NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Předjarní brněnské Kohoutovice bez plavek

Vložil Anonymní, 4. Březen 2012 - 12:49

Na předjarních Kohoutovicích bez plavek se sešlo 106 naháčů, kteří si očividně sobotní večer užili dosytosti. K tradičně velmi vstřícnému přístupu k nám, ze strany vedoucího AP p. Balabána se tentokrát přidružilo kompromisní jednání ohledně změny ceníku. Program se opět skládal z kouleběhání po vodní hladině plaveckégo bazénu, vodotrampolínování, 3 saunových ceremoniálů a volné zábavy v celém areálu AP Kohoutovice, vyhrazenému večeru pouze bez plavek. Suma sumárum můžeme s potěšením konstatovat, že po 2 letech kohoutovického přešlapování, se „N-Kohoutky“ těší stabilní návštěvnosti přes 100 naháčů, což je potřeba pro úspěšné pokračování do budoucna.


Těmto Kohoutovicím bezplavek předcházela změna ceníku, která byla zapříčiněna hlavně zvýšenými náklady na provoz (poskytovaná prostěradla v sauně apod.). Za oboustranně vstřícného jednání se nám podařilo dohodnout nezměněnou cenu pro naše členy Klubu Naturista.cz. Tato dohoda bude platit na všechny naše akce v AP Kohoutovice a v tomto smyslu jednáme se všemi hostitelskými aquaparky o těchto členských výhodách pro naše členy.

Březnový kohoutovický večer bez plavek začal jako vždy značným maryriem s foliováním rozsáhlého prosklení tohoto areálu, který je jednou svojí skleněnou stěnou vystaven přímo sousedícímu paneláku. Nedávná stížnost jeho jednoho obyvatele dává tomuto opatření za pravdu, takže plná hodina před zahájením patří a i do budoucna bude patřit dobrovolníkům, kteří nás takto na 3 hodiny musí opticky oddělit od zbytku světa.
Včerejším dobrovolníkům patří tedy můj opětovný VELKÝ DÍK a na příště bych chtěl požádat opět někoho dalšího, aby to nebylo vždy na jedněch a týž lidech.

Úderem 19. hod. jsme ale už vystartovali do bazénů AP a i tobogán a sauna se zaplnili naháči bez plavek. Zvláště atraktivní, zajímavě řešená vířivka v mezipatře se těší neustálému zájmu naháčů. A samozřejmě sauna, která je jedním z našich nejoblíbenějších míst byla neustále středem zájmu. Zvláště po dobu 3 saunových ceremoniálů v ní prakticky nebylo k hnutí. První dva ceremoniály jsem pojal klasicky vůněmi červeného pomeranče a citronové trávy. Na poslední jsem si připravil menší premiéru, když jsem se nechal inspirovat veleúspěchy valašského slivovicového a třešňovicového. Tentokrát jsem si odepřel sobeckou konzumaci Ginu a dobrého přes půl litru věnoval ve prospěch sauňáků. Úspěch měl opět značný, i když napříště zůstaneme zřejmě u domácích destilátů, které se jeví jako bezkonkurenční. Opět musím blahořečit Jirkovi Dlouhánovi z Olomouce, za jeho zatím bezkonkurenční třešňovici.


Další, jindy pestré n-aktivity, se tentokrát pro absenci více akčních naháčů příliš nekonaly. Po našem vehementním propagování aquazorbů se přece jen pár běžců v kouli sešlo, aquatrampolina taky nezahálela. Bohužel s nezájmem se tentokrát sešlo závěrečné malování na tělo, na které se tentokrát dostavil pouze jediný malíř. Pevně doufáme, že se na příště sejde opět více akční osazenstvo.
Na včerejších „Kohoutkách“ nás ale opravdu moc potěšilo, že si získaly stabilně značný zájem naháčů a to je to nejdůležitější pro zdárnou budoucnost bezplavkových aktivit v Brně. Včerejškem jsme se tedy rozloučili v tomto AP se zimní sezonou 2011/12 a budeme se těšit s vámi všemi příznivci koupání bez plavek na podzim 2012, s největší pravděpodobností 6. 10. 2012, 15. 12. 2012 (bude upřesněno, potvrzeno do začátku září 2012.

Mnohokrát děkuji panu vedoucímu AP Kohoutovice Zdeňku Balabánovi za velmi vstřícný přístup vůči nám, za péči, kterou věnuje jak přípravě našich bezplavkových večerů, tak přímo na místě. Děkuji také personálu AP Kohoutovice za řešení všech mimořádných situací, které se naše večery vyžadují. Velké poděkování patří také našim dobrovolníkům, kteří věnují svůj čas, abychom celý areál AP uzpůsobili pro bezplavkovou akci. Děkuji také Ivošovi za to, že i tentokrát si odtrhl svůj oblíbený destilát od úst ve prospěch kolektivu sauňáků.
KLUB NATURISTA.CZ – chcete využívat výhodného vstupného na akce typu „Kohoutovice BEZplavek“ a dalších podobných? Chcete využívat 15% slev na naše bezplavkové dovolené a víkendové pobyty? Chcete mít přístup do našich členských fotogalerií? Chcete získat roční mezinárodní členskou známku INF-FNI? Chcete, aby bezplavkových aktivit NATURISTA.CZ přibývalo a abych jich do roka a do dne bylo ještě více?
Využijte těchto výhod a podpořte naše neutuchající snažení svým členstvím v našem KLUBU NATURISTA.CZ


Naturista KlubNaturista KlubPřispěvatelé: Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Podporovatelé: Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789.
Předem vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku služby nebo vaší činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Kohoutovice opět perfektní

Vložil adal, 4. Březen 2012 - 13:36

Po počátečních zmatcích s kartou NATURISTA byl celý večer perfektní. Velké díky za organizaci a za saunové ceremoniály.

 
-

Kohoutovice

Vložil Pepper, 5. Březen 2012 - 20:27

Tentokrát jsem se ani nepotřeboval jít ohřát do sauny. Kdo by to byl býval řekl, že se člověk při závodech v lepení igelitu na okna tak zapotí. [Smích] Jinak na tom rychlokvašeném obrázku je sud a před ním zelený skřet. Kdo má tak nestandardní smysl pro humor jako já, možná už uhodl název obrázku: „Předsudek“. Každý z nás má pár takových skřetů v hlavě, někteří dokonce celé pluky. Snad jsou na tom naturisti lépe než většina populace. [Spiklenec]