NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Babylon Liberec - Naturistické party

 
Pozvánku na další připravované akce ve Liberci v Babylonu najdete zde. 

Pokud se vám nezobrazují fotogalerie, tak se přihlašte do Klubu Naturista.cz.

-

Křetínští kovbojové po 23 letech a horký Babylon

Vložil Anonymní, 28. Červenec 2013 - 12:28
Posíláme vám krásné kovbojské pozdravy z Kovbojského léta na neustále vzkvétající naturistické lokalitě Klubu naturistů Křetínka u Letovic. Nemohl jsem jinak, než vytvořit „rekonstrukci“ historické fotografie z roku 1990. Sami vidíte, že ta dnešní je výrazně optimističtější a usměvavější :-) Stejně tak jako všichni naturisté v této rajské zátoce přehrady Křetínka mezi Svitavami a Brnem. Zakladatel, nestor a hlavní postava KNK Luboš Kupsa neztrácí optimismus ani po téměř čtvrtstoletí fungování této n-lokality. Tomu „propadají“ i ostatní naháči, kteří n-lokalitu navštěvují nebo se aktivně podílejí jako členové KNK.
5
 
-

Zmrzlý májový Babylon a nakouknutí do jeho rekonstruovaného wellnessu

Vložil Anonymní, 27. Květen 2013 - 8:32
25. 5. bývá většinou slunce plno, na plážích plno, květů plno… Letošního 25. máje se to nějak zvrtlo. Sněžka hlásila –2°C, Krušné hory sníh a v Jizerkách se při 7°C našinec bez pláštěnky neobešel :-(. Tak nám aspoň svitla naděje, že májový Naturistický Babylon přiláká k prohřátí májově zmrzlých údů množství naháčů.
Jakýsi vžitý „bio kalendář“ zřejmě zafungoval a mráz-nemráz, naháčů se v sobotu sešlo jen něco přes stovku. Ti si ale užili opravdu skvělého večera se 4 saunovými ceremoniály a zcela mimořádného aquaaerobiku u příležitosti Dne dětí v podání neutuchající invencí sršících Anety a Mii.
5
 
-

Aprílově předmájový Babylon Liberec

Vložil Anonymní, 28. Duben 2013 - 13:37
Popravdě , jsme na dubnový Naturistický Babylon odjížděli z Brna s dosti smíšenými pocity. Na minulém Babylonu naturisty čekalo definitivní uzavření velmi oblíbené Sauny Afrikany a o dalších omezeních se šuškalo (zatím jen) v kuolárech. Opravdu přepestrá historie Naturistických party Babylon ale velí stát při Babylonu v dobrém i zlém a tak jsme vyrazili, abychom alespoň trochu pomohli upadající n-aktivitě, která před léty přilákala i 500 naháčů na jeden večer… Tento N-Babylon sice nehučel stovkami nadšených naháčů, ale v dnešní době neustále přibývajících aquaparků ukázal svoji nezaměnitelnou originalitu i to, že v každé situaci se najdou velmi zajímaví lidi, se kterými stojí zato jít dál.
5
 
-

Velikonoční Babylon LIBEREC

Vložil Roland Jitka, 31. Březen 2013 - 15:09
Letošní zasněžené Velikonoce, dokonce s hlášením meteorologů o další sněhové kalamitě, na různých místech České republiky, neslibovaly žádnou rekordní návštěvnost akce naturistů. Velikonoce bývají oslavovány jako svátky jara a do této zasněžené atmosféry vyšel i datum březnového Babylonu v Liberci. V Libereckém regionu avizované kalamitní sněžení nepřišlo, tak cestování za naturismem do Babylonu měli naháči o něco jednodušší, než kdyby byla akce jinde v ČR.
5
 
-

Nahatí sněhuláci v libereckém Babylonu!

Vložil Anonymní, 24. Únor 2013 - 14:20
Ač všechny rádia v sobotu od rána chrlila jednu kalamitní zprávu za druhou, my jsme se nezalekli a vyrazili na 264 km dlouhou cestu na oblíbenou Naturistickou party v libereckém Babylonu. Že jsme neprohloupili, se dozvíte v tomto článku, který vám popíše, že jsme zažili jednu z nejdokonalejších N-party za poslední dobu. Sešli se tady velmi veselí naturisté, kteří vytvořili skvělou atmosféru, která skončila až půlnocí uzamčením naturistek na zasněžené terase a všeobecnou sněhovou koulovačkou ve stylu Sníh, led a pár facek. Nechyběly Aneta, Mia i Monika, takže jsme po čase zažili opět dokonalý aquaaerobik a také závěrečná soutěž v malování přilákala 17 malířů se svými modelkami a modely.
5
 
