnost k alkoholu. Jediný nešvar vidím v tom, že hodně lidí z textilní pláže přijíždí na padeboardech nebo šlapadlech, lehátkách na pokoukání k nuda pláži. Bylo by vhodné natáhnout nějaké bójky jako mají na textilní pláži. Jinak to je podle mého názoru jedna z nejlepších pláží v ČR.

 
-

RE: Poděbrady

Vložil pat66, 11. Září 2020 - 15:24

Ty bójky by tam chtělo, dřív než tam dojde k úrazu, hlavně od těch šlapadel. Nejenom místní tam tvoří skupiny, ale i lázeňští hosté :-) Pro mně jsou Poděbrady top, škoda, že je mám tak z ruky :-(

 
-

RE: Poděbrady

Vložil pat66, 11. Září 2020 - 15:24

Ty bójky by tam chtělo, dřív než tam dojde k úrazu, hlavně od těch šlapadel. Nejenom místní tam tvoří skupiny, ale i lázeňští hosté :-) Pro mně jsou Poděbrady top, škoda, že je mám tak z ruky :-(

 
-

Poděbrady končí jako hvězda!

Vložil nahatej, 15. Září 2020 - 23:58

Opakovaně jsem zde líčil, jak stařičká bývalá pískovna živoří s hnusnou vodou.

Nebyly to jen dojmy, například předloni (2018) tam po třech zákazech koupání koncem léta v září potupně museli ukončit sezonu.

Takže není divu, že jsem 15/9/20 nevěřil svým očím při pohledu do vody nezvykle a nečekaně průhledné. Neplánovaně jsem tak u břehu protějším plážím (o cca 500 m jinde u pláží to může být jiné) zanořil disk a ten mi potvrdil průhlednost 350 cm (třistapadesát). Hodnotu na Česko a půlku září velmi, velmi nadstandardní, řečeno suše a neemotivně.

Jezero oficiálně skončilo sezonu, tento týden až do soboty tam probíhá rybářská soutěž Kaprmaraton 2020.

Netuším, jak by nyní dopadlo standardní normované testování vody, ale uvedená průhlednost je pro mě příjemným skorošokem. Pokud vydrží, milovníci Poděbrad by v příštích dnech babího léta mohli bez obav tento stav užít.

Vysvětlení vylíčeného stavu nemám a neznám. Pozitivně naladěn vrtím hlavou a kromě čehosi na moto „příroda je mocná“ neumím pokorně nic dodat.

Snad jen to, že provozovatel této vpravdě senzace neumí využít. Nejspíš o ní ani nic netuší.

Jestli jste dočetli až sem, stali jste se zasvěcenci, kteří vědí.

 
-

Sezóna zahájena.

Vložil Noe Wosen, 8. Duben 2021 - 22:11

Poslední březnový den jsem se stavil na pláži. Sluníčko svítilo a první desítky naháčů se povalovaly na písku nebo trávě. Do vody lezlo jen několik otužilců, kteří chodili plavat celou zimu. Sezóna je tedy zahájená a o víkendu se bude pokračovat. Ve vodě plaval nějaký zelený hnus ale voda má už 8 stupňů a plavat se už dá. Vzhůru budovat imunitu a jaro vítej!! Myslím, že to samé se děje i jinde.

 
-

"Sezona zahájena" - ale sakra ztuha

Vložil nahatej, 16. Duben 2021 - 23:03

Těch pár dnů na konci března byl opravdu závan jara až skoro léta (někde se teploměr na tu letní hranici 25 stupňů opravdu dostal), ale počasí dalo (nejenom) Noe Wosenovu optimismu těžkou ťafku.

Těch plusminus 8 stupňů voda měla, jenže pak přišlo drsné ochlazení, 8. dubna jsem nedaleko Poděbrad naměřil jen 5, 10. dubna 6 a dnes 16. zase jen 6 stupňů. (A k tomu vzduch jen 4, vlhkost 90 % a SV studený vítr = české 100% zimní podmínky.)

