NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Aquapalace Čestlice: Májová Noc naturistů

Vložil Anonymní, 26. Listopad 2010 - 20:15
07.05.2011 18:00
07.05.2011 23:30

INF-FNIINF-FNI

Noc naturistů v Aquapalace Praha (Čestlice)
Největší naturistická akce ve Střední Evropě. Podrobné informace, archiv

A navíc bude opět k dispozici unikátní potápěčská jáma. Info o potápění v potápěčské jámě zde

Také na této akci máte možnost zakoupit členskou známku Mezinárodní naturistické federace INF-FNI – 10–15% slevy v přímořských FKK centrech Koversada, Solaris, Istra, Francie, Španělsko atd. PŘIHLAŠKA
Před sobotními Čestlicemi prožijte slunný den v těsném sousedství kvetoucí Průhonický park a Dendrologickou zahradu.

V Průhonickém parku právě kvetou rododendronyV Průhonickém parku právě kvetou rododendrony
5
 
-

Termín konání květnových Čestlic

Vložil Vogel, 21. Březen 2011 - 23:27

Dnes jsem si při návštěvě saun vyzvedl v Čestlickém aquaparku Kalendář akcí duben-červen 2011. Na 7. 5. 2011 tam je v programu Májové saunování při svíčkách
Noc naturistů aneb koupání bez plavek napsáno na následující víkend, tady 14. 5. 2011

 
-

Květnové Čestlice

Vložil adal, 22. Březen 2011 - 19:13

Na webových stránkách je stále 7. 5. noc naturistů a 14. 5. saunování při svíčkách


Žurek: Platí 7. 5., sám jsem to osobně domlouval. Původně to mělo být 14. 5., ale já budu pracovně pryč, tak jsme to (už v prosinci) změnili. Aquapalace nový termín odsouhlasil, ale do jejich kalendáře se omylem dostal ten původní termín. Už je to opraveno: NOC NATURISTŮ, Aquapalace 7. 5. 2011

 
-

Kdepak asi udělali soudruzi chybu

Vložil Vogel, 22. Březen 2011 - 23:33

Této chyby je docela škoda. Na webu se to opraví snadno a rychle. Jenže ten špatný termín je i na papírovém kalendáři akcí, který si může každý návštěvník vzít na pročtení. Ona je to vcelku pochopitelná chyba, protože květnový harmonogram poněkud vybočuje z obvyklého schématu.
Právě v onom papírovém kalendáři jsem tento rozpor zaznamenal, na kalendář na webu jsem koukl až posléze.

 
-

Tak už i papír informuje o květnových Čestlicích správně

Vložil Vogel, 28. Březen 2011 - 22:43

Tak jsem byl dnes zase v Čestlicích a tak jsem se jal zkontrolovat papírové programy a potěšilo mne, že i zde už byla chyba napravena a i papírové programy, které si lidé můžou vzít a prohlédnout a i odnést domů na prostudování informují správně. Můžeme tedy doufat, že zmatených lidí bude minimum a nenajdou se lidi, kteří přijdou o týden později a smutně se budou koukat na svíčky.

 
-

ceník

Vložil chameleonecek, 1. Květen 2011 - 19:48

AHoj, jak se prosím bude pohybovat ceník pro dospělé a děti…budu přístup možný i do saun? Díky

 
-

Ceník na Noc naturistů

Vložil Vogel, 1. Květen 2011 - 21:59

Navštívil jsem stránky Aquapalace:

Noc naturistů aneb koupání bez plavek
7.5.2011, 20:00 – 23:30

Od 20:00 do 23:30 hod. je ve Vodním světě a Saunách připravena večerní párty pro naturisty.
Vstupné do Vodního světa a Saun od 20:00 hod: pro dospělé 250 Kč, pro děti 120 Kč. Speciální vstupné od 18.00 hod za 350 Kč.

