NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Pražské n-plavání přechází na Vinohrady

Vložil JirkaRybka, 4. Září 2011 - 21:47

Vážení příznivci naturistického plavání v Praze,

před začátkem nové sezóny vás chceme upozornit na zásadní změnu, ke které dochází. Letos již nebudeme pořádat pravidelná páteční plavání na Suchdole, zveme však všechny příznivce na podobné plavání v bazénu Sokola na Vinohradech. Toto již zjara slibně rozjeté plavání bude probíhat i v nové sezóně, nachází se v samém centru města, s příznivými cenovými podmínkami, takže již není důvod pořádat další plavání svépomocí.

Plavání se bude konat každé úterý od 19:30, poprvé po prázdninách proběhne 13.9.2011. Některé termíny v této sezóně budou navíc pravděpodobně prodlouženy na 2 hodiny, a to hned od zářijového začátku. Vstupné pro dospělého je 80Kč za hodinu (děti, důchodci, studenti, ZTP 50,- Kč/hod, do 6 let zdarma).

V tomto bazénu jsme již kdysi plavali, pokud však vaše paměť tak daleko nesahá, tak bazén najdete v Riegrových sadech při Polské ulici, tramvajová zastávka Vinohradská tržnice (11), nebo Šumavská (10, 16), dojít se dá procházkou i od metra (Náměstí Míru, Muzeum). Budova je svou velikostí nepřehlédnutelná, stojí kousek nad ulicí v kraji parku, a vchod do bazénu je až na rohu vpravo (schody dolů). Cestu autem nelze příliš doporučit, parkování na Vinohradech není snadná věc...

Aktuální údaje o provozu bazénu (ceny, časy atd.) hledejte přímo na webu Sokola:
http://www.sokolvinohrady.cz/bazen

Budeme se snažit i na našem dosavadním webu http://naturista.cz/drupal/bazen-praha udržet alespoň nějaké stručné info, a případně i touto mailovou cestou informovat o akcích na bazénu, v nichž bychom případně sami měli prsty, za úplnost už ale neručíme.

Děkujeme za pochopení, a těšíme se na vás v nové sezóně na Vinohradech.

Jirka + Petr + Jirka