Pro zajímavost, stejných 6 stupňů měla voda ještě před Vánocemi (záznam 23/12, ale k tomu vzduch 10,5).

Loni 16. dubna jsem naměřil vodu už 12,5 (vše měřeno v –40 cm, teploměr na plavecké bójce).

Takže otužilci se můžou pořád plnohodnotně ukájet, ostatní opatrně.

 
-

Ach, to letošní počasí

Vložil volynak, 24. Duben 2021 - 15:52

Tak přátelé, máme druhou půlku jara a počasí jakoby to nechtělo vzít na vědomí. Jindy touto dobou už bývaly teploty letní a všude plno lidí. Letos se zdá, že nám sezonu krom covidu pokazí i počasí, neboť ani výhled na nejbližší dny a týdny není příliš optimistický. Já byl zatím jen asi pětkrát (včetně dneška) nahotit na louce za městem. Slunce hřeje jak má, ale vzduch a hlavně vítr jsou studené. Co vy, už jste zahájili opalovací nebo i koupací sezonu? Byl už někdo třeba na Lhotě a podá zde zprávu? Prý tam probíhají nějaké úpravy, tak hlavně aby byly k lepšímu a hlavně aby letos sezona vůbec mohla začít.

 
-

Ach jo, hůř než ztuha

Vložil nahatej, 24. Duben 2021 - 21:01

V tom letošním počasí to zatím nejde snad ani „ztuha“, jak jsem psal nedávno/výše.

Volyňák má pravdu, je to z našeho pohledu bída. Slunění je zatím spíš s nadsázkou, i když v závětří a bez mraků se chvíle vychytat dají. Slunce by hřálo ba pálilo, vždyť jsou necelé dva měsíce do rovnodennosti, tedy jeho nejvyšší polohy, stejné jako těsně po půlce srpna, kdy často „psími dny“ (dies caniculares) vrcholí a končí největší letní vedra.

Koupání/plavání je taky pořád ještě někde na horní hranici otužilectví. Teplota vody, jak to na jaře bývá, především kvůli její vertikální stratifikaci dost zběsile skáče nahoru a dolů, pohybuje se přitom ale na proklatě nízkých hodnotách.

16. dubna jsem udával 6 stupňů, 20/4 skočila na 10, den na to klesla na 9,5 a dneska 24/4 měla jen 8 stupňů, stejně jako na konci listopadu. To spolu s dnes pofukujícím severním větrem a častými mraky žádnou idylku nedělá. Loni touto dobou měla už přes 13, 27/4/20 už skoro 15 stupňů. Paradoxně byl loni první letní den v ČR až 28. dubna, zatímco letos už 30. března – ale to byl ten kratičký exces, jejž zde velebil Noe Wosen.

Letos to holt chce únik do teplých krajin, vlastní vyhřívaný bazén s protiproudem, nebo – nejlevněji – bejt tvrďák.

Případně si zatím odskočit spravit chuť na horách na skialpech nebo běžkách.

Ještě si dovolím podotknout (ne že byste to nevěděli, sorry), že zahájení sezony u přírodní vody si každá soudružka/každý soudruh může určit v souladu s počasím sám a nemusí čekat na úřední otevření formálního koupaliště X.

 
-

Po měsíci pořád ztuha

Vložil nahatej, 30. Květen 2021 - 10:11

Když jsem koncem dubna komentoval, jak ZTUHA se užívání slunce a vody vyvíjí, netušil jsem, jak to bude vypadat nyní, o měsíc později, kdy pozítří začíná léto.

Uváděl jsem, že LONI, 27. dubna 2020, měla voda už skoro 15 stupňů. A to žádné úchvatné jaro nebylo, na rozdíl třeba od 2018. Tehdy 2. června pro triatlon Czechman změřili na Hrádku vodu oficiálně 23,5 stupně.

Realita teď? Na začátku týdne sotva 15, včera 29/5/21 jenom 14 stupňů! K takřka stejnému datu oproti 2018 skoro o 10 stupňů méně! K tomu severní vítr/proudění, takže ofiko meteo teploty po poledni necelých 15 – v příslovečně teplém Polabí.

