NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Aquapalace Praha - Aquapark Čestlice

 
Pozvánku na další připravované akce ve najdete Aquapalace Praha zde.

Pokud se vám nezobrazují fotogalerie, tak se přihlašte do Klubu Naturista.cz.

-

ČESTLICE 14.11.2015

Vložil natur, 5. Listopad 2015 - 16:18

Připomínáme, že v sobotu 14.11.2015 se koná v Aquaparku Čestlice (jak uvedeno v jejich pdf programovém letáku):

Podzimní koupání a saunování bez plavek 14. 11.

5
 
-

Mladá generace ovládla Aquapalace Praha

Vložil Anonymní, 23. Listopad 2014 - 20:12
Letošní 5. Noc naturistů v AQUAPALACE Praha přilákala opět k tisícovce příznivců koupání bez plavek. Se svými 2 novými tobogány, novou laser show, novými saunovými ceremoniály i novým moderátorem byla opravdu vrcholem letošní naturistické sezony.

I tentokrát se to sjelo ze všech možných končin a skutečnou raritou byl výlet na otočku Pedra z Madridu. Tradičně nelenili ani rodinky s drobotinou ani ne roční a tak opět a už poněkolikáté nezbylo než konstatovat, že několik málo hodin koupání vydá za tisíce hodin diskuzí, úvah a elaborátů.
4.2
 
-

Svatováclavské letní Koupání bez plavek v Aquapalace Praha

Vložil Anonymní, 29. Září 2014 - 9:21

Svatováclavské časy dohánějí, co upršený srpen pokazil a tak jsme se na konec teplé soboty 27. září 2014 sešli na poprázdninovém Koupání bez plavek v Aquapalace Praha. Popravdě řečeno bychom přivítali raději podzimní plískanice, které by naháče večer zahnaly do příjemných čestlických saun a adrenalinovější povahy na tobogány a vlnobití.

Jasná obloha a dvacetistupňové teploty přes den ale nevěštily pražádnou rekordní návštěvu na naturistickém večeru.
5
 
-

Koupání bez plavek v Aquapalace Praha na dvou nových tobogánech

Vložil Anonymní, 10. Srpen 2014 - 10:23
Prázdniny se přehouply do druhé poloviny a pomalu přichází saunový čas a koupání bez plavek v krytých areálech. Pro příznivce AQUAPALACE PRAHA čekají od letošní letní sezony 2 zbrusu nové tobogány a od podzimní saunové sezony série nových ceremoniálů.
Od 20. 9. se tedy sauňáci mohou těšit na novinky Saunového světa a pro nás naháče čekají do konce roku 2014 dva termíny: 27. 9. a 22. 11. 2014. Zvýhodněné vstupné!
5
 
-

Májové Koupání bez plavek v Aquapalace Praha

Vložil Anonymní, 18. Květen 2014 - 22:59
Vytrvalý májový déšť zahnal skoro tisícovku naháčů na májové Koupání bez plavek do Aquapalace Praha.
Mezi úplnými novinkami jsme zažili vodní „planetu“ Saturn, na jehož prstencích stáli houpající se naháči a dělali nejrůznější kejkle, zakončené většinou převrácením se do vody.
Velmi mile překvapila mladá dvojice animátorů, která se pilně tužila celý večer. Připravovala vodní atrakce a ve druhé polovině připravila Zumbu a podobné dovádění ve vodě s muzikou. S velkým ohlasem se setkal moderátor a DJ Radovan Myslík, který celý večer vedl ve svižném tempu a na konec si vysloužil ohromný osobní aplaus.
5
 
