NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Velikonoční vajíčková řež v Sokole Vinohrady

Vložil JonasII, 16. Duben 2007 - 16:47

Vinohrady bývaly vždy velice solidní, klidnou a tichou čtvrtí. Tuto léty budovanou image se pražští příznivci nahatého koupání snaží již delší dobu systematicky nahlodávat a narušovat svými nápaditými aktivitami. :-) (Aspoň tedy v bazénu!)

Soutěžilo se v celém bazénuSoutěžilo se v celém bazénu Také 11. dubna jsme se s partou nadšenců sešli, abychom si připomněli právě skončené velikonoční svátky trochu netradičním způsobem. Organizátoři pro nás připravili kromě klasických podmínek (vyhřátá plavecká hala s bazénem plným příjemně vlažné vody) také malou soutěž, která si kladla za cíl především pobavit zúčastněné i diváky.

Nejprve jsme bazén rozdělili na dvě dokonalé poloviny připraveným lanem. V každé z polovin byl umístěný přesně stanovený počet míčků zvících přibližně velikosti tenisáků a zábava mohla začít. Po startovním tlesknutí (v startovací pistoli bohužel zvlhnul střelný prach a tak jsme museli improvizovat) začala voda v bazénu vřít pohybem plavců i neplavců, kteří se snažili míčky přeházet na „území“ soupeřící poloviny. I když to byla soutěž, šlo spíše než o slíbené ceny (výhrou byla volná vstupenka na další plavecký večer) o to užít si legraci a pobavit se. Zbavit se míčků nebylo snadné!Zbavit se míčků nebylo snadné! ...už jenom ty míčky pochytat!…už jenom ty míčky pochytat! O atmosféře v plaveckém bazénu svědčí kromě jiného i série fotografií, které autor těchto řádků pořizoval v průběhu „urputného“ zápasu. I když se v celé hale vznášel bojový duch, zápolilo se v mezích pravidel a hlavně džentlmenským stylem. Zkrátka všichni – zúčastnění závodníci i přihlížející voyeři (k nimž se pro tentokrát hrdě hlásí i autor těchto řádků, dočasně neschopný plavby) jsme si celý večer krásně užili.

Těšíme se na další setkání a třeba i podobné akce.

Pro Naturistu.cz sepsal: JonášII.
0
 
-

Velikonoce na Vinohradech

Vložil JirkaRybka, 17. Duben 2007 - 1:10
Obrázek uživatele JirkaRybka

Děkuji jménem organizátorů této akce Jonášovi za její barvité vylíčení. Dodal bych snad jen to, že jsme samozřejmě nezapomněli ani na tradiční velikonoční náčiní, jako jsou pomlázky, a především pak řehtačky – právě těmi jsme se snažili během soutěže povzbuzovat, aby klání probíhalo ve žhavé sportovní atmosféře! Nakolik se nám to podařilo, to ať posoudí účastníci… Kromě výher (volných vstupů) pro vítěze jsme všem zúčastněným rozdali i čokoládová vajíčka a další cukrovinky, a nejmíň půlhodinka volného plavání pro nesoutěživé typy se taky našla – každý si tak doufejme přišel na své.

Příštímu středečnímu plavání zdar!

(P.S.: A tou pomlázkou nikdo „na holou“ nedostal, pokud vás to zajímá ;-))