NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Aquapark Valašské Meziříčí

 
Pozvánku na další připravované akce ve Valašském Meziříčí najdete zde.
-

Valašský vánoční kapr 2014

Vložil Anonymní, 14. Prosinec 2014 - 11:37
Pouhý týden po Mikulášském slováckém večeru naturistů jsme se sešli v nedalekém Aquaparku Valašské Meziříčí na nyní už vysloveně vánočním Valašském večeru. Nechyběl tedy kapr, dárky, vánoční přání naturistů, kteří se sem sjeli z velkých dálek, mezi kterými nebyly vyjímkou třeba i jižní Čechy.
S klasickým dárkem přišel i mezi Valachy známý naturista Radek, jehož mandlovice vytvořila pomyslné finále 4 ceremoniálů ve finské sauně. Pozadu nezůstal ani Roman Bureš, který přispěl darem pro sebe typickým – vánočním kaprem ve vodě i na ohni, tedy pardon – na těle sympatické naturistky.
5
 
-

Dvacátá Valašská noc naturistů

Vložil Anonymní, 27. Říjen 2014 - 22:54
Valašské noci naturistů pomalu završují svůj 5. ročník a dnes nezbývá než konstatovat, že „ValMez“ se zařadil mezi nejoblíbenější místa koupání bez plavek u nás. Velmi útulný areál i blízkost Beskyd k tomu bezpochyby přispěly.
Takže zatímco pro přípravu našeho prvního n-večera v tomto areálu v dubnu 2010 jsem řešil dostatečnou návštěvnost, tak dnes přichází na pořad problém, aby naturisté nemuseli ještě 20 minut po začátku čekat ve frontě, aby se na všechny dostala aspoň jednou za večer slaná vířivka, aby ve wellnessu nebylo k nehnutí.
5
 
-

Závěr zimní koupací sezony ve Valašském Meziříčí

Vložil Anonymní, 6. Duben 2014 - 13:44

Po říjnovém, listopadovém, lednovém a únorovém valašském koupání bez plavek jsme se sešli v sobotu 5. 4. v zimní koupací sezoně 2013/14 tedy popáté. Víc než jarní beskydská příroda už sice tentokrát nezahnala do krytého bazénu a saun rekordní počet naháčů, nicméně jsme prožili velmi příjemný večer v útulném podbeskydském Aquaparku Valašské Meziříčí.

Pro mnohé pamětníky se to zdá až neuvěřitelné, ale letos jsem vkročili do 5. ročníku Valašských nocí naturistů. Stoupající zájem a loňské navýšení termínů ze 4 na 5 svědčí o stálém zájmu naturistů.
5
 
-

Valašskou vlčicu vystřídala valašská liška

Vložil Anonymní, 16. Únor 2014 - 23:20
Letos poprvé jsme měli šanci u příležitosti Valašské noci naturistů spojit lyžování s večerní nocí naturistů. Pohled na hned za „ValMezem“ začínající Beskydy sice ani teď není nijak zimní, nicméně pár mrazivých nocí stačilo, aby se na blízkých Pustevnách, Bílé nebo Rališce nafoukalo dostatek technického sněhu.
Večerní Valašská noc naturistů byla pak tou nejlepší tečkou za lyžařskou sobotou 15. 2. 2014.
5
 
-

Valašská noc naturistů odstartovala naturistický rok 2014

Vložil Anonymní, 5. Leden 2014 - 21:11
Přes 120 převážně moravsko-slovenských naturistů se už natolik probralo ze silvestrovských radovánek, že hned 4. 1. se v tomto hojném počtu sešli na našem prvním letošním n-večeru v Aquaparku Valašské Meziříčí. A že jsme nový rok vzali pěkně zčerstva, svědčí prodloužená závodní dráha, kterou jsme zde poprvé vyzkoušeli na plaveckém bazénu. Na své si ale přišli i pohodáři a sauňáci, kteří se jako obvykle těšili na slivovicovou páru. Na naší centrální plachtě se můžete dočíst, odkud jsme se sjeli. Nejvzdálenějším městem byly Košice, jinak se to ale samozřejmě hemžilo Valachy, Hanáky, Ostravaky a aj bratov bolo počut.
5
 
-

Útulný Aquapark Valašské Meziříčí v listopadovém blátivém mrholení

Vložil Anonymní, 25. Listopad 2013 - 12:02
Měsíc po minulé Valašské noci naturistů jsme se opět sešli v tomto aquaparku z nejútulnějších a unikli tak rozmarům listopadového počasí, které mžilo, blátilo, fučelo až příliš typickým podzimem. Psa možná nevyhnal, ale naháčů se ve „ValMezu“ sešlo zase hodně přes 120. Všichni si přišli zpříjemnit jeden z čím dál delších temných večerů saunováním, plaváním i povídáním s přáteli. Kromě toho zažili nové vůně, stále velmi oblíbené nafukovací maxiatrakce a nakonec se opět blýskl svoji originální malbou Roman Bureš.
5
 
