NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

treskute zimní uherské hradiste

Vložil Eva7252, 15. Únor 2016 - 22:12

Třeskutě zimní Uherské Hradiště?

Na sobotu 13. února 2016 byl stanoven termín třeskutě zimního Slováckého večera naturistů v aquaparku Uherské Hradiště. Ze zimy, až praští, však nebylo nic. Denní teplota se pohybovala okolo příjemně jarních 7 stupňů, což bylo potěšující obzvláště pro řidiče, jedoucí přes kopce u Buchlova. Ve vstupní hale před pokladnami se již v půl osmé začala vytvářet slušná fronta, kterou si čekající zpříjemňovali občerstvením z baru. Nutno podotknout, že tentokrát byl příjemným a velmi milým překvapením příjezd i několika známých z Čech, kromě již obvyklých návštěvníků ze Slovenska. Příjemně posilněni mohli první nedočkavci vstoupit ve 20 hodin do šaten a sportovně se naladit v nejbližším plaveckém bazénu a trochu se prohřát v ohřívárně. Jako vždy byla velkým lákadlem relaxační část. Obzvláště venkovní vyhřívaný průplavový bazén s výhledem na hvězdnou oblohu a s příjemnými bublinkami byl oblíbenou částí večera. Stejně tak se terčem zájmu návštěvníků staly oba tobogány – jak X tube pro rekreační odvážlivce na jedno či vícemístném raftu, tak Black Hole pro adrenalinové nadšence bez plavek a bez raftu. Naprostou třešničkou na pomyslném dortu je samozřejmě třetí – wellness zóna. Při ceremoniálech ve finské sauně se prostřídalo tentokrát vícero saunérů. Asi nejzajímavější (a asi také nejdrsnější) bylo použití eukalyptových krystalů na rozpálená saunová kamna. Po zchlazení blahovičníkem následoval další aromatický polev, při němž někteří historie milovní přítomní v horních lavicích nepochybně mohli názorně vzpomenout téměř na pocity Jana Palacha, který se 16. Ledna před 47 lety zapálil v Praze na Václavském náměstí. Naštěstí pro naturisty byl okamžitě k dispozici ochlazovací bazének pod širým nebem, takže jim upálení zatím nehrozilo. A klid v odpočívárně, zpříjemněný případně ještě malým občerstvením (ovocnou šťávou, mléčným dezertem, případně malým pivem pro doplnění vitamínů (obzvláště skupiny B), byl příjemným završením večera, který uplynul jako vždy až moc rychle.

Závěrem si dovoluji upozornit na termín tradiční Věstonické Venuše v Pasohlávkách – od 17. do 19. června, blíže viz kalendář a možnost rezervovat jak ubytování, tak stravování u Moniky Foltýnové.

5
 
-

UH jako vždy perfektní

Vložil M.Dr., 17. Únor 2016 - 22:07

Slovácký naturistický večer byl jako vždy perfektní, návštěva byla taky vysoká. Nevíte někdo, kdy bude další? V předešlých létech býval i dubnový termín…

 
-

O dubnovém termínu se

Vložil Eva7252, 17. Únor 2016 - 23:36

O dubnovém termínu se jedná,zatím přesné datum není.ještě doplním,že v sobotu bylo něco přes 300 účastníků.