-

Kołysząc się w styczniu Babylon

Vložil Anonymní, 10. Únor 2013 - 18:26

Pomimo, że epidemia grypy zbliża się do punktu kulminacyjnego, a na zewnątrz było mroźno, to na styczniowe spotkanie naturystyczny w Babilonie przybyło ponad 200 naturystów. Było z pewnością więcej niż na po bożonarodzeniowym naturystycznym spotkaniu z końca grudnia 2012. Wznowione zostały po niedługim czasie z ostatniego okresu konkursy dla dzieci, która przygotowuje w swojej nieustannej pomysłowości Asmara.

Przez całkowitą awarię mikrofonu dzięki wysiłkowi wszystkich strun głosowych udało się zrealizować praktycznie wszystkie punkty programu. Końcowy brzoskwiniowy ceremoniał w saunie był słodką kropką nad ?i? na zakończenie przyjemnego naturystycznego wieczoru.
0
 
-

Houpavý lednový Babylon Liberec

Vložil Anonymní, 27. Leden 2013 - 14:01
I když chřipková epidemie se blíží své kulminaci, venku mrzlo až praštělo, přesto se na lednovém Naturistickém Babylonu sešlo mnoho přes 200 naháčů. Určitě víc než na povánočním N-Babylonu. K životu se bohudík opět po čase probudily v poslední době podřimující dětské soutěže, které s neutuchající invencí připravuje Asmara. Přes totální výpadek mikrofonu se s vypětím všech hlasivek podařilo uskutečnit prakticky všechny body programu. Závěrečný meruňkovicový sanový ceremoniál byl nakonec sladkou tečkou za příjemným naturistickým večerem.
5
 
-

Pierwszy dzień po Świętach Bożego Narodzenia na naturystycznej akcji (Babylon Liberec)

Vložil Anonymní, 24. Leden 2013 - 23:35
Mam na imię Andrzej i już od dawną jeżdzą na naturystyczne party, głównie do Liberca. Ponieważ moje korzenie wiążą się z Czechami, tak więc rozumień język czeski i tak czytam prawie wszystkie artykuły na Naturista.cz. Chętnie chciałbym przekazać i dla Polaków, więc postanowiłem, że będe je tłumaczyć. Moja praca zawodowa dotyczy turystyki i prawa, więc moja pomoc może być przydatna przy Waszych podróżach Republiki Czeskiej oraz przy podróżach obywateli czeskich do Polski. Czekam na Was na tej stronie oraz w libereckim Babylonie.
5
 
-

Vánoční Babylon s polskými i českými koledami a Mohammedem

Vložil Anonymní, 29. Prosinec 2012 - 10:48
Leckomu by se zdálo, že hned první den po vánočních svátcích musí být na n-akci (polo)prázdno. Už několik let se ale přesvědčujeme o pravém opaku – na našem vánočním naturistickém Babylonu se pravidelně 27.12. schází velké množství naháčů. Jinak tomu nebylo ani letos, když nás mile překvapili naturisté místní, ale i z Hannoveru, Českých Budějovic. Aneta a Mia nás opět příjemně překvapily 10timinutovým vystoupením, při kterém jsme si mohli všichni zazpívat české ale i polské koledy. V Betlémě obvykle bývá i „ten černej vzadu“, který tentokrát nechyběl ani na naší n-party. Sympatický Mohammed si svůj první vánoční n-večer užil naplno!
5
 
-

Listopadový Babylon

Vložil Anonymní, 27. Listopad 2012 - 7:01
„Počestlické“ Babylony většinou nestojí za moc a pokud se udělá takový omyl v plánování, že se N-Babylon koná hned následující týden a ještě k tomu po MISS, tak to zavání velkým průšvihem. S takovou jsem začal tuto sobotu ukrajovat ze 300km, které mě dělily od (kdysi) Mekky naturistického zimního koupání. Známí kolem se nechali slyšet, že „tentokrát mi do toho něco vlezlo“ a tak byl před námi úplně nejasný večer s nejasným koncem. Navíc celým Babylonem hlaholila jakási nejmenovaná finanční skupina, která si zde udělala „školení“. Se zjevnou nevozitou jsem tedy drkotal se svým n-vozíkem do našeho každoměsíčního libereckého n-centra. Kupodivu hodinku po začátku bylo v AP víc než 200 naháčů.
5
 
