NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Vánoční Babylonská NATURISTICKÁ PÁRTY (Liberec)

Vložil Anonymní, 17. Listopad 2006 - 19:20
27.12.2006 18:00
27.12.2006 23:59

Přijďte se trochu provětrat po ježíškovském nicnedělání! Babylon čeká jen na naháče! INFORMACE – tipy na lyžování, turistiku – ZIMA V JIZERKÁCH!

0
 
-

soutěž v Babylonu

Vložil divingdevil (bez ověření), 11. Prosinec 2006 - 20:33

divingdevil

Každá n-párty v Babylonu je nezapomenutelný zážitek, člověk se perfektně odreaguje a uvolní. Chci se zeptat, jestli bude opět probíhat soutěž o nejlepší masku či pomalované tělo, protože minule nebyla a je to škoda. Myslím si, že o této soutěži ani moc lidí neví, chtělo by ji víc zveřejnit a akce by byly v maskách nebo s pomalovanými těly ještě veselejší. Přeju všem krásné Vánoce a po nich se ukažte na n-párty ! :-)


Žurek: Jsem dneska dostal z Babylonu nový plakát. Ty soutěže se poslední dobou dělají u p. Vajnera nahoře v takovém kamrlíku, kde o tom nikdo neví. Taky tužky henna jsou podle mě ne moc vhodné. Co jsem se ptal, tak že to dřívější místo pro soutěže dole zrušili proto, že tam lidi přes průhledy čuměli. Tak je to v kamrlíku a tam nikdo nečumí. Já to neřeším, mám v HK vždycky takovou šichtu, že se Babylon je pro mě oáza klidu a nicnedělání. V tom dnešním emailu mi sl. Šandová připsala: „Zivá hudba a soutěže o zajímavé ceny“. Tak jí můžete 27.12. vzít za slovo a nějakou cenu z ní vymámit ;-)