NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Aquapark Uherské Hradiště

 

Slovácké večery naturistů v Aquaparku Uherské Hradiště
HLAVNÍ STRANA SLOVÁCKÝCH VEČERŮ NATURISTŮ

-

Pohádka o vzkvétajícím i zoraném naturismu na Slovácku

Vložil admin, 12. Březen 2016 - 19:16

Pohádka pro děti i dospělé o tom, jak bývalo (dobře) a jak to je dnes. Možná nebude špatné mnohým připomenout, jak bývalo a jak je nyní a proč to tak je.

A protože pohádky mívají většinou šťastný konec, tak tomu nebude jinak ani v tomto případě. Otázkou ale zůstává, do jaké míry je pohádka srovnatelná se skutečným životem.

Nebo je skutečný život opravdu pohádka?


5
 
-

Andělsky čertovské Uherské Hradiště

Vložil Anonymní, 7. Prosinec 2014 - 18:15
Na 250 naháčů zahnalo mživě mlhavé počasí do oblíbeného Aquaparku Uherské Hradiště. Že se tentokrát jednalo o čertovský večer, bylo znát hned na několika místech aquaparku. Pekelný oheň u výplavového bazénu, ďábelsky přiostřené ceremoniály ve finské sauně, čertovsky naladěný obraz Romana Bureše nebo pro mnohé až příliš tmavý a rychlý tobogán – příznačně nazvaný BLACK HOLE. Ať ďábel nebo anděl, sobota večer patřila opět k nejvyhledávanějším naturistickým večerům v České republice. Bylo slyšet od východňárské slovenčiny, přes polštinu až po brněnské hantec. Tradiční slováckou vstřícnost potvrdil i nyní ředitel AP Jiří Durďák, který nás ani úderem 23. hodiny nevyháněl z areálu.
5
 
-

Čechoslováci zvolili v Uherském Hradišti naturismus

Vložil Anonymní, 13. Říjen 2014 - 10:23
Za dosud největší návštěvnosti jsme se 11. 10. sešli na dalším Slováckém večeru naturistů v Aquaparku Uherské Hradiště. Rekordních 250 návštěvníků, tradičně přátelská česko-moravsko-slovenská atmosféra i mimořádně vstřícné vedení APUH dalo nakonec dohromady večer, na který se nezapomíná.
Největším lákadlem je jistě samotný areál aquaparku, který je čerstvě nositelem titulu Top Aqua Zařízení 2014. K tomu musíme v těsném závěsu přiřadit akční vedení AP v čele s ředitelem Jiřím Durďákem, který pokaždé dovede všem návštěvníkům navodit pravou nefalšovanou slováckou pohostinnost. Třešničkou na sobotním n-dortu byl mj. i burčák zdarma.
5
 
-

Aquapark Uherské Hradiště vítězem soutěže Top Aqua Zařízení 2014

Vložil Anonymní, 21. Září 2014 - 9:03
Zvláště moravským a slovenským návštěvníkům velmi dobře známý a oblíbený Aquapark Uherské Hradiště získal v těchto dnech nejvyšší ocenění v celostátní soutěži Top Aqua Zařízení 2014. Cena předána na galavečeru veletrhu For Arch 2014.
V konkurenci 43 obdobných areálů získal AP UH prvenství v nejžhavější kategorii Aquaparky s celoročním venkovním i vnitřním provozem, dále pak Zvláštní cenu Nejlepší marketing a obchod a v neposlední řadě získal tento i naturistům sympatický areál napříč celou soutěží nejvyšší počet bodů, který přidělovala porota složená z odborníků Asociace bazénů a saun (ABAS) a AQUAMANIE.
5
 
-

Veselé slovácké naturistické Velikonoce :-)

Vložil Anonymní, 21. Duben 2014 - 11:03
I když jsme se v minulých letech velikonočním termínům s n-večery vyhýbali, tak letos jakýmsi mechanickým nedopatřením došlo k tomu, že jsme se na Bílou sobotu sešli v Aquaparku Uherské Hradiště. Ze strachu, že naturisté odjedou na svoje rodinné velikonoční návštěvy a AP UH bude zet prázdnotou, jsme nevynechali jedinou příležitost, jak Slovácký večer uvést ve známost. I jinak optimistický ředitel AP Jirka Durďák pár dnů před dnem „N“ poukazoval na nevhodnost velikonočního termínu v silně religiozním regionu Slovácka. Nicméně jsme šli do akce čelem a odměnou za (částečné) zboření religiozního dogmatu nám všem bylo 206 naturistů, kteří se oné velikonoční soboty v UH sešli a ukázali, že s křesťany jedno jsou.
5
 
