NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Pravá naturistická pomlázka

Vložil JirkaRybka, 16. Duben 2009 - 20:33

Jak vlastně vypadá pravá naturistická pomlázka? Snad každý si to už někdy domyslel: Na holou! Rok co rok slýcháme v souvislosti se svátky jara na Pražském n-plavání poznámky a dotazy v podobném duchu, letos jsme však přešli od slov k činům!

Donedávna se všechny naše drobné, zábavné akcičky na bazénu nesly především v duchu soutěží – přeplavat bazén, vylovit míčky, vyždímat houbičku. To je pro bazén vděčná zábava, ale čas od času to přece jen chce malou změnu. Zatímco minule jsme přešli od zlomků vteřiny ke klání vědomostnímu, na Velikonoce soutěž odpadla úplně – to abychom se mohli naplno věnovat pomlázce, koledování a nadílce.

Ke vstupence vajíčkoKe vstupence vajíčko Nadělovat jsme začali už ve vestibulu, kde každý návštěvník dostal ke vstupence symbolické čokoládové vajíčko. Během plavání pak klasický zvuk řehtačky, a svištění vrbového proutí s mašlemi, ohlásily o den zpožděné velikonoční koledování.

Jak vidíte, pomlázka proběhla ve stylu vskutku naturistickém! Ale abychom nebyli na naše ženy a dívky zase tak zlí (ostatně tradiční hranice pondělního poledne byla dávno pryč), koledu jsme tak trochu obrátili naruby: Nadělovali jsme totiž my, takže každá vyplacená plavkyně nakonec dostala volnou vstupenku na některé z našich příštích plavání.

Přítomné děti se pak s nadšením zmocnily nafukovacích míčů, a všichni byli jaksepatří spokojeni. Naše symbolická velikonoční akce byla vlastně posledním takovým rozptýlením v letošní sezóně, kterou už čeká jen málo přes měsíc (naposledy plaveme 26.května), než se všichni na léto přesuneme ven k vodě.

Plavbě zdar!
0