-

Keltský svátek Předvečera všech svatých v Babylonu

Vložil Anonymní, 31. Říjen 2012 - 23:23
O svatých se mezi naturisty většinou moc nemluví, ale vyjímka potvrzuje pravidlo a to nastalo právě minulou sobotu v libereckém Babylonu. Všechny svaté jsme ovšem potřebovali už od sobotního rána, kdy se nejen z rádia valila kalamita, obzvláště na Liberecku… Na modlení tedy došlo už proto, že jsme museli urazit za chumelenice cestu Brno-Liberec, ale pak ještě nevyzpytatelnou cestu na Frýdlantsko do známého skanzenu, kde jsme vyzvedli hlavní aktéry sobotního strašidelného večera – Anetu a Miu. Přes výzvy Radiožurnálu, že silnice na Frýdlantsku jsou ucpané „letními gumaři“, jsme se nakonec do Jindřichovic vydali a s pomocí výše uvedených všech svatých jsme obě dokonale připravené naturistky v pořádku a včas dopravili do Babylonu. Odměnou nám všem byl zcela ojedinělý program ku příležitosti svátku duchů, dušiček, všech svatých, pitoreskně svítících dýní, kvílení do tmy i ze tmy – každému podle jeho přání a fantazie.
5
 
-

Poprázdninová Naturistická party v libereckém Babylonu 2012

Vložil Anonymní, 4. Říjen 2012 - 21:35
První poprázdninová Naturistická party v libereckém Babylonu se jen pozvolna probírala z dovolenkového lenošení. Zpočátku menší návštěvnost se k půl deváté přece jen zvýšila a postupně i atmosféra v babylonském aquaparku nabrala klasických parametrů. Po chybějícím programu na srpnové n-party se tentokrát opět naplno rozjel aquazorbing, 4 po okraj nabité saunové ceremoniály i hojně obsazená závěrečná soutěž v malování na tělo.
Bohužel se opět projevila transformace celého Centra Babylon, jak snížením cen do soutěží, tak zdražením vstupného na 190 Kč, nedodáváním barev na malování atd. Se slzou v oku tak už můžeme jen vzpomínat na zlaté doby Naturistických party i jejich stálého podporovatele odstoupivšího ing. Miloše Vajnera.
5
 
-

Májový potemnělý Babylon 2012

Vložil Anonymní, 31. Květen 2012 - 16:22
Říká se, že naturisti mají rádi poklidnou, více méně sešeřelou atmosféru bez velkých vzruchů a rozruchů. Všeho tohoto si na sobotním Babylonu bez plavek mohli užít dosytosti. Už skutečnost, že přes den bylo venku opravdu májově vede ke slabší návštěvnosti. Možná jakoby mnozí v předtuše, že „není každý den posvícení“, zůstali tentokrát raději doma. My jsme předtuše nepodlehli a v plné zbroji dorazili do Babylonu, kde jsme uskutečnili celý program, jak jsme zvyklí. Jeden bonus nám Babylon (spíše jeho technické vybavení) přece jen připravil – po několika menších výpadcích po začátku n-večera technika selhala a tím utichly tobogány, vířivky a nakonec i osvětlení…
5
 
-

Krásné počasí a Babylon Liberec.

Vložil Roland Jitka, 30. Duben 2012 - 15:33
[Úsměv] Počasí zase ukazuje svou vlídnější tvář a teploty kolem třiceti stupňů byly po celé České republice. Termínově do krásného počasí zasáhl i Babylon. Sice se to trochu projevilo na návštěvnosti, ale ne tak jak bychom očekávali a dobré náladě milovníků koupání bez plavek to neubralo vůbec. Někteří prostě spojili pobyt bez plavek jak v bazénové akci, tak i při venkovním opalování na celodenní zábavu „po našem“. Vlastně tak by to mělo být, BEZPLAVEK po celý den, pokud to počasí umožňuje. V Babylonském čase se oboje povedlo na výbornou.
5
 
-

Předvelikonoční Babylon se spoustou naháčů

Vložil Anonymní, 2. Duben 2012 - 19:28
Podle silně převažujících velikonočních vajíček, zajíců a pomlázek bylo na sobotním Babylonu zřejmé, že svátky jara jsou přede dveřmi. Dílem možná sychravé počasí, dílem naše zvýšená mediální aktivita přivedly tentokrát na N-Babylon přes 300 naháčů. A kdyby už nic navíc, tak tento počet byl zárukou veselé zábavy až do sobotní půlnoci. Hned od počátku se ale program rozjel ve velkém a o aquazorbing, aquaaerobik, 4 saunové ceremoniály i soutěže byl nebývalý zájem. Příznačnou tečkou za celým n-večerem byl rekordní počet 27 namalovaných naháčů. Jakoby nám ani nezkazilo náladu avizované zkrácení večera o úvodní smíšenou dvouhodinovku.
5
 
-

Babylon Liberec bez plavek s volbou regionální MISS Natura.

