NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Veselé slovácké naturistické Velikonoce :-)

Vložil Anonymní, 21. Duben 2014 - 10:03

I když jsme se v minulých letech velikonočním termínům s n-večery vyhýbali, tak letos jakýmsi mechanickým nedopatřením došlo k tomu, že jsme se na Bílou sobotu sešli v Aquaparku Uherské Hradiště. Ze strachu, že naturisté odjedou na svoje rodinné velikonoční návštěvy a AP UH bude zet prázdnotou, jsme nevynechali jedinou příležitost, jak Slovácký večer uvést ve známost. I jinak optimistický ředitel AP Jirka Durďák pár dnů před dnem „N“ poukazoval na nevhodnost velikonočního termínu v silně religiozním regionu Slovácka. Nicméně jsme šli do akce čelem a odměnou za (částečné) zboření religiozního dogmatu nám všem bylo 206 naturistů, kteří se oné velikonoční soboty v UH sešli a ukázali, že s křesťany jedno jsou.


Na úvod jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži novou metodu slev pro členy Klubu Naturista.cz. Dřívější neustálé výzvy ředitelům aquaparkům: „My, českomoravskoselzští naturisté vás tímto žádáme o slevu pro naše členy, prokazující se unikátním průkazem a unikátní aktuální známkou INF-FNI“, se koneckonců minuly účinkem a výsledkem byla jen dohadování se u pokladen, šermování průkazkama a další nervování před n-večerm.
Teď jsme (konečně) dospěli k jednoduchému, i když pro nás pracnějšímu řešení. Sami jsme si dali před začátkem ve vestibulu sraz, vytvořili skupinu členů a hromadně jsme koupili pro skupinu slevu 15% na vstupné. Místo 280 Kč jsme tak zaplatili jen 238 Kč za dospělého. Rodinné vstupné je už sleva sama o sobě, takže se na něj bohužel skupinová sleva nevztahuje.

Posilněni slevou jsme se tedy vrhli do oblíbeného aquaparku. Z úplných novinek jsme se dočkali první parodie na saunový ceremoniál, kterou předvedlo duo Tonda&Eva v hlavní sauně. Snaha vířit vonné esence deseticentimetrovým ručníčkem (kapesníčkem) se nesetkala u sauňáků s příznivým ohlasem, tak došlo k nucenému striptýzu, poskytnutí větší osušky a nástupu zkušeného místního ceremoniáře. Ten už udělal všechny ostatní ceremoniály ke všeobecné spokojenosti i s tím slivovicovým na závěr.
Počáteční obava se rozplynula do ztracena a i nadále optimistický ředitel přikvačil s aktuálním číslem, které svítilo na ukazateli návštěvnosti: „206“.

Slovácké večery naturistů jsou už druhým rokem srazem naturistů nejen z Moravy, ale čím dál více ze Slovenska. Tentokrát se to na parkovišti slovenskými RZ jen hemžilo. Však z Trenčína to je do UH blíž než z Brna. Velikonoční předvečer sem přijeli společně prožít ale i známé party z Kroměřížska, Brna, nebo z Ostravska.
Aquapark UH láká hlavně svým celkové praktickým řešení, širokoprostorovým tobogánem, příjemným venkovním výplavovým bazénem, vodopády, tryskami, plaveckým bazénem… Nám je ctí, že se nám daří už rok už tak velmi vysokou návštěvnost AP UH s naturisty ještě trochu vylepšit.

Pravé Velikonoce začaly ale až k závěru večera. Naturisti začali malovat nejrůznější velikonoční obrázky a výjevy a odměnou jim za to byl (jako obvykle) pravý domácí velikonoční dort národní slovácké dortové umělkyně Helenky Lukášíkové-Matlové. „Ta pomlázka je celá z marcipánu, okoštuj strýcu :-)“, pobízí mě dcerka paní autorky. Koštuju a nejen pomlázka ale celý hutný povrch dortu je opravdu z marcipánu. A co teprve uvnitř! Domácí marmeláda a k tomu speciálně zhotovená čokoládová směs činí z tohoto výtvarného skvostu skvost labužnický, který nemá obdoby. Pokud se tedy rozhodnete uctít své hosty dortem, tak neváhejte a nechte si ho vytvořit od Heleny, výstavu jejích děl si prohlédněte na jejím FACEBOOKU.

Děkuji mockrát řediteli AP UH Jiřímu Durďákovi za další Slovácký večer naturistů, celému personálu za vstřícnost po celý večer, pomocníkům za s houpačkou, plachtami, barvami, přípravou, úklidem… Helence za opět krásné i chutné umělecké dílo, Romanovi Burešovi za veselého velikonočního zajíce, Janykule za výslužku pro všechny pilné pomocníky i všem veselým naháčům, kteří v tento velikonoční předvečer vytvořili pro všechny ostatní skvělou naturistickou atmosféru.