 
-

Forma oslovení neinformované veřejnosti

Vložil pokr (bez ověření), 2. Květen 2011 - 1:14

Primlouval bych se za formulaci např. … večerní párty pro všechny příznivce přirozeného koupání bez plavek zaštitovaná serverem NATURISTA.CZ. Zažil jsem to v Kohoutovicích, kdy pan vedoucí na pokladně všechny příchozí odrazoval: pozor dnes je to jen pro naháče. Tak se pán předemnou rozčiloval, že on si chce jen obyčejně zaplavat, a oni mu to dnes zabrali naháči. On by si přece i s námi zaplaval, ale je to prezentováno jako akce nějaké organizace, která si na ten večer Akvapark pronajala. Včera jsem viděl reklamu na Noc naturistů v pražském obchodáku Paladium na monitorech. Ale vetšina veřejnosti by z toho nepochopila, že ta akce je veřejně přístupná. Já bych take do Čestlic nevyrazil, neznat to, protože jet tam zjištovat co to je, jestli se toho můžu zůčastnit s nejistým výsledkem je náročné a případně veliký risk, když to není hned za rohem. Kdo se tam dostane nový bud přijde s někým znalým nebo je z těchto stránek informovaný. Při inzerování široké veřejnosti vysvětlení trochu polopatisticky neuškodí spíše naopak muže přitáhnout. Kolik lidí chodí do saun tj. nemají problemy s nahotou, ale přesto nechodí na tyto akce spíše z nevědomosti o tom že může přijít kdokoli chce. Určitě by pomohlo, kdyby hned ze stranek Aquaparlu -reklamy na noc naturistu byl přímý link na článek s fotkami z minule, kde bude člověk hned naladěn na tu báječnou atmosféru co tam jiní návštěvníci zažili. Připadné předsudky lze u lidí aspoň trochu nakloněných tomuto směru popisem průbehu i zážitky druhých rozptýlit. Mluvím z vlastní zkušenosti.

 
-

Návštěva saun vs. návštěva takovéto akce

Vložil Vogel, 2. Květen 2011 - 7:30

Tak ono se to ale nereprezentuje jako soukromá párty, tak já v informování zase tolik problém nevidím.

Chodím do saun v Čestlicích pravidelně. A jak tam člověk chodí sám, tak sleduje okolí. Poměrně rychle byste sám zjistil, že někteří opravdu s nahotou nemají problém a neřeší ji, ale že část lidí tam bere nahotu jako takové nutné zlo. V sauně jsou často neustále zabalení do prostěradla, v ochlazovacím bazénku je nenajdete nikdy a když se jdou osprchovat, tak dělají maximum pro to, aby je během sprchování nikdo neviděl a při opouštění sprchy už co nejrychleji kolem sebe motají prostěradlo/osušku. A určitě tam jsou lidí, kteří sice do sauny takto zajdou, zase tak moc nahotu v sauně neřeší, protože to berou, že to k tomu patří, ale na pláž nebo dokonce na krytou akci byste je nedostali. Sám jsem chodil mnoho let na pláže, ale akce pod střechou jsem ignoroval.

 
-

Nechápavost lidí je obrovská

Vložil Jarda2, 2. Květen 2011 - 17:41

Absolutní souhlas s příspěvkem „pokr“. Na březnových Čestlicích jsem stál ve frontě na tobogán ve cca 19.45 hodin za mladší dvojicí a dívka říkala partnerovi „To je škoda, že už musíme vypadnout. Od 20 hodin to tu mají celé zarezervované ti natúristi“. I když nemám ve zvyku se míchat do cizích rozhovorů, tentokrát mi to nedalo a vysvětlil jsem jim, že to je veřejně přístupná akce a že za tu podstatně nižší cenu než je obvyklé vstupné se může účastnit kdokoli příchozí. Poděkovali mi s tím, že si mysleli že to je soukromá akce nějakého klubu. Potkal jsem je tam pak ještě okolo 22 hodiny, takže evidentně zůstali. V letáčcích v akvaparku by se asi měl více zdůraznit fakt že ta akce je pro všechny příchozí a ne pro nějakou uzavřenou skupinu.

