NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Vánoční přání 2008

Vložil JirkaRybka, 23. Prosinec 2008 - 12:41

Rok se sešel s rokem, a opět tu máme Vánoce. Stejně jako v předchozích letech, i tentokrát přejeme všem naháčům pravidelným, občasným i třeba jen budoucím, krásné Vánoce, splnění všech tajných přání, mnoho přátel, a pro příští sezónu pak krásné počasí, ještě krásnější dovolené, pláže… PF 2009

Vánoce v HolešovicíchVánoce v Holešovicích A protože jsem na spoustu věcí určitě zapomněl, můžete samozřejmě přidávat komentáře s dalšími příspěvky k našemu společnému Vánočnímu přání. [Spiklenec]

Mezi Pražské naturisty Ježíšek už jednou zavítal (16.12., jak vidíte na obrázku z Holešovického bazénu) – a já věřím, že po takové rozcvičce nám všem doma přichystá nadílku vskutku nezapomenutelnou.

Veselé Vánoce!
0
 
-

Vánoční přání naháčům

Vložil zurek (bez ověření), 24. Prosinec 2008 - 10:57

Děkuju Jirkovi za originální zvonky v nadpise a všem naháčům přeju poklidné tři vánoční dny. Pak se ale přímo po hlavě vrhneme do Babylonu [Smích] . Na tento vánoční jsem pro děti nachystal zbrusu novou soutěž o mohutné ceny. Takže dětičky, vytáhněte rodiče od televize a hurá na tobogány! Na Ještědu je pod nulou, tak si můžete zalyžovat.

Přeji všem úspěšný rok 2009. Abyste si dobře odpočinuli od pracovních starostí, Naturista pro vás připravuje opět spoustu oblíbených akcí. V prvním čtvrtletí to budou hned 2 Noci naturistů v čestlickém Aquapalace.
Přeji všem mnoho zdaru a na pláži, v bazénu nebo aquaparku nashledanou [Úsměv]

 
-

Krásné Vánoce

Vložil asmara, 24. Prosinec 2008 - 16:03
Obrázek uživatele asmara

všem příznivcům pražského plavání i ostatním naháčům přeje Pája s Dandou a mimi [Úsměv]

 
-

Vánoční přání

Vložil stoll (bez ověření), 24. Prosinec 2008 - 17:18

Připojujeme svůj vánoční pozdrav, z Moravy, všem naturistům a příznivcům tohoto báječného vebu [Úsměv] .

Bohatý stůl,výtečnou rybu,sváteční večeře ať nemá chybu. Hromadu dárku co srdce pohladí, rodinu, přátele co nikdy nezradí. Pěkné vánoce přeje Jara s rodinou;-)

 
-

Přidávám se k přání

Vložil Prcek (bez ověření), 25. Prosinec 2008 - 23:17

Též přeji příjemné prožití svátků Vánočních a pohodový příští rok, ale VŠEM. Ne jen naturistům. I ostatním co se jim nahatost zrovna nezamlouvá [Úsměv] .

Nikdo neví jestli se k nám časem nepřidají. A můžou nám tu naši přívětivost vrátit třeba v létě u vody že nás nebudou od sebe odhánět a budou naše zájmy respektovat a tolerovat byť na nevyhrazených místech pro nás. Sice to vypadá, že většina naturistů nemá oblečené kolem sebe ráda, to je, ale jen zdání a klam [Úsměv] . Ve skutečnosti nic neřešíme, že, a jsme v pohodě. Já tedy určitě [Úsměv] když je okolí ke mě tolerantní.