NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Pražské plavání na přelomu roku a v novém roce

Vložil JirkaRybka, 19. Prosinec 2010 - 18:20

Vážení příznivci Pražského n-plavání,

přejeme vám všem krásné prožití svátků Vánočních, jakož i Silvestra dle vašich představ, a do nového roku jen samé zdraví, štěstí, a spoustu kvalitního naturistického vyžití doma i za hranicemi všedních dnů.

V souvislosti s přelomem roku přinášíme dvě důležité zprávy o provozu našeho Suchdolského pátečního plavání:

Především připomínáme, že nejbližší plavání proběhne až v pátek 7.1.2011 - asi vás nijak nepřekvapí, že 24.12. ani 31.12. se v Suchdole neplave.

Druhá zpráva je méně příjemná. Návštěvnost našeho plavání v letošní sezóně bohužel nedosahuje ani zdaleka předpokládané úrovně, což se neblaze podepisuje na ekonomické bilanci této naší aktivity. Dovedeme si představit, že na vině je částečně i nevlídné počasí a předvánoční shon, z čehož ani jedno k výletu do Suchdola právě neláká, v této chvíli nám však nezbývá, než poněkud upravit ceny vstupenek. Nové ceny platné od 7.1.2011 tedy jsou:

Dospělý 100 Kč, Student nebo důchodce 80 Kč, smíšený pár 150 Kč (za oba dohromady), děti i nadále zdarma.

Pro příští sezónu budeme zvažovat různé možnosti, jak zareagovat na nynější vývoj (doufejme i atraktivnější lokalitou), v této chvíli však ještě všechny Pražské příznivce naturismu srdečně zveme do našeho stávajícího bazénu v Praze 6 - Suchdole. Nebojte se k nám zajít, protáhnout si ve vodě tělo a třeba i dát kus řeči, Suchdol není zas tak daleko, jak by se mohlo někomu zdát. Všechny potřebné informace jsou samozřejmě na http://naturista.cz/drupal/bazen-praha

Jirka, Petr a Jirka
organizátoři plavání