-

První Slovácký večer naturistů 2014 s rekordem

Vložil Anonymní, 2. Únor 2014 - 15:38
Ředitelem Aquaparku UH potvrzených 202 naturistů se sešlo první únorový den 2014 na 4. Slováckém večeru naturistů. Tradiční společnost moravsko-slovenských naháčů si zpříjemnila nepříliš vábný zimní čas v bezkonkurenčně nejsympatičtějším aquaparku Slovácka. Mnoho naturistů si zde po téměř roce konání SVN dává dostaveníčko se svými přáteli z nejrůznějších koutů ČR.
Pro zimomřivce dokonale vyhřátý wellness, pro otužilce venkovní ochlazovna, pro sportovce plavecký bazén s unikátními závody, pro pohodáře množství vířivek, pro čvachtaly divoká řeka, brouzdaliště. Prostě pro každého něco a v té nejlepší slovácké atmosféře.
5
 
-

Po čertech dobrý mikulášský dort

Vložil Anonymní, 9. Prosinec 2013 - 19:00
Před 170 naháči se snažil tento hrozivý čert umamonit hlavní cenu našeho Slováckého mikulášského večera v Aquaparku Uherské Hradiště. Anděl ale nakonec zvítězil nad ďáblem a marcipánový dort té nejlepší slovácké kvality od Helenky Lukášíkové si rozdělili všichni sobotní soutěžící (téměř) rovným dílem.
Soutěžilo se ve všem možném i nemožném, snad nejvíce pozornosti si držela nafukovací závodní dráha, kterou jsme poprvé vyzkoušeli na minulých Čestlicích. Naháči se sjeli opět ze všech možných koutů. Slovenští bratři nás opět nezklamali a dali oblíbenému Hradišti přednost před naturistickým Mikulášem v Tatabányi.
5
 
-

Slovácký večer naturistů se zá-vodní drahou, burčákem a cimbálkou

Vložil Anonymní, 6. Říjen 2013 - 15:37
Po prvním Slováckém večeru v dubnu 2013 jsme tentokrát šli už do známého prostředí a stejně jako poprvé jsme si v Hradišti dali velmi záležet, aby se naturisti v tomto nejoblíbenějším jihomoravském aquaparku ukázali v tom nejlepším světle. Úplně nová 15timetrová zá-vodní dráha od AQUAZORBING.CZ, zdarma ochutnávka burčáku i vína, hruškovicový saunový ceremoniál, Roman Bureš.
5
 
-

Premiérový Slovácký večer naturistů s 230 naháči

Vložil Anonymní, 21. Duben 2013 - 12:47
Přiznám, že uspořádání naturistické akce v Aquaparku Uherské Hradiště byla obrovskou výzvou. Ať už to bylo chladné odmítnutí hned po otevření AP UH v roce 2010, další zamítnutí v nedalekém Aquaparku Delfín Uherský Brod, nebo hlasy, že v religiozním kraji (Slovácko) naháčům pšenka nepokvete.
Tou nejlepší odpovědí byla naprůměrná účast 190 naturistů, velmi příjemná atmosféra a nakonec i spokojenost pana ředitele Jiřího Durďáka, který se sám velkou měrou zasloužil o propagaci tohoto večera.
Doufáme, že jsme nezklamali i naše slovenské hosty, kterých bylo v Hradišti velké množství.
5
 
-

Aquapark Uherské Hradiště - Slovácký večer naturistů je náš!

Vložil Anonymní, 19. Březen 2013 - 18:20


Termíny 2016: 16. 4., podzimní termíny budou oznámeny nejpozději 10. 9. 2016 zde.

Cenově výhodné (10% sleva) ubytování na Slováckém večeru naturistů – 200m od AP UH v ubytovacím zařízení EDUHA ve 4lůžkových pokojích.

Zážitky ze všech dosavadních sedmi Slováckých večerů naturistů
5
 
 
Syndikovat obsah