NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

1. naturistický večer v Holešově

Vložil Mirda, 12. Říjen 2018 - 9:38

Ahoj lidi,

přesvědčil jsem jednatele a přichystal jsem pro vás 1. naturistický večer v Holešově. Nejsme sice aquapark, jen místní bazén, ale můžeme nabídnout v rámci této akce otevření prostor dětského bazénu, plaveckého bazénu s 44m dlouhým tobogánem, bazénu SPA – vířivky a sauny. Průchod do sauny je sice trošičku krkolomnější, ale půjde to, nachystáme šipky. Personál se mi prozatím podařilo nadchnout na tuto akci, tak doufám, že proběhne vše v tom správném naturistickém duch. Budu se na vás těšit a doufám, že se akce vydaří, abych měl argumenty pro její pokračování.

Více informací o akci najdete buď na stránkách provozovatele – Sportrelax Holešov a nebo zde na stránkách – Naturistický večer v Holešově

0
 
-

Díky za Holešov

Vložil M.Dr., 17. Říjen 2018 - 17:05

Alespoň nějaká náhrada za UH.

Jaká je vlastně kapacita Holešovské plovárny?

 
-

Tradičně

Vložil peťanpraha, 30. Říjen 2018 - 18:24

vstup pro rodiny a páry. Takže slušní muži (a tedy i ženy?) jsou out. Neříká se tomu diskriminace? Hospodský je popotahovaný, že nechce nalít vagabundovi, tady lidi selektují a automaticky z lidí dělají perverzáky a čumily.

 
-

Není tam napsáno,

Vložil M.Dr., 30. Říjen 2018 - 19:42

že páry musí být smíšené [Spiklenec]

Ale vážně. Po problémech na některých akcích se pořadatelé snaží omezit možnosti vzniku problémů. Já s těmi omezeními taky nesouhlasím, ale obavy pořadatelů chápu.

Někde to řeší omezením vstupu od 18 let, tady zvolili tuto formu. Mimochodem, věta „smíšené skupiny vítány“ se tam objevila po diskusi na facebooku a konzultaci jednoho z členů skupiny „Koupání bez plavek“ s panem ředitelem. Myslí se tím, že když přijde třeba pár a s nimi další kamarád, není problém, mají jen obavy z větších skupin očumujících mužů a pod.

https://www.facebook.com/…46647643986/?…

 
-

Výborně!

Vložil peťanpraha, 30. Říjen 2018 - 19:48

Takže klasika, ze mě prostě udělali čumila. Od toho je personál, aby zajistil řádné chování. Nemají být postihováni ti, kteří se chovají normálně, jen proto, že se narodili s camprlíkem.

 
-

Kapacita a omezení

Vložil Mirda, 5. Listopad 2018 - 10:47
Obrázek uživatele Mirda

Nejprve ke kapacitě – skříněk máme cca 150 pro bazén + 20 v sauně, tedy cca 170 lid. Bohužel máme starý areál, který má oddělené šatny mužů a žen a né tak jako se to běžně dělá v poslední době – společná šatna a jen sprchy oddělené. Pravda, pokud tady bude opravdu 170 návštěvníků, tak to bude docela dost našlapané, ale dobrých lidí se vejde. Samotná sauna pojme cca 18 osob, záleží na jejich velikosti.

K tomu omezení samotných mužů – bohužel netuším, jaké by přišlo v Holešově osazenstvo. Pokud by to bylo 60/40 – muži vůči ženám, tak by to bylo asi v pohodě, pokud by to bylo 80/20, tak už by to asi nebylo nic moc. A taky mám otázku, jak poznat čumila od slušného člověka? Jestli to někdo dokáže, tak je opravdu mistr mistrů. Já to nedokážu. Když se muž domluví s nějakou osamocenou ženou a nebo skupinkou, tak jej samozřejmě pustíme, ale jinak bohužel ne. Pokud jde o zajištění personálem – standardně máme na bazéně v době provozu pouze jednoho plavčíka. Jsme malý areál a stačí nám to. Pokud tam bude více lidí, tak zajistit to, aby nedocházelo k nepřístojnému jednání bude dosti obtížné. Budu se snažit k tomu osobně dopomoci, ale bude důležitá i odezva od samotných návštěvníků. Podle ohlasů – zde, emailem, telefony, na facebooku i osobně, se mi bohužel potvrzuje to, že by mužů přišlo větší množství, než žen a to by mohl být problém. Tedy raději se případným problémům pokusím předejít, než abych je pak musel řešit. Přeci jsem jen městská společnost a pokud budu chtít akci opakovat, tak si nemůžu dovolit problémy. Budu rád, pokud přijde co nejvíce lidí, abych měl argumenty pro opakování akce, třeba i pravidelné – několikrát za sezónu.