Vložil Roland Jitka, 26. Únor 2012 - 19:08

Všichni naturisté ze širokého okolí se těšili na tradiční poslední sobotu v měsíci, kdy probíhá velmi oblíbená naturistická párty v Liberci v Babylonu. Ač se zdá, že nejde již přijít s ničím novým na akci, která má zaběhlou tradici a zavedený oblíbený program, tak opak byl tentokrát pravdou. Dle názorů přítomných naturistů, které jsme oslovili po skončení akce, převažoval názor o nejlepší párty v Libereckém Babylonu, které se zúčastnili. Zhodnocení novinek a změn nechám na posouzení čtenářů. Co ale vím, že kdo se nezúčastnil, přišel o perfektní zážitky z výborné akce Naturisty cz. Třeba po přečtení článku a prohlídky členské galerie naturistů, změní názor a bude v Libereckém Babylonu mezi prvními naturisty, v sobotu 31. března 2012.

5
 
-

Lednová párty v aquaparku Babylon v Liberci

Vložil Vogel, 30. Leden 2012 - 22:45
Tak jsem opět vyrazil poslední sobotu v měsíci směr Liberec. Na první pohled jízda jako vždy, ale teď to bylo jiné. Už i dříve jsem nebyl jen pouhým návštěvníkem akce a s organizací jsem pomáhal. Tentokráte jsem ale vezl i svůj poměrně nový fotoaparát, protože jsem měl být oficiálním fotografem této báječné akce. Liberec mě nádherně uvítal sněhem, kterého jsme si v tuto zimu zatím moc neužili. Naštěstí ale nebyl na silnici. Tak cesta do Babylonu byla pohodová.
5
 
-

Skoro silvestrovský Liberec

Vložil Roland Jitka, 28. Prosinec 2011 - 23:13

Netradičně v úterý 27.12. 20011 se konala naturistická Párty v Libereckém Babylonu, protože sobota nebyla možná kvůli Vánocům a Silvestru. (oba dny vycházejí na soboty) Většina lidiček musela ve středu do práce. Na náladě Naturistické párty to nebylo znát a Naturistický večer navštívili i lidé ze vzdálenějších míst naší republiky. Atmosféra byla úžasná, a kdo nebyl přítomen opravdu prohloupil. Vše časově klapalo (jak jinak) a nenastal sebemenší problém.

5
 
-

Babylonský Helouvín ve sportovním duchu

Vložil Anonymní, 31. Říjen 2011 - 12:38
Jeden by řekl, že na každoměsíčně opakující se akci se nic nového už nedá zažít. Na helouvínské N-party v říjnu 2011 jsme se ale dočkali velmi milých překvapení. Po dlouhé době si na nás udělala čas Jana Vlková (Miss Koversada, Miss Babylon). Ta s sebou tentokrát dovedla kamarádku a spolupracovnici Anetu a zvláště pro aquaaerobisty připravili cvičení, jaké český naturismus dosud nezažil.
Strašidelně-helouvínské téma také nezůstalo stranou, takže zvláště ke konci n-party se to aquaparkem hemžilo strašidly, mrtvolami, svítícími dýněmi, hroby…
K tomuto mimořádnému večeru přispěla i skvělá návštěva plných 300 naháčů.
5
 
-

Poprázdninový veselý Babylon

Vložil Anonymní, 26. Září 2011 - 12:26
Poprázdninový Babylon je vždycky v jakémsi závěsu za právě proběhlou Nocí naturistů v Aquapalace a v minulosti ho navštěvovali spíš jen velmi skalní příznivci vnitřních n-akcí. Tentokrát jsem ale poctivě vyhledal a obeslal všechna média na Liberecku (32) a výsledek se dostavil. Očividný nárust návštěvníků z Liberecka a celkový počet 250 naháčů byla naše sobotní návštěva v druhém největším aquaparku ČR. Obzvláště tentokrát nás potěšila návštěva majitele CB ing. Vajnera. Velmi jsme přivítali pomoc Jiřího Filipa, Žanety, Martina s programem. Z dalších nás mile překvapil náš holandský kamarád Marcel, který nám přinesl vlastnoručně upečenou bábovku [Smích] .
5
 
 
Syndikovat obsah