-

Velké, malé i nejmenší rybky v Čestlicích

Vložil Anonymní, 16. Březen 2014 - 17:07
Že naturistický národ není zdaleka na vymření, jsme viděli na druhém letošním Koupání bez plavek v čestlickém Aquapalace, kde se společně s dvacítkou n-pomocníků sešla tisícovka naháčů ze všech koutů Evropy. Na rozdíl od n-pláží, které navštěvuje spíše starší generace, adrenalinové tobogány, maxiskluzavky nebo vlnobití lákají podstatně mladší n-generaci. I té přišly vhod závody v aquazorbech nebo další adrenalin – běžecký závod na nafukovací dráze NATURIST RACE.
Že se sami naturisti starají o své nevymření, vidíte hned na titulní fotce. Všem dobře známá n-dvojice Asmara a JirkaRybka Bernáškovi přinesli poprvé ukázat teprve sedmitýdenní dcerku Sofii. Přes svoji mateřskou povinnost si Asmara našla chvíli, aby nám nakonec pomohla s úklidem po malování na tělo. Oba se velkou měrou zasloužili o dřívější zlatý věk Pražského plavání.
5
 
-

Jarní Aquapalace Praha v lednu 2014

Vložil Anonymní, 12. Leden 2014 - 22:51
Po listopadovém rekordu jsme se ve vidině rekordu dalšího pustili do všemožného lákání na včerejší první Čestlice roku 2014. Jak už to bývá, když se moc chce, tak to moc nejde. Krátce po 21. hodině svítilo na pokladnách souhrné číslo 1051 nahatých návštěvníků. Je to o stovku méně než minule, ale myslím si, že tisícovka potěší.
Jako vždy byl po 18. hodině velký zájem v Saunovém světě, kde během večera proběhlo kolem 8 saunových ceremoniálů s názvy „Anděl s ďáblem v těle“ a podobné adrenalinové scény. Mírnější povahy si to namířili na meditační ceremoniál v Bio sauně, kde kraloval saunér Zdeněk se svou Tibetskou mísou a heřmánkem.
5
 
-

Příjemný úkryt před listopadovými plískanicemi v Aquapalace Praha

Vložil Anonymní, 18. Listopad 2013 - 19:04
Listopadové plískanice a čím dál více zlepšující se služby AQUAPALACE PRAHA přilákaly na naši listopadovou Noc Naturistů rekordní počet 1160 lidí, kterým jsou při koupání na obtíž plavky. Nejvíce se těšili na zcela originální čestlické saunové ceremoniály s hudbou Labutího jezera a humorné horkokrevné vystoupení saunové čarodějnice. Naturisté se sešli ke křtu vůbec prvního evropského tiskem vydaného komiksu MRAČNA od Romana Bureše.

Kdo se dostatečně vysaunoval a vytobogánoval, tak si mohl vyzkoušet naši novou závodní dráhu, kterou jsme poprvé sestavili na plaveckém bazénu Paláce relaxu.
5
 
-

Na staronové lodi v Aquapalace Praha

Vložil Anonymní, 15. Září 2013 - 14:09
Musím uznat, že staronová loď v Paláci pokladů září už na dálku a spolu s novým Pirátským domkem lákala snad všechny sobotní naháče. O ty jsme se včera docela dost báli, protože Pražská Muzejní Noc byla naší Noci naturistů opravdu nerovným konkurentem. Obava z n-debaklu mě donutila zaktualizovat seznamy novinářů a celou stovku jich obeslat s tipem na sobotní n-večer. Možná zrovna kontroverzní článek v deníku Metro se vedle tradičních pozvánek na Kudy z nudy, Atlas Česka, Naturistův Facebook a další nám připravili milé překvapení, když na počítadle návštěvníků byl součet Saunového světa a Aquaparku 800 lidí.
5
 
-

Čestlické novinky, vzpomínky a vítězné stupínky

Vložil Anonymní, 14. Květen 2013 - 13:56
Máj – lásky čas vylákal 830 naháčů od Hannoveru až po slovenský Martin na naši poslední předprázdninovou Noc naturistů v Aquapalace Praha. Amorovské koupání tentokrát obohatila divoká řeka, ale i 6 nových dětských skluzavek. Tyto a další novinky se dozvíte přímo z úst generálního ředitele ing. Steinhaizla, našeho podporovatele. Májově rozkvetlá mašinka, vítězný prvomájový průvod (ne únor), postřelení a střílející Amorové, milující maminky se svými naháčky, které přišly oslavit svůj svátek, nebo zamilovaně pouze svíčkami osvětlený Saunový svět. Za takové atmosféry jsme se sešli na Májové noci naturistů v Aquapalace Praha.
5
 
-

Andělský večer naturistů – Májové AQUAPALACE Čestlice Praha.

