NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Aquapark Valašské Meziříčí pro naturisty

Vložil Anonymní, 18. Únor 2010 - 12:36

HLAVNÍ STRANU VALAŠSKÝCH NOCÍ NATURISTŮ NAJDETE ZDE.
Toto je strana, která poskytuje všeobecné informace o Aquaparku Valašské Meziříčí a o Valašsku.
Valašské Meziříčí v „Šumných městech“ Davida Vávry:
 

Pro leckterého Čecha je Valašské Meziříčí blíže nespecifikované městečko kdesi na Valachách. Ve skutečnosti je Valmez téměř 28tisícové město, které nabízí mnoho zajímavého pro své návštěvníky.
Mezi největší zajímavosti města patří Zámek Kinských, kde se dozvíte hodně o historii VM. Kdo by si chtěl prodloužit víkend, tak může v pátek nebo v pondělí navštívit ojedinělou Moravskou gobelínovou manufakturu. Město je také rodištěm celé řady známých lidí – Tomáš Berdych, Milan Baroš, Markéta Irglová, ze známých skupin odsud pochází Mňága a Žďorp.


Z nejbližších turistických zajímavostí jsou jistě nejlákavější Beskydy, které začínají hned na humnech VM. Pokud se rozhodnete vyjet autem na půlhodinky vzdálené Pustevny VIDEO!, tak si mezitím můžete udělat mezizastávku ve známém rožnovském Valašském muzeu v přírodě VIDEO. Z Rožnova vás potom od hřebene Beskyd na Pustevnách dělí pouhých cca. 20 km. Slovenští naturisté mohou tento výlet absolvovat ještě před návštěvou VM (Žilina – Pustevny 70 km). Pokud vám ještě budou stačit síly, nebo si na beskydské kopce netroufnete, tak můžete navštívit rožnovský Gibon Park. Cestou od Olomouce pak doporučujeme navštívit známý hrad Helfštýn. Příležitostí tedy na týdenní dovolenou. Video o valašských krojích


AQUAPARK VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Po mých četných návštěvách nejrůznějších areálů, kde je dnes moderní sklo – ocel – voda, valašskomeziříčský aquapark mile překvapí příjemným celkovým laděním do teplé oranžové barvy, která vás vtáhne do atmosféry klidu a pohody. Blízkost lesů a hor připomíná dřevěný strop, se kterým také koresponduje dřevěný mostek přes hlavní bazén. Výčet vodních atrakcí je obdobný jako u ostatních areálů: vířivky, chrliče vody, proudový kanál (divoká řeka), houpací bazén, devadesátimetrový tobogán a masážní lehátko. Nechybějí ani vodní trysky, hřib, vodopád, šplhací síť a další prvky určené k aktivnímu odpočinku. Velkou výhodou dvouprostorového areálu je plavecký bazén, ve kterém uspořádáme oblíbené závody a soutěže.


 

WELLNESS
Bude také součástí našeho speciálního vstupného, i když má zvláštní vchod. Obsahuje soustavu různých druhů páry a sauny, doplněnou o solárium a masáže. Nabídka zahrnuje například parní solnou či tureckou kabinu, aromatickou parní lázeň, klasickou finskou saunu a infrakabinu.
Aquapark Valašské Meziříčí – Vítěz soutěže Bazén roku 2009. Článek.
Použité kopie článku jsou z časopisu BAZÉN a SAUNA (ing. Jiří Kouba).
Informace o soutěži BAZÉN ROKU.


Pokud vás tedy láká prožít (prodloužený) víkend v Beskydech proložený naturistickým večerem ve skvělém novém aquaparku Valašské Meziříčí, tak neváhejte a přidejte se k ostatním, kteří nám pomohou rozšířit řady naturistů v kraji VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ. Budete tak mít příležitost prožít večer v areálu, který to v soutěži nandal i největšímu aquaparku střední Evropy.

5