-

Podzimní Valašská noc naturistů

Vložil Anonymní, 20. Říjen 2013 - 13:53
Na 120 naturistů se sešlo 19. 10. v oblíbeném Aquaparku Valašské Meziříčí na Valašské noci naturistů. Valašskomeziříčský areál je odjakživa oblíbený pro svoji útulnou hlavní halu se dřevěným stropem, vedlejší plavecký bazén pro sportovnější naháče a samozřejmě originálně svíčkami osvětlený wellness, kde jsme se tradičně sešli i tentokrát ke 3 saunovým ceremoniálům.
Neutuchající návštěvnost těchto n-večerů nepolevila ani po dodatečném zařazení dalšího termínu v lednu t.r. „ValMez“ je jednoduše řečeno velmi oblíbené místo pro naturisty ze široka daleka.
Tentokrát nechyběli naturistě z Antošovic, ale i Jihlavy, nebo Slovenska.
5
 
-

Rekordních 140 naháčů ve Valašském Meziříčí

Vložil Anonymní, 14. Duben 2013 - 12:15
Přes 140 naháčů si nenechalo ujít poslední Valašskou noc naturistů před letními prázdninami. Za vyjímečně skvělé naturistické atmosféry jsme zažili večer plný dětinského skotačení v koulích, maxiválci, houpačce, trampolině, ale i pohodové klábosení ve vířivkách, posezení u skleničky přímo u vody, nebo meditativní (polo)spánek v magicky pouze svíčkami osvětleném mimořádně vydařeném wellnessu. Téměř jako obvykle se ve „ValMezu“ sešla skvělá společnost v téměř dokonalém poměru ženy-muži a kořením n-večera byly nonstop dovádějící děti, které by všechny místní i naturistovy atrakce „túrovaly“ snad dodnes.
5
 
-

Valašské naturistovy 10. narozeniny

Vložil Anonymní, 10. Únor 2013 - 18:26

Přesně za měsíc a nějaký ten den jsme se opět sešli na Valašské noci naturistů. S trochou obavy, jestli se nás po tak krátkém čase sejde více než stovka naháčů, jsme se blížili z Brna ku ValMezu. Povzbuzovala nás naděje, že na lednovém ValMezu nás bylo tradičně spousta, tak tentokrát přijedou i ti, kteří se uzdravili ze chřipky a nejoblíbenější valašský aquapark bude opět plný naháčů. Stalo se přesně tak a Valaši ani tentokrát nezaváhali a v počtu více než 120 naháčů se přišli ohřát a protáhnout těla. Valachy ovšem zhusta podpořili naši bratia Slováci, řada Poláků a také kratky ostravsky jazyk byl k vidění i slyšení.

3
 
-

Novoroční ValMez se spoustou naháčů a Kocourem Motorkářem

Vložil Anonymní, 6. Leden 2013 - 22:52
Naše dosavadní ponovoroční naturistické akce raději přeskočily první víkend v obavě, že posilvestrovské procitání (nejen) naturistů trvá poněkud déle a nikdo nepřijde. Velmi úspěšná listopadová Valašská noc naturistů, ze které měli radost jak naháči, tak vedení AP VM nám dodala odvahu, abychom prolomili předsudky a pokusili se sejít hned po Novém roce. Výsledek byl úžasný a novoroční ValMez se všemi 120 naháči neměl chybu. Nepřišli sice skalní příznivci tohoto opravdu bezvadného areálu (nemoci), ale poctivou reklamou se nám podařilo přilákat skutečně velké množství nových tváří.
5
 
-

Podzimní démonická Valašská noc naturistů

Vložil Anonymní, 13. Listopad 2012 - 0:00

Jakoby ještě dozvukem dušičko-strašidelné atmosféry vládl sobotnímu ValMezu démon v podání Romana Bureše. V potemnělém hlavním bazénu svítil na dálku, až jsem Romana podezíral, že tentokrát použil nějaké světélkující barvy. To byl ale úplný závěr podzimního Valašské noci naturistů. Začátek byl tradičně ve velmi přátelské valašské náladě a společnost 120 naháčů byla jako vždy v tomto aquaparku v pohodě. Čert ale ani v těchto končinách nespí a tentokrát nám připomněl, že organizátor také nesmí ani na minutku zdřímnout a dnem i nocí hlídat všechny náležitosti akce. Tentokráte jsem „zdřímnul“ na připomenutí vedení na slevy, které jsme na jaře domluvili. Půlrok se s půlrokem sešel a o dohodách z jara najednou nikdo nevěděl nic. Kromě tohoto vroubku byl ale celý večer v pohodě.