Mazanec od JanykulyMazanec od Janykuly Janykula a Roman
Jsou jednou z opor našeho naturistického dění zvláště na střední a jižní Moravě. Janykula nikdy nevynechá příležitost, aby nás nevybavila výslužkou – svačinou na naše n-výpravy. Na místě vždycky nezištně přikládá ruku k dílu a při závěrečném úklidu pokaždé opouští „loď“ jako poslední, až zkontroluje, zda jsme něco nezapomněli..
Romana asi většina zná jako skutečného tvůrce image Naturisty. Jeho kresbami jsme určitě i pro textiláky mnohem přijatelnější než obligátními „prsatými (blonďatými) osmnáctkami“. Jeho komiksy Mračna a Dračica si vydobyly uznání nejen mezi československými naturisty. Oběma patří náš obrovský dík za neutuchající pomoc naturistům.
To nám to roste :-)
Že národ naturistický nevymírá, dosvědčují stále naturisti sami :-). Na minulé Venuši malované břísko a v sobotu v UH už nám to skoro samo plave.

Pája Asmara a Jirka Rybkovi – v lednu 2014 ještě v Ćestlicích a v březnu je z ní už kočka!

Lenka a Jarek Dytrychovi – v Kozlovicích 2013 láska nebeská a v dubnu 2014 tu máme výsledek jménem Klárinka :-) (3.1kg, 48cm)
Alena a Martin a Dominik – Naturistické Kohoutovice v prosinci 2011, Riviera Brno 2013, Kozlovice a FKK Klokočov 2013. Nějaký další naturista na cestě?
5
 
-

Opět výborný Slovácký večer

Vložil M.Dr., 21. Duben 2014 - 11:33

Slovácký večer naturistů se opět vydařil. Ani jsme si nestačili pořádně užít a byl konec. A vůbec jsem neměl pocit, že by se naplnily obavy o účast – dokonce jsem měl pocit, že všude, v sauně, bazénech i vířivkách bylo víc lidí, než na předcházejícím Večeru.

Zvlášť musím ocenit trpělivost personálu a pokladních, protože ani v půl dvanácté ještě nebylo cítit z jejich strany ani náznak, že bychom je zdržovali. Opravdu velmi příjemný aquapark, po všech stránkách.

 
-

Slovácký večer na jedničku

Vložil Astrochemik (bez ověření), 21. Duben 2014 - 11:35

Ano mohu potvrdit, že včerejší vyčer byl opět perfektní. Byla to moje teprve druhá akce a první, kdy jsem zažil saunový ceremoniál. Děvčatům jak za pokladnami tak i za barovým pultem u saun a u bazénu patří velký dík za skvělou obsluhu. Již nyní se těším na další Slovácký večer.

 
-

Veselé slovácké naturistické Velikonoce :-)

Vložil zurek (bez ověření), 21. Duben 2014 - 11:36

Návštěva byla opravdu až překvapující, ale reklamě jsme ze strachu z velikonočního termínu dali fakt maximum. Ještě včera dopoledne jsem alarmoval studia všech místních rádií a vyplatilo se. Ředitel Jirka Durďák autenticky o včerejší návštěvě: „Viděl jsem tam dvěstěšestku :-)“ (V pokladním systému AP UH)

Článek bude, sumíruju fotky a informace, dnes večer. První fotky na našem FACEBOOKU

Veselé naturistické slovácké Velikonoce 2014Veselé naturistické slovácké Velikonoce 2014
 
-

Slovácký večer

Vložil Jaroslav Svoboda (bez ověření), 21. Duben 2014 - 11:37

Opět moc vydařený večer,moc pěkně jsme se opět bavili. Díky všem,kteří se o to zasloužili. [Úsměv]

 
-

Krásný slovácký večer

Vložil minopu, 21. Duben 2014 - 11:38
Obrázek uživatele minopu

Ahojky krásny naturistický večer klobúk dole nám sa moc páčilo [Spiklenec]

 
-

Dvěstěšestka

Vložil M.Dr., 21. Duben 2014 - 11:39

to je podle mých výpočtů 64% kapacity AP. Když jsme kolem 19-té hodiny přijeli, svítilo tam lehce přes 50%.

 
-

Příjemný slovácký večer

Vložil Kamila, 21. Duben 2014 - 14:10
Obrázek uživatele Kamila

UH a ValMez patří k našim nejoblíbenějším , díky těmto večerům se sejdeme s našimi přáteli a vždy se pobavíme. Tři hodiny jsou strašně rychle pryč, ta jsme tentokrát dali ubytko a v neděli ješte jsme se prošli Uherským Velikonočním jarmarkem na náměstí. Takže spokojenost velká!!!

 
-

My sme boli prvy krat a velmi

Vložil octavius (bez ověření), 23. Duben 2014 - 11:13

My sme boli prvy krat a velmi sa nam pacilo. Urcite prideme aj nabuduce. Super akcia a pohoda.