 
-

"party"

Vložil Pepper, 3. Květen 2011 - 9:30

Taky si myslím, že propagace n-party není dostatečně blbuvzdorná. [Zmatený]

 
-

Úplně by stačila formulace

Vložil Jarda2, 3. Květen 2011 - 10:38

Úplně by stačila formulace „Zveme všechny návštěvníky AP na naturistický večer od 20 hodin za výrazně zvýhodněnou cenu 250,– Kč až do konce dnešního provozu“. Na slevy lidé slyší [Tmavé brýle]

 
-

Slevy

Vložil Pepper, 3. Květen 2011 - 19:38

To rozhodně, někteří by za slevu vyměnili i vlastní babičku. [Smích]

 
-

Akce

Vložil Gery, 4. Květen 2011 - 7:46
Obrázek uživatele Gery

Jak asi jistě víte, do 31.5. je, v AP Čestlice, akce „celý den v ceně 3 hodin“.

 
-

Ceník

Vložil Pepper, 3. Květen 2011 - 20:36

Gery můžete nám prosím prozradit, kde jste našel „aktuální ceny“? Já se jich za pomoci tohoto ceníku nějak nemůžu dopátrat (samozřejmě nemohu vyloučit, že jsem slabý v počtech, případně slabozraký :))). http://www.aquapalace.cz/ceny

 
-

Ceny APČ

Vložil Gery, 4. Květen 2011 - 7:50
Obrázek uživatele Gery

Samozřejmě, ale nejde o žádné prozrazování. Asi jste je jen přehlédl.

 
-

Kvantita nebo kvalita

Vložil pokr (bez ověření), 3. Květen 2011 - 22:01

Souhlasim, staci se podivat co delaji jini uspesni na trhu a chovat se stejne, ale mam obavu, jestli by kvuli kvantite nesla dolu kvalita. Jsem proti schanet velke množstvi lidi jen na nizsi cenu. Jde o to propagovat to jako akci pro vsechny, kterym je tento zivotni smer blizky. Protoze se nam tam muzou ve velkem objevit lide bez plavek, zato zachumlani od hlavy k pate v prosteradle na nas koukajici s pohrdaním. Jde o to spise propagovat akce jako: malovani na telo, saunove ceremonie, aquazorbing i s ilustrativnimi obrazky(ktere nepohorsi cenzuru) vyjadrujici radost z prirozene nahoty. Takove lidi tam chceme získat, ne těm kterým jde jen o cenu a budou tam prudit.

 
-

Čestlické cenové srovnání

Vložil JirkaRybka, 3. Květen 2011 - 22:03
Obrázek uživatele JirkaRybka

Pánové, já nevím z čeho počítáte ty hodinové sazby (dají se „vyrobit“ srovnání velmi různá, při té paletě nabízených možností), ale zde je na místě srovnávat konečné ceny – tedy kolik návštěvník zaplatí za stejnou návštěvu a stejné služby ve srovnatelném termínu. To je to, co nakonec toho člověka zajímá. A zde ceník hovoří jasně:

  • Jdu jako textilák jednorázově v sobotu večer na 3 hodiny (N-párty od 20 hod. je sice 3,5 hodiny, ale porovnávám nejpodobnější nabídku), platím tedy tříhodinovou cenu víkendovou, a včetně saunového světa. Standardní cena za takovou návštěvu je dle ceníku 560 Kč, zatímco při N-párty bych zaplatil jen 250 Kč.
  • Jdu jako textilák jednorázově v sobotu večer na 5,5 hodiny (N-párty od 18 do 23,30 hod.), platím tedy opět cenu víkendovou a včetně saunového světa, a protože takto dlouhý časový tarif v ceníku není, musím volit možnost „celý den“ za 760 Kč. Na N-párty za stejnou návštěvu platím jen 350 Kč.

