NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Suchdolské n-plavání nyní se saunou

Vložil JirkaRybka, 8. Únor 2011 - 12:44

Vážení příznivci Pražského naturistického plavání,

od pátku 11.2.2011 jsme pro vás připravili novinku v podobě rozšíření naší nabídky o saunování. Provoz bazénu zůstává stejně jako dosud od 20:00 do 21:00 (se vstupem do šaten 15 minut před a po plavání), navíc však můžeme po celou dobu plavání, a ještě půl hodiny po jeho skončení (tedy od 20:00 až do 21:30), využívat také přilehlou saunu. Otevřením spojovacích dveří budou obě zařízení prakticky propojena v jediný celek s plně naturistickým provozem.

V závěrečné půlhodině, kdy bude provoz bazénu již ukončen, nemůžeme bohužel již využívat šatnové skříňky. Při zájmu o setrvání v sauně je tedy třeba nejpozději kolem deváté vyklidit šatnovou skříňku, zajistit vrácení klíče, a se svými věcmi se stáhnout do prostor sauny.

Ceny vstupného jsou upraveny tak, aby pokryly zvýšené náklady na tento režim: Dospělý 150Kč, studenti a důchodci 120Kč, smíšený pár 230Kč (za oba dohromady), děti i nadále zdarma. Věříme, že ve srovnání s jinými veřejnými saunami (které jsou navíc bez bazénu) jde o ceny přijatelné.

Naše plavání bude v této rozšířené podobě probíhat nejméně do 4.3.2011, kdy zkušební provoz vyhodnotíme. Pokud se osvědčí, zůstane sauna součástí našeho plavání i nadále.

Všechny informace najdete jako vždy také na naší webové stránce:
http://naturista.cz/drupal/bazen-praha

Jirka + Petr + Jirka
organizátoři plavání