NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Val. Meziříčí: Valašská noc naturistů

Vložil Anonymní, 18. Únor 2010 - 13:12
24.04.2010 20:00
24.04.2010 23:00

VALAŠSKÁ NOC NATURISTŮ OSUŠKY POVOLENY – PLAVKY ZAKÁZÁNY (Celý ČLÁNEK)
Místo, pořadatel: Aquapark Valašské Meziříčí, Kouty 803, Valašské Meziříčí
GPS: 49.47034471344833, 17.988792657852173.
Termín: sobota 24. 4. 2010, 20 – 23 hodin
Vstupné do celého areálu, vč. Wellness: děti do 7 let ZDARMA, děti od 7–15 let 200,–, dospělí 300,– (ručníky, osušky, prostěradla pouze za poplatek)
Držitelé permanentek budou mít i na této akci zvýhodněné vstupné.
Organizátor: Ivo Žurek, Naturista.cz email, tel: 775 327 085
Program: Plavecké závody, dětské soutěže, bodypainting, aquazorbing.
Ubytování ve Valašském Meziříčí 

Aquapark Valašské MeziříčíAquapark Valašské Meziříčí
5
 
-

ValMez současně s Libercem?

Vložil M.Dr., 30. Březen 2010 - 17:39

Vidím, že první Valašská noc naturistů má být současně s Libercem – nebude to moc těžká konkurence? Kromě toho marně hledám zmínku o této akci na webu Aquaparku ValMez


Žurek: Ano termíny jsou správně. Předpokládám, že vzdálenost 308 km od obou měst je dostatečná na to, aby Češi jeli do Liberce a Moraváci a Slováci do Valmezu. Rádi bychom pozvali naše slovenské přátele, ze Žiliny je to kousek. Na slovenských n-stránkách ale asi avizo nebude. Že prý je to moc velká mega-akce. naturistaSK: je to aj na tebe – i ty si administrátorom stranok www.asn.sk
Na stránky Bazénu Valmez se to dostane, ještě je čas, mezitím máme ještě 23 akce v HK a Olomouci. Na Valmez bude i upoutávka ve 2 regionálních rádiích.

 
-

N-akcie Naturista.cz

Vložil tony (bez ověření), 1. Duben 2010 - 12:21

Pán Žurek, ďakujeme za pozvanie na akciu. Radi sa akcie zúčasníme. Všetky akcie servera Naturista.cz propagujeme na stránke „naturistické a nudistické akcie – Česká republika“ servera FKK Slovakia na adrese http://naturistclub.eu/akcie-cesko.php.

 
-

ValMez kontra Liberec? Proč ne!

Vložil petrre (bez ověření), 11. Duben 2010 - 16:24

Zdravíme všechny naturisty. Také jsem také zjistil, že naturistická akce ve ValMezu a v Liberci se kryjí v jeden termín. Já osobně v tom konkurenci nevidím a i když pan Žurek to rozsoudil po svém, já bych si dovolil to trošku popravit. ValMez – pro bohaté a Liberec pro chudé. Proč? No stačí kouknout na ceník vstupného a myslím že volba je zcela jasná. ValMez – dospělý 300Kč !!!! na pouhé 3 hodiny !!! Liberec za pouhých 90Kč na 4 hod. nebo 160Kč od 18.00hod.!!! Nevím kdo kam chodí na takové přemrštěné ceny, přitom kvalita tomu zdaleka neodpovídá. Takže my i když to do Valmezu máme kousek, tak určitě raději pojedem do toho Liberce, protože Liberecký Babylon je naprosto bezkonkurenční! Nám stačilo být včera na akci v Olomouci – naprosto podúroveň a nehorázně drahé vstupné – zážitky z Olomouckého naturistického aquaparku napíšu samostatně příspěvek až to rozdýcháme [Šokovaný] Nicméně už z výše uvedeného srovnání je myslím zřejmé, kam budou směřovat zejména více početné n-rodinky nebo celé skupiny. Naturismu zdar [Úsměv]