5
 
-

Pracovní víkend na Valachách

Vložil Anonymní, 23. Duben 2012 - 0:41
Tento víkend jsme s kolegou Romanem Burešem a jeho ženou Janykulou věnovali plně vymýšlení a vytváření nového saunového desatera a pro nadcházející letní sezonu inovaci našich propagačních plachet na nuda pláže. Na vlastní sobotní večerní Valašskou noc naturistů jsme si vlastně jen tak odskočili, protože nás ve Zlíně čekala spousta uvedené práce, které zvláště Roman věnoval i zbytek sobotní noci.
I samotnou Noc naturistů jsem pojal tentokrát maximálně zodpovědně, když jsem vyhledal všech 12 místních rádií a 10 novin a infoserverů, které jsem zevrubně informoval o blížící se akci. Námaha se vyplatila a na sobotní večerní n-akci přišlo ke 120 naháčům.
5
 
-

Příjemně vyhřátá Valašská noc naturistů

Vložil Anonymní, 12. Únor 2012 - 13:34
Za současných mrazů nebyla ani sobota 11.2. vyjímkou a s blížícím se podvečerem se teploměr blížil k předpovídané dvacitce pod nulou. Po nedávné mrazivé Olomouci jsme se tedy s obavou blížili od Kroměříža k ValMezu, kde jsme po vystoupení z auta už drkotali zuby ve více než 15tistupňovém mrazu. První hřejivá zastávka byla už po cestě, kdy jsme už klasicky vyzvedávali našeho dvorního kreslíře Romana Bureše a s ním i pomyslnou vidinu dalšího skvělého díla v jeho podání. Už po cestě jsme kuli plány, co a jak ve ValMezu uskutečnit.
5
 
-

Valašská noc naturistů aj s trnkovicou

Vložil Anonymní, 20. Listopad 2011 - 21:55
Na listopadové Valašské noci naturistů se sešlo více než 100 naháčů, kteří se sem sjeli ze široka daleka. Vyjímkou nebyli ani bratia Slováci, nebo z druhé strany naturisté až z Boskovic. Vedle tradičně velmi vstřícného přístupu personálu areálu vládla i tentokrát celému večeru rodinná atmosféra, která tak příznačná pro tento skvělý a útulný aquapark. Nenašli bysme tady bouřící akci typu Babylon, ale na své si přišli milovníci pouze svíčkami osvětleného wellnessu. Premiérovali jsme zde náš nový aquazorb v podobě obřího dětského míče, plavečtí borci zlámali v pětadvacítce dosavadní rekordy a z novinek nemůžeme opominout tu na úplný závěr, která byla tak příznačná pro Valašsko a obstaral nám ji tak příznačný naturista jménem Ivo Valach [Úsměv]
5
 
-

Naše první Valašská noc naturistů

Vložil Mirda, 21. Březen 2011 - 11:22
Opět jsme se vydali na akci, kterou pořádá NATURISTA.CZ. Tentokráte to byla cesta na Valašsko, do našeho hlavního města – Valašského Meziříčí . Z Holešova – jsme pohraniční město Valašského království, to není tak daleko, ale při předcházejících akcích nám do toho vždy něco vlezlo a tak to pro nás byla premiéra. Po příjezdu jsme si jako vždy zakoupili vstupenky a vyrazili jsme do šaten. Systém skříněk stejný jako v Olomouci nás již nepřekvapil a tak jsme po krátké chvíli mohli být již plně připraveni na ochutnávku zdejší nabídky atrakcí.
5
 
-

Valašská premiéra pod Cyrilem a Metodějem

Vložil Anonymní, 26. Duben 2010 - 11:54
Když jsem pár dní před naší naturistickou premiérou využil služební cesty do Val. Meziříčí, tak mě kromě pečlivě rozmístěných poutačů na sobotní n-večer přivítala i slova personálu: „Tady vám sem nikdo nepřijde, oni na to Valaši nejsou…“. Vtom mně došlo, že se dnes ocitáme v končinách, kde na veškeré dění v kraji dohlíží z hory Radhošť slovanští věrozvěstové Cyril a Metoděj a to je možná jedním z důvodů, že tady n-lokalitu široko daleko nenajdeme. Jakous naději na toleranci názorů mi dodával pohanský bůh Radegast, který cení svoje tesáky hned v sousedství obou nositelů křesťanství.
4
 
-

Aquapark Valašské Meziříčí pro naturisty

Vložil Anonymní, 18. Únor 2010 - 12:36
HLAVNÍ STRANU VALAŠSKÝCH NOCÍ NATURISTŮ NAJDETE ZDE.
Toto je strana, která poskytuje všeobecné informace o Aquaparku Valašské Meziříčí a o Valašsku.
5
 
 
Syndikovat obsah