NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Šestá Věstonická Venuše

Vložil MONFOLT, 3. Červenec 2016 - 18:44

Šestá Vestonická venuše proběhla v roce 2016 17. června – 19. června 2016.

Letos se ji opět zhostila známá naturistka Monika Foltýnová, která všechny velice překvapila tím, že sebou přinesla svoji 3 měsíční dceru Rozárii (narozenou 18.3.2016)

Někteří účastníci věstonické venuše přijeli o pár dnů dřív, kdy foukal velice nepříjemný vítr a všichni jsme se velice obávali, jaké počasí nám sobota přinese. Letošní víkend jsme strávili s našimi Slovinskými kamarády, svou účasti nás poctil i Pedro ze Španělska.


V pátek jsme se všichni setkali u Taverny Naháčku, která si prošla malou změnou a už vím, že pizzu si mohu objednat i u Naháčku a nemusím jít až do restaurace Říman. Taverna Naháč je celá prosklena a už tam vůbec vítr nefouká. Na večeři jsme dostali pro nás Čechy velice známé jidlo knedlo, vepřo , zelo, žádny Čech tímto jídlem nepohrdne. Kdo si všiml, tak v pátek i sobotu jsme večer mohli strávit v letním kině.

V sobotu byla snídaně připravena od 8 hodin, kdy každý pomoci „švédského stolu“ si mohl vzít co má nejraději. Po snídani kdy jsme čekali až nám trošku slehne byl připraven nuda běh.

Monika nuda běh okořenila o toaletní papír, kdy soutěžili dvě družstva proti sobě, každé družstvo dostalo toaletní papír, kdy ho museli co nejrychleji rozmotat, chytit se ho, oběhnout malou lagunu 720m a po té toaletní papír zamotat. Vyhrálo družstvo Dalibora Bárty vše účastněným velká gratulace.

Poté ti co chtěli hrát pétanque se zapsali u Slovince Jožky Puce. Je třeba vyzdvihnout, že vyhráli Češi.

Šipky vedl Jarda, který si na sebe upletl bič. Soutěžilo se na elektronických šipkách na 7 kol a každý dvakrát. Největší výsledek byl 909 bodů a byl to Čech. Velká gratulace. Je třeba podotknout, že prohráli Slovinci nejmíň naházel Jožka Puc, který byl za to patřičně odměněn.

Bylo připraveno přetahování lanem, kdy vítězství bylo velice rychle a já silné skupině gratuluju.

Po té na 13hodin byl připraven oběd, kdy všichni, kteří měli zájem o plné penze dostali na výběr ze 3 jídel.

Po obědě bylo třeba do soutěžit v šipkách a pétanque. Chvíli jsme odpočívali po obědě. Počasí nám velice přálo celý den bylo slunečno, nebyla známka žádného větru.

Monika připravila novou soutěž pod názvem hod vodou. Soutěžili dvě družstva po 5 lidech, kteří si to velice užili a velice se pobavili. Jejím úkolem bylo hodit co nejvíce vody do půllitrovému kelímku. Kdy 1. člověk dostal kýbl a byl u vody. 2.byl běžec a běhal s kýblem mezi 1. a 3. účastníkem. 3. účastník házel vodou pomoci kýble na 4. učastníka, který měl v ruce ešus a z ešusu se voda házela na 5. který měl v ruce kelímek. Já myslím, že účastníci této soutěže si soutěž patřičně užili a všem účastněným posílám velkou gratulaci. Všichni účastnici věstonické venuše dostali kousek melounu, který velice přišel k chuti a osvěžil. Na 17. hodinu byl naplánován volejbal, kdy vyhráli samozřejmě opět Slovinci. Večer jsme měli večeři formou grilování, kdy jsme si mohli říct, zda chceme kuřecí či vepřový steak anebo cigáro. K tanci i k poslechu hrála živá hudba. Vyhlásili se výsledky, byl předán diplom spolu s medaili, kterou tvořila fidorka.

Velké poděkování patří Janě a Romanu Burešovým, Jardu Baliharovi, Jožku Pucovi, zejména Igoru Šebestíkovi a kempu ATC Merkur.

Všichni kteří mají zájem užit si nějaký den o letních prázdnin tak na 30.7.2016 je domluven termín v Kozlovicích u Přerova.

Další ročník a to sedmý termín věstonické venuše je 16. – 18. června 2017. Všichni, kteří mají zájem o ubytování formou bungalovu či chatek si ubytování zájišťují sami! Napište co nejrychleji na kemp@pasohlavky.cz nejbližší bungalovy jsou VI a nebo VII (s topením)

Všem děkuju za účast a těším se na další sedmý ročník 2017.

 
5
 
-

Venuš byla super

Vložil NahotaOK, 27. Září 2016 - 15:59
Obrázek uživatele NahotaOK

Moc se nám akce líbila. Vše skvěle připravené. Spousta zábavy i legrace a sportovního klání. Poprvé jsme si zahráli petanque a mooooc dobrý. Už máme vlastní koule… Těšíme se na v roce 2017. Věříme, že bude opět objednané pěkné počasí. Zdraví Katka a Luboš [Úsměv]