NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Interaktivní mapa spolujízd, nudi sejšnů, srazů, výletů...

Vložil Anonymní, 30. Duben 2012 - 16:14
Vytvořili jsme mapu, kam se mohou vkládat výchozí body pro spolujízdu na nuda akce, pláže atd. Body do této mapy můžeme dát dalším zájemcům, kteří by chtěli do svého auta přibrat další naháče.


Po nakliknutí symbolu auta vyjede bublina, kde je odkaz na profil uvedeného řidiče. S ním se pak dá přes Naturistovu poštu domluvit spolujízda. Pokud budete chtít do této mapy vložit svůj bod, tak mi napište na: naturista@naturista.cz.

Do této mapy je možno vkládat i body nejen pro spolujízdu, ale i pro normální n-srazy, společné akce, výlety, n-pivo atd. Tato strana je ve vývoji a nebrání se dalšímu zdokonalování, modernizaci a nápadům.


View Spolujízda – Carpool in a larger map
Přímý odkaz na tuto Mapu naturistů

5
 
-

Mapka spolujízd super nápad.

Vložil Roland Jitka, 30. Duben 2012 - 17:17

Nechtělo by tam ještě napsat kam jezdíme. My jen Čestlice a Babylon. [Spiklenec]

 
-

Interaktivní mapa je pro všechny samoobslužná

Vložil zurek (bez ověření), 30. Duben 2012 - 17:30

Kdo máte email na Google, tak vám dám přístup a můžete si obsah svého bodu obsluhovat sami. Neváhejte a jdeme do toho! Na mapě je to daleko přehlednější než v Seznamce, nakonec obojí nejspíš spojíme. Jen co se uvolí nějaký vážený pan programátor.

Body kam jezdíme se tam dají dát, zatím jsem dal Čestlice. Ostatní akce budou až od podzimu, tak je čas. Nebo to někdo můžete udělat. nejedná se ale jen o spolujízdu, ale o přehled, odkud kdo je. Podobně jako to mají Němci, ale lepší (nevím, jestli tu mapu nevidí jen registrovaní).

 
-

Mail na Google?

Vložil M.Dr., 30. Duben 2012 - 21:52

je podmínkou pro přístup k editaci mapy?


Ivoš: ano


Mám: drkosmi – zavinac – gmail – tecka – com

 
-

mapa spolujízd

Vložil mira1 (bez ověření), 1. Květen 2012 - 13:45

Moc dobrá a praktická věc dobrej zlepšovák.

 
-

Mapa

Vložil Pepper, 1. Květen 2012 - 14:12

Taky si myslím.

S Google Maps se dají dělat hotová kouzla, jen se v těch nepřeberných možnostech vyznat. [Úsměv]

 
-

Mapa spolujízdy na všechny akce.

Vložil Roland Jitka, 28. Březen 2013 - 16:55

Mapa je určena pro všechny, kdo chtějí ušetřit na jízdách za naturistickým koupáním a zároveň jsou ochotni vzít někoho do svého auta na spolujízdy. Je to dobrá volba jak snížit náklady na cestu autem a zároveň se seznámit. Pokud chcte být uvedeni v mapě, aby Vás mohl případný zájemce o spolujízdu najít, napište mi SZ s informací odkud jezdíte, na které akce a kolik máte volných míst v autě.

Že systém spolujízd začíná fungovat mohu dokladovat poslední noční jízdou Aquapalace Praha – Roudnice nad Labem, kterou jsme v mém autě absolvovali v šesti. (Dotyční pasažéři jistě rádi potvrdí.) [Spiklenec]

Pokud vaše nabídka je spíše jednorázové povahy, to znamená nejezdíte pravidelněji na konkrétní akce, zadejte možnost spolujízdy spíše do Inzerce (seznamky) kde uvedete místo odkud jedete a kolik máte míst v autě.

V obou případech mapa i inzerce uvádějte jestli jedete jen tam (a třeba spíte na hotelu, nebo navštěvujete příbuzné), nebo jedete tam i zpět, ihned po skončení akce.