Pokud tedy ceník vyvěšený na webu Aquapalace opravdu platí (o čemž nepochybuji), jsou slevy opravdu lákavé – přesahují 50%.

 
-

Čestlice a květen

Vložil Vogel, 3. Květen 2011 - 23:48

Jen doplním, že Rybkova kalkulace bude platit opět až od od června. Do konce května je 3h=celý den. Ale i tak je to stále levné. Teď jsem se vrátil ze saun a v týdnu jsem za ony 3h zaplatil 470Kč (360 aquapark + 110 příplatek za sauny) a víkend je dražší.

 
-

Ad Čestlické srovnávání

Vložil Gery, 4. Květen 2011 - 7:49
Obrázek uživatele Gery

Jirko, jak to uvádíte, máte, samozřejmě, pravdu. Nepřehlédněte ale aktuální: http://www.aquapalace.cz/…-tu-cely-den A vůbec není třeba chodit jako textilák :-) sauny jsou stále „N“.

 
-

Propagace

Vložil Pepper, 4. Květen 2011 - 12:06

Ony si některé akvaparky můžou za špatnou propagaci i samy, např. Aquapalace uvádí na Facebooku toto: „Pro dospělé večer od 20:00 zase oblíbené koupání bez plavek. Užívejte si v Aquapalace Praha.“ Takhle to vypadá, že je to nějaká pochybná akce, kam je snad přímo nežádoucí vodit děti a i dospělí by si měli rozmyslet, jestli tam opravdu chtějí jít. [Smích]

 
-

Děti

Vložil ph55 (bez ověření), 4. Květen 2011 - 13:58

Oni možná předpokládají, že doba od 20:00 do půlnoci není úplně pro děti vhodná …

Mimochodem posledně jsem své dítě (6 let) vzal s tím, že od 19:00 půjdeme vyzkoušet saunu a v bazénu budeme jen do 21:00 (déle mi manželka nepovolila ;) Jaké bylo moje překvapení, když jsem na kase zjistil, že dětská sleva je až od 20:00. Takže jsem dal za dvě hodiny 700,– a tuto sobotu to již bude bez nás … Nestěžuju si, jen přidávám svůj pohled.

 
-

Divoká řeka jen do 20 hodin ???

Vložil Jarda2, 4. Květen 2011 - 14:35

Viz http://www.aquapalace.cz/…iz-v-provozu . Ivoši, nebylo by možné na n-akci která začíná ve 20 hodin dohodnout s vedením nějakou vyjímku ?

 
-

Děti

Vložil Pepper, 4. Květen 2011 - 15:04

To je sice možné, že s dětmi moc nepočítají, ale i tak tam vždycky nějaké jsou. Hlavně to ale takhle podáno vyzní docela blbě. [Zmatený]

 
-

Tuto sobotu je dětské vstupné

Vložil Jarda2, 4. Květen 2011 - 15:26

Tuto sobotu je dětské vstupné bezkonkurenční. Viz http://www.aquapalace.cz/…ail/2011-5-7 . Celý den za 1,– Kč a od 20 hodin za 120,– Kč. Limit 3 děti na 1 dospělého. Takže dítě tam může pobýt od 10 do 23.30 hodin = 13,5 hod. čistého času za 121,– Kč. Jen pro extrémně fyzicky zdatné [Tmavé brýle]

 
-

Divocí nudisté, divoká řeka a divoké děti

Vložil zurek (bez ověření), 4. Květen 2011 - 18:42

Vzhledem k tomu, že v sobotu slaví Aquapalace 3. narozeniny, tak:

  1. Děti do 150cm mají celý den za 1 Kč, AP výslovně píše NA CELÝ DEN, ale u zprávy Noc naturistů píše děti na dobu 20–23.30 hod. za 120 Kč.
  2. Divoká řeka bude v rámci tohoto výročí v provozu až do 22. hod.