 
-

Valašské Meziříčí - Liberec = 630 Kč

Vložil zurek (bez ověření), 11. Duben 2010 - 17:28

Pán je očividně rozezlen do běla, takže bude sršet na jakýkoli podnět, nicméně jsem si vzal kalkulačku: ValMez – Liberec = 308 km = 7 l/100km = 630 Kč, se zpáteční cestou = 1260 Kč. To, + další náklady musíte do „výhodného“ vstupného započítat.
Já jsem samozřejmě při jednání o naší n-premiéře předložil veškeré ceny Čestlic, Babylonu atd. Nastavená cena je podle mne snesitelná. Podle dosavadních dotazů je o tuto naší n-premiéru značný zájem a podle zkušeností z našich jiných akcí bude ve ValMezu plno. Nejde jen o návštěvu aquaparku, okolí VM je velmi atraktivní turisticky, což využije spousta přespolních.
Babylon může být superextra, ale podle mne tam běžný člověk zavítá tak max. 1× za půl roku. Změna je prostě život.

 
-

Díky, ne ...

Vložil Clistax (bez ověření), 11. Duben 2010 - 20:01

Ahoj, s tímhle názorem se nedá než souhlasit :) 90Kč za Babylon s rozlámanými hračkami pro děti, s wellnesem, kam se není možné dostat s dítětem přestože je naturistova akce, s rozbitými skříňkami atd. je odpovídající poplatek. Jezdívali jsme tam před lety, teď po asi 4 letech jsme hořce zaplakali … Do Olomouce jako domácí chodíme pokaždé a chodit budeme, stejně tak jako se těšíme moc do ValMezu !!!! P.S.: Bylo by fajn udělat naturistovu akci v Laa, aby bylo vidět co je standard jinde … [Spiklenec]


Žurek: Pardon, ještě jsem zapomněl, že v těch 300 Kč ve VelMezu je i vstup do Wellnessu. Ten není v takovém rozsahu, jako babylonský nebo čestlický, ale pěkně vyřešený a myslím, že bude pro hodně lidí útulný. Nechci se ale pouštět do analýzy vstupného v tak rozdílných areálech.

Therme Laa jsem oslovil 2× a 2× jsem tam kromě toho už byl. Oni jsou zajetí v určitých kolejích a ty nechtějí opouštět. Navíc Rakušáci vůbec se do n-akcí nepouštějí, takže i nám už dobře známá prezidentka rakouských (dnes i světových) naturistů Sieglinde Ivo mi říkala, že to co děláme u nás by v Rakousku asi nešlo. Oni mají ale spoustu wellness provozů FKK, což u nás ještě až tak rozšířené není.

 
-

ValMez kontra Liberec?

Vložil Strýček Skrblík (bez ověření), 13. Duben 2010 - 7:41

Hmm, jenže do Liberce to je ve vašem případě přes celou republiku… Pokud nejezdíte na vodu, nebo nejste v zaměstnání velké zvíře, co jezdí služebákem a nemusí platit soukromé kilometry, nemůže se vám ten Liberec vyplatit. Já jsu z Brna a do Liberce jedu tak jednou za rok, když mám v tom kraji i něco jiného na vyřízení a zrovna vychází termín

 
-

Liberec vs. Val. Meziříčí

Vložil k.r.p.y (bez ověření), 13. Duben 2010 - 17:42

Je to škoda, že jsou obě akce současně. Do Liberce se už chystáme dlouho..tak využijeme n-akce a pojedeme..ale rádi by jsme se podívali i Do Val.Meziříčí…což máme podstatně blíž. Příště by to chtělo oddělit..ať stíháme vše :-)
Jinak Olomouc 10.4. byla naše premiéra na akci tohoto typu a moc se nám to líbilo…ty tři hodinky byly tak akorát.. Jen škoda, že chodí docela málo nám věkově rovných párů do 30ti let..(tím nechci říct, že ty starší nejsou fajn).
Děkujem pořadatelům a těšíme se na další akce… [Úsměv]


Žurek: Moje představa je, že by každé krajské město mělo mít nezávisle na jiných svoje n-akce, kam by se scházeli jen místní z dotyčného kraje. Dnes táhnou procesí nudistů z jednoho konce republiky na druhý… Valašské Meziříčí jsem chtěl pokusit ještě před létem a tento termín je ještě jakž takž únosný. Babylon vám neuteče, je každý měsíc, což se o Val. Meziříčí říct nedá.
Mladí pravda moc na n-akcích nepřevažují, ale myslím, že je to pořád ještě lepší než důchodové osazenstvo na většině n-plážích v létě.