NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Zářící záříjový Aquapalace 2011

Vložil Anonymní, 19. Září 2011 - 9:06

Ne že bych naháčům nepřál pořád ještě letní polehávání na Lhotě a jiných nuda plážích, ale přece jen akce v aquaparku s rozsáhlým saunovým světem láká lidi spíše za podzimních plískanic nebo třeskutých mrazů. To byla vráska č. 1, která předcházela našim poprázdninovým Čestlicím. V areále, kde se dopodrobna vyhodnocují nejrůznější statistiky návštěvnosti to byla hned do začátku vráska hodně hluboká. Nicméně počasí nepřikážeš a nám nezbylo, než doufat v zázrak a telepaticky lákat osadníky n-pláží na večer, který sliboval tradičně 5,5 hodiny dokonalé naturistické zábavy. Jak to nakonec všechno dopadlo, se dozvíte za chvíli.Na D1 jsme v Vysočiny vyrazili už za poledne a pohled na teploměr, který ukazoval 26°C ve stínu, by nás za běžného odpoledne směřoval spíš na Velké Dářko, než do horka čestlických saun. Termíny jsou ale dány na měsíce dopředu a tak jsme si to šinuli směr Praha.
Po 17. hod. jsme rozprostřeli náš info stánek před pokladnami AP a debatovali s našimi skalními, kteří nás ctí svými návštěvami za jakýchkoli situací. Ti nám dávali naději, že večer do AP přece jen někdo přijde. Chmury se začaly rozplývat, když se před 18. hod. vytvořila fronta sahající skoro až ke vchodu. Od tohoto okamžiku šlo už všechno jen k lepšímu a záříjové Čestlice se odehrávaly za klasicky příjemné atmosféry, která zvláště v Paláci pokladů přecházela v bujaré veselí [Smích] .


18. hodina byla tedy startem pro všechny, kteří si chtějí užít stabilně zavedeