NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

40. Swimming Gala 2011 - První akce INF-FNI v ČR

Vložil Anonymní, 17. Březen 2011 - 10:42

V konkurenci národních naturistických federací Německa, Španělska a Česka získala nejvíce sympatií kandidatura a navržené podmínky právě ta česká pod záštitou NATURISTA.CZ. Vedle už téměř zapomenutých Volejbalových turnajů Venuše půjde o první mezinárodní sportovní akci v ČR.
O víkendu 4.-6. 11. 2011 tak budeme mít velkou příležitost prezentovat český naturismus před cca. 250 naturisty z celé Evropy a samozřejmě před vedením INF-FNI. Za poměrně napjatých finančních podmínek bychom chtěli předvést co nejvíce a zahájit tak etapu podpory sportovních naturistických aktivit v ČR. Po delším hledání se podařilo zajistit bazén na SLAVII, který bude vč. restaurace po celý den 5. 11. 2011 až do půlnoci vyhrazen našim závodům. 

Jak to bylo loni: (Článek z TAGES ANZEIGER)
39. Swimming Gala 2010 Zürich – THE 39TH INF/FNI SWIMMING GALA , ZURICH (CH), NOVEMBER 5–7, 2010
Vzhledem k poloze Prahy se dají tedy očekávat plavci těchto států: Německo, Rakousko, Švýcarsko, Holandsko, Francie, Belgie. Jedním z důvodů proč byla zvolena Praha je snaha přilákat také naturisty z východních zemí.
Chtěl bych požádat zdatné a ochotné lidi, kteří vládnou výše uvedenými jazyky o pomoc s organizací a koordinací této akce. Ta bude spočívat v pomoci hostům v jejich orientaci v Praze – od příp. potížích na letišti, nádražích apod. až po komunikaci v plaveckém areálu a na zábavném sobotním večeru. Účastníci jsou zcestovalí mladí lidé, se kterými bude jistě zajímavé přijít do kontaktu, dozvědět se, jejich zážitky z celé Evropy a navázat nová přátelství.
Pokud jste jazykově vybaveni a chtěli byste nám v tomto pomoci, tak se prosím ozvěte na EMAIL. Stejně tak bychom přivítali pomoc ze strany naturistů, kteří mají zkušenosti s plaveckými závody.

Slavia PrahaSlavia Praha

Program 40. Swimming Gala 2011, Praha pátek, 4. 11. 2011, 16–20 hod. – příjezd, večeře v restauraci u bazénu Slavia, Vladivostocká 10, Praha 10.

sobota, 5. 11. 2011 – po celý den plavecké závody v bazénu Slavia Praha
18 hod. – Vyhlášení vítězů, večeře
20–01 hod. Společenský večer, disco…

neděle, 6. 11. 2011 – snídaně, turistická okružní jízda centrem Prahy, odjezd


Účastníci plaveckých závodů – členové Klubu naturistů SK Oplatil a ASN
Tito plavci budou osvobozeni od Startovného a budou hradit pouze stravné v sobotu ve výši max. 350 Kč. V případě celého pobytu (2× nocleh, pátek večeře, sobota plná penze, večer Aquapalace, neděle snídaně) bude cena 2000 Kč/osobu. Organizátoři, rozhodčí – zdarma. Přihlášky na EMAIL

Partneři 40. SWIMMING GALA 2011 Praha
Nabízíme vám prezentaci na mezinárodní naturistické akci, která bude prezentována ve členských zemích INF-FNI a českých médiích. Vaše prezentace bude spočívat v uvedení na stranách NATURISTA.CZ, místě konání závodů a večeru v Aquapalace (kromě konkurenčních firem). Je možné i částečná barterová spolupráce – ceny pro vítěze apod. Více informací si prosím vyžádejte na EMAIL.

Tato strana bude průběžně aktualizována podle vyvíjející se situace.
Předem děkuji všem dobrovolníkům, kteří svým dílem pomůžou zdaru této akce, která udělá hmatatelný dojem o českých naturistech v mezinárodním měřítku. Doufám, že bude dobrý.

Důležitá místa 40. SWIMMING GALA 2011:


Zobrazit místo 40. Swimming Gala na větší mapě
5
 
-

Gratuluju :)

Vložil PetrK, 27. Květen 2011 - 11:56

Wow, už teď se těším, konečně pořádná mezinárodní akce. Rád se přijdu podívat a neméně rád pomůžu s organizací.

Díky Petr