PS: pokud přijdou nesmíšené páry a prokáží se „registrovaným partnerstvím“, tak s tím problém nemám.

A ještě jedna drobnost – pokud by měl někdo chuť se ujmout saunových ceremoniálů, ať se mi ozve na email koumar@thholesov.cz a domluvíme se. Byl bych velmi rád a věřím, že bych nebyl sám, pokud by se to povedlo.

 
-

Čumil vs. slušný člověk?

Vložil PetrS, 5. Listopad 2018 - 15:46

Hádám, že ten druhý bude mít v ruce bílou hůl… [Spiklenec]

 
-

Zajímavé, že tyhle věci stále

Vložil Horác, 6. Listopad 2018 - 0:18

Zajímavé, že tyhle věci stále asi řešíme jen u nás v Česku…

Byl jsem se sám (a nejsem čumil [Tmavé brýle] ) minulý týden podívat v Senci na pravidelném wellness večeru (každý pátek a sobota 20–24) a tam tyhle věci skutečně nikdo neřeší. Podobně je neřeší v Rakousku či Německu… Jsme holt nějaký divný národ.

(Jinak Senec samozřejmě doporučuji, vstup sice 22 EUR, ale k dispozici je celý Aquapark, vč. venkovního bazénu spojeného s vnitřní částí. Jen klasický bazén na pořádné zaplavání chybí.)

 
-

Na čo čumí Čumil?

Vložil jano-mt, 6. Listopad 2018 - 9:50
Obrázek uživatele jano-mt
Na čo čumí Čumil?: Na čo čumí Čumil?Na čo čumí Čumil?: Na čo čumí Čumil?
 
-

Já byl o víkendu pro změnu

Vložil Jarda2, 6. Listopad 2018 - 14:12

v Therme Erding, návštěvnost bezplavkového Saunového světa úplný masakr v řádu tisíců. Obří a samozřejmě bezplavkový bazén narvaný skoro k prasknutí, oba bary – vnitřní i venkovní – v bazénu také hustě obležené. Super pohodová atmosféra, věkový průměr neskutečně nízký cca 40 let, chvílemi i mírná převaha žen a dívek, neexistuje tam že by někdo v nějaké z několika desítek saun dřepěl omotaný prostěradlem – prostě vstoupí do sauny, automaticky odloží ručník, položí si ho pod sebe a nahatý(-á) se na něj posadí. Do páry samozřejmě všichni vstupují zásadně nahatí.

Občas tam člověk zahlédne procházet hodně svalnaté borce ve vypasovaném triku s nápisem „Sicherheit“ – tedy „Ochranka“ a patrně to tam mají tak zmáknuté, že si nikdo nedovolí nějaké sexuální obtěžování, protože by ho hodně rychle vypakovali.

Je ale fakt, že Therme Erding je i na německé poměry – v tom nejlepším slova smyslu – extrémní záležitost …

 
-

Ale v Senci

Vložil M.Dr., 6. Listopad 2018 - 20:44

je zase vstup od 18 let. To je také jisté „řešení“.

 
-

výmluva

Vložil peťanpraha, 8. Listopad 2018 - 10:34

Příspěvek byl smazán z důvodu porušení pravidel Naturista.cz

 
-

Zdravím. Jsem o víkendu

Vložil Ferda Mravenec, 1. Prosinec 2018 - 7:54

Zdravím. Jsem o víkendu v zaměstnání.

 
-

Pravidelné N-plavání

Vložil Ferda Mravenec, 1. Prosinec 2018 - 7:59

Dobrý den, plánujete do budoucna N – plavání ? Např. jednu hodinu před zavíračkou v sobotu nebo v neděli?

 
-

Pravidelné plavání

Vložil Mirda, 5. Prosinec 2018 - 15:32
Obrázek uživatele Mirda

Dobrý den, s pravidelným plaváním jsme zatím neuvažovali. Tato akce je první test, jak lidi přijmou takovýto typ akce v Holešově a pak se uvidí. Neříkám tedy ani ano, ani ne. Koumar

 
-

Saunové ceremoniály v Holešově

Vložil Mirda, 5. Prosinec 2018 - 15:35
Obrázek uživatele Mirda

Přihlásil se mi jeden dobrovolník, že by saunové ceremoniály v Holešově udělal a tak mohu oznámit, že budou!!! Ještě doladíme podrobnosti a Vy se můžete těšit na provoněnou saunu.

 
-

Saunové ceremoniály

Vložil Mirda, 6. Prosinec 2018 - 20:59
Obrázek uživatele Mirda

Vážení přátelé, Tak ceremoniály jsou domluveny. Budou dva – v 19:30 a ve 20:30. Prý je na co se těšit.