Kdysi, když přišlo časté prvomájové ochlazení, se žertovalo, že Pámbu nemá rád komunisty a kazí jim povinné prvomájové jásání.

Marně přemýšlím, proč dneska nemá rád skoro nikoho. Bez kovidu by si bývali studené jaro mohli užívat aspoň lyžaři. Globální oteplování aspoň přálo teplo-, slunce- a vodomilům. Ale letos? Na koni by mohli být snad jen výrobci a prodejci neoprénů…

Zkusím aspoň něco kladného. U vody skoro nikdo, žádný problém s nahotou a klídek.

 
-

Poděbrady (Nymburk) 19.6.2021

Vložil jtro8667, 22. Červen 2021 - 5:56

Voda už je teplá, nuda pláž funguje jako vždy – lidí fůra, stánek taky funguje, pohoda.

Provozovateli zřejmě přestalo vadit, když si člověk vezme do areálu kolo – ale nevěděli jsme, tak jsme je zamkli u vstupu.

 
-

Poděbrady

Vložil pat66, 22. Červen 2021 - 17:51

Byl jsem v neděli a mohu potvrdit – voda i počasí super. Lidí bylo tak akorát, tj. dost, ale pořád tam bylo, kam dát deku. Jen to parkoviště už pomálu přestává stačit (dlouhodobě).

 
-

Poděbrady NB 7/201

Vložil admin, 14. Červenec 2021 - 6:01

Vložil: Jelen.sc

4.7.2021 Poděbrady.Pokladní asi stávkovali,takže vstup zdarma . Voda relativně čistá( pokud nevadí kačenky, ryby atp.)Pláž prostorná, čistá. Občerstvení – slušný výběr i ceny. Za mne 1.

 
-

N-kempování

Vložil Anakin, 2. Srpen 2021 - 12:03

Zdravím, platí stále informace, že lze v prostoru n-pláže postavit stan? Případně jestli není nutná rezervace místa kvůli obsazenosti? Včetně sprchy, WC k dispozici ? Jaká je aktuální kvalita vody? Předem děkuji za informace.

 
-

N-kempování.

Vložil Noe Wosen, 9. Srpen 2021 - 13:27

V prostoru poděbradské N pláže nelze postavit stan. Vedle za živým plotem v areálu koupaliště je textilní kemp, tam lze stanovat, či umístit obytný přívěs a ujít několik desítek metrů na N pláž. Obsazenost je podle oka velká, nutno se dotázat přímo na správu kempu. Včera odpoledne byla voda průměrná, koupatelná. Ve vodě, na trávě a písku desítky lidí.

 
-

Poděbrady 06.2023

Vložil ZdenekM, 26. Červen 2023 - 8:45

Po včerejší návštěvě jsem docela nadšený. Pláž písečná, stánek dostupný a hlavně velká pohoda. Byla tam spousta lidí, ale to se na víkend dalo očekávat. I tak absolutně bez jakéhokoli problému. Navíc klid větší jak kdekoli jinde v textilní části. Doporučuji

 
-

Poděbrady Nymbursko 8. 7. 2023

Vložil halik3, 8. Červenec 2023 - 20:43

Poděbrady moc pěkné, stánek se slušnými cenami (na dnešní dobu), pláž celkem dlouhá. Dost lidí, ale pořád se to dalo. Voda v porovnání s průzračnýmí písníky v okolí je trochu horší, ale stále v pohodě. Jediný problém byl děda na lavičkách u stánku, který celý den, téměř bez přestání, mlátil do kytary a řval jak na lesy. Co se mě týče, byla kvůli tomu řevu půlka pláže neobyvatelná. Občas tomu „zpěvu“ jeho tři kumpáni zatleskali, ale podle řečí ve frontě u stánku neštval jenom mě. Vypadal jako štamgast, takže předpokládám, že tam takto oblažuje častěji.