NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Nové NUDI plavání v Rakovníku - zrušeno

Vložil Anonymní, 6. Únor 2007 - 9:12

2008: N-PLAVÁNÍ V RAKOVNÍKU BYLO ZRUŠENO.
HISTORIE:
Od 5.2.2007 zahajuje nově NUDI plavání v Rakovníku. Od tohoto data budou všechny pondělky 19.30–21 hod, kromě letních prázdnin patřit naháčům.

Naturismus v tomto městě nemá příliš velkou tradici, proto rozjezd takto náročné akce si vyžádá čas a hlavně trpělivost pořadatele. Ten si slibuje oživení návštěvnosti v tomto čase na 25 lidí v bazénu. To se může zdát v 17titisícovém městě hodně. Nicméně zkušenosti z již léta provozovaných n-plavání v podobných městech mluví jasně ve prospěch naháčů. Popřejeme tedy Rakovníku i jeho naháčům hodně zdaru a zábavy pro jejich pondělní radovánky.
Informace o rakovnickém bazénu

0
 
-

Ahoj, navštívil jsem

Vložil Bruc (bez ověření), 7. Duben 2007 - 7:59

Ahoj, navštívil jsem několikrát a zatím dost málo lidí :-( ale na plavání fajn a ještě škoda, že už bývá vypnutá parní sauna :-(. Tak nevím jestli zase nevyrazím do Slaného.

 
-

Termín

Vložil Yenda (bez ověření), 16. Únor 2008 - 17:51

Rakovnické pondělky se trošku tlučou se Slánskými pondělky. Možná by stálo zato akce v okolí Kladna zkoordinovat, aby si nekonkurovaly.

Např: Pondělí – Slaný Úterý – Holešovice Čtvrtek? – Rakovník …

Je to jen návrh … [Úsměv]


Žurek: Rakovník byl zrušen.

 
-

re: Termín

Vložil PetrK, 16. Únor 2008 - 18:28

Možná vás to překvapí, ale nikde nesedí ústřední naturistický koordinační výbor, který by určoval co se bude kdy a kde dít [Smích]

Slaný a Rakovník provozují přímo majitelé bazénu a to nás může jen těšit. A jejich hlavním cílem bylo zaatraktivnit mrtvou hodinku, kdy tam stejně nikdo nechodí…zdá se, že v pondělí se nikomu do bazénu nechce [Úsměv]
Holešovice zajišťujem my, parta nadšenců, bez nároku na zisk, jen s pocitem strachu z případného prodělku.
Navíc se dost špatně určuje, které okolí, kterého města je to správné a jak je široké… Když jsme dohadovali Holešovice, tak jsme hleděli, abychom se nekryli se Slaným (to je pro okolí Prahy, které se zřejmě kryje i s okolím Kladna…:-)

Petr [Ďáblík]
Pražské n-plavání