NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

V Holešovicích straší :-o !!

Vložil PetrK, 1. Listopad 2007 - 19:28

frankensteinfrankenstein

Praha 30.10.2007. Nejedná se o žádnou kachnu, na n-plavání v Praze v Holešovicích se odehrálo trochu netradiční plavání se strašidly, helouvínskou dýní a soutěží.

I přes protesty některých účastníků našeho plavání, že soutěže jen zdržují od omračujících sportovních výkonů, a nejsou tedy potřeba, jsme se rozhodli malou soutěž uspořádat. A aby nezůstalo jen u soutěžení tak jsme pozvali i strašidla Frankesteina a Upíra, kteří celou soutěž měli uspořádat.

odmaskovaniodmaskovani

Všechno vypuklo kolem půl deváté přeběhnutím Frankensteina z pánských do dámských šaten, asi přesně nepochopil, co je jeho úkolem na dnešní večer [Vyplazený jazyk] I vydal se poletovat a hledat zpátky k bazénu, kde se ale smrtelně vylekal když potkal Upíra. Aspoň se mu z leknutí rozsvítilo, že honění ženských není cíl jeho návštěvy, ale má spáchat následující soutěž.
I když mne napadá, že „smrtelně vylekaný“ duch mrtvého Frankensteina je asi trochu protimluv [Smích]

Po úvodním postrašení se strašidla odmaskovala a vyklubali jsme se my, Petr a Jirka. Pravda, dost lidí mi říkalo, že jsem velké strašidlo i bez masky… tak nevím jestli bylo odmaskování co platné [Úsměv]

připravit...připravit… start !start !

A pod naším vedením se pomalu rozběhla krátká rychlá soutěž. Počáteční malý problém s velkým zájmem o soutěž jsme rychle překonali drobnou změnou v připravených pravidlech, tak aby na každého účastníka zbylo dost soutěžních míčků. Pravidla byla jednoduchá. Uprostřed dráhy se objevily plovoucí míčky a úkolem bylo vytvořit na břehu vlastní hromádku… (ne, nejedná so o tu hromádku která vás napadla :-)) 4 míčků. Po startovním hvizdu strašidelné píšťalky se všichni pustili s velkou vervou a odhodláním do lítého boje, až vlna kterou zběsilí plavci vytvořili vyvrhla skoro všechny míčky sama na břeh. Naštěstí se je podařilo rychle dopravit zpět do vody.

1.místo1.místo 2.místo2.místo 3.místo3.místo

Souboj o míčky a hromádky netrval dlouho. Nikdo si naštěstí nic nepopletl ani hromádky ani míčky. A bylo za pár minut rozhodnuto. Vítězi (a zároveň nejmladšímu závodníkovi) strašidla předala hlavní cenu, helouvínskou dýni. Závodníkovi na druhém místě (byl u nás poprvé a hned takový úspěch) a třetím místě (příjemný mladý pár zastoupený mužnou polovičkou) strašidla předala volné vstupy na příští plavání a ostatní závodníci se podělili o sladkou odměnu.

Snad jste se všichni pobavili aspoň jako my, příští soutěžení můžete očekávat začátkem prosince, kdy možná přijde i Mikuláš :-)

Naviděnou v bazénu i v nesoutěžním čase se těší Petr, Pavla, Jirka [Spiklenec]

Kudy k nám? Tudy :)
4