Vložil Roland Jitka, 12. Květen 2013 - 15:05

Jsou v roce určité datumy, které máme zvýrazněny a zaznamenány v kalendáři dlouho dopředu a na jejichž příchod se velmi těšíme. V případě naháčů z celé naší země jsou to jednoznačně termíny pětkrát do roka, největší naturistické akce v pražských Čestlicích.

Uvedené akce si zaslouží název svátek naturistů plným právem. Jak jsme tedy májové svátky s andělem v AQUAPALACE PRAHA prožívali, se dozvíte v reportáži z naší noci naturistů.
5
 
-

Adam a Eva v ráji, vynikající Aquapalace Praha plné naháčů.

Vložil Roland Jitka, 17. Březen 2013 - 12:35
V sobotu 16.3. 2013 opět proběhla pravidelná akce v pražských Čestlicích, na kterou se naháči sjíždějí z celé republiky. Kdo již byl někdy přítomen předešlých „Noci bez plavek v Čestlicích“, tak ví, že pokud si chce užít zábavu a perfektní atmosféru s naháči, v Aquapalace být prostě musí.
Aquapalace Čestlice prostě nikdy nezklamou očekávání naháčů. Čestlice jsou zkrátka skvělé.
5
 
-

Nejlepší Adam a Eva v Aquapalace Praha

Vložil Anonymní, 13. Březen 2013 - 22:35
Po už roky oblíbené soutěži MISS NATURA přišel nápad, že bychom mohli dát dohromady podobnou soutěž, ale tentokrát pro partnerské dvojice. Uskuteční se ve všemi oblíbeném Aquapalace Praha (Čestlice) 16. 3. 2013 na naší tradiční Noci naturistů.
Soutěžit se bude samozřejmě ve vodních disciplinách, ale na své si přijdou i milovníci tance na podiu u vlnobití nebo zruční naturisté, kteří se vyznají v dobývání ježka z klece a podobně.
Vítězná dvojice dostane týdenní pobyt od BK TOUR Hradec Králové.
3.666665
 
-

Kojící Královna Karnevalu v Aquapalace Praha!

Vložil Anonymní, 14. Leden 2013 - 13:51
Že nic není nemožné dokázala na sobotním Naturistickém Karnevalu v Aquapalace Praha velmi sympatická maminka malinkých dvojčat z Prahy. Všem váhajícím rodičům malých dětí dokázala, že se na nudi akci dá i s dvojčaty dobře bavit, zaplavat si, popovídat s přáteli, zmalovat se od hlavy až k patě, nakojit ratolesti… a nakonec odejít se stále neodolatelným úsměvem na tváři jako bezkonkurenční Královna sobotního Naturistického karnevalu. To vše samozřejmě za vydatné pomoci neméně vysmátého tatínka.
A že byl vysmátý celý sobotní Aquapalace, se dozvíte za pár vteřin.
5
 
-

Poprázdninová Párty bez plavek AQUAPALACE Čestlice Praha.

Vložil Roland Jitka, 16. Září 2012 - 16:35
První bazénová akce po prázdninách vycházela ještě kalendářně do léta. (15.září.) V tomto období bývá vcelku problém s návštěvností, protože za krásného počasí se málokomu chce odejít brzo z nudistické pláže směr bazénová akce. První poprázdninová noc naturistů díky ne moc hezkému počasí tento problém neměla. Už před šestou hodinou bylo u pokladen plno, což slibovalo návštěvnost velmi ucházející. Úderem šesté hodiny večerní mohla naše skvělá akce začít. V reportáži se dozvíte co zajímavého jsme prožili a kdy si podobnou akci pro velký úspěch zase moc rádi zopakujeme.
5
 
-

Hokejové AQUAPALACE Česlice PRAHA

Vložil Roland Jitka, 20. Květen 2012 - 11:11

Po úspěšném čtvrtfinále našich hokejistů proti reprezentaci Švédska, vyšlo naše semifinále s bratry Slováky právě na den naší akce BezPlavek v Praze Čestlicích. Fandící naturisté obsadili televize v Saunovém světě, restauracích a vestibulu AQUAPALACE. Jsme rádi, že časově šel zkombinovat mezinárodní hokej a Večer BezPlavek plný zábavy v oblíbeném Aquaparku, na který jsme se všichni též těšili. [Úsměv] Vyhráli všichni naturisté, kdo se zúčastnili a gratulace v hokeji míří k našim kolegům na Slovensko, s přáním dalších hokejových úspěchů jejich reprezentantů.

3
 
-

Opravdu Jarní noc Bez plavek v AQUAPALACE PRAHA

Vložil Roland Jitka, 18. Březen 2012 - 11:56
Do AQUAPALACE Praha Čestlice dorazilo JARO o čtyři dny dříve, než se dočká jara kalendář. Správce počasí inspirován datem 17.3. 2012, které jsme si zvolili pro vítaní jara na Naturistovi cz, připravil také vyloženě krásné jarní slunečné počasí. Uvítejme tedy nového návštěvníka našich stránek. Buď vítán a udělej i krásné léto. Možná byl přítomen na naší JARNÍ NOCI BEZ PLAVEK. Protože byla naše noc bez plavek plná nových tváří, nevěděli jsme komu vlastně za krásný den jarní den poděkovat. Tak jsme rozhodli krásným programem odměnit všechny přítomné, aby to bylo spravedlivé. Všichni můžete posoudit, jak se to podařilo.
5
 
-

Tip na víkend: První jarní den v AQUAPALACE Praha (Čestlice)

Vložil Roland Jitka, 14. Březen 2012 - 10:27
Jistě není potřeba popisovat krásnou atmosféru AQUAPALACE Česlice Praha. Všichni jste co nejsrdečněji zváni na pečlivě připravený program. Jarní akce 17.3. 2012 bude přeci jen z několika důvodů zvláštní. Prvním důvodem, proč se zúčastnit je stanovení nového rekordu v množství lidí bez plavek na jednom místě v největším aquaparku ČR a druhá novinka Vás čeká ohledně volby regionální MISS natura. V kombinaci s příjemnými zážitky soutěží, tobogánů, vířivek a bazénů, Jarní Večer Bez Plavek slibuje opět skvělou zábavu.
5
 
-

Magická čísla nejen Aquaparku AQUAPALACE Čestlice Praha.

Vložil Roland Jitka, 9. Únor 2012 - 9:25
Asi se ptáte proč aquapark AQUAPALACE Čestlice Praha a co má společného s čísly? Uvedený aquapark a čísla vás budou provázet celým článkem a jsou pro informace v článku nezbytná. Nebojte se, nepůjde o nudnou statistiku, ale spíše o čísla vcelku příjemná. Zapamatujte si číslovku 1000. Číslovka a její části jsou důležité pro další informace.
Řeč čísel se týká jednoho českého rekordu, který bude pro všechny naturisty příjemný. Nejedná se o nic menšího, než o překonání rekordu počtu naturistů na jednom místě a tím překonat další magickou metu a cíl naturismu v Čechách.
S vaší pomocí si možná řekneme během pár týdnů, SPLNĚNO.
5
 
-

AQUAPALACE Čestlice Praha s karnevalem.

Vložil Roland Jitka, 15. Leden 2012 - 18:02

Asi jako každý správný naturista, jsme se těšili na první akci letošního roku 14 ledna 2012 v pražských Čestlicích. Voda byla výborná, sauny, vířivky a tobogány vynikající, účast vcelku vysoká i když magickou hranici 1000 naturistů na jednom místě jsme bohužel opět nepokořili a chybělo nám 40 lidiček. 960 naturistů je ale skvělý výsledek, který předčil naše očekávání. Na Miss Natura bylo jen o padesát lidiček více. Lednový AQUAPALACE Čestlice v Praze byl ve znamení karnevalu.

5
 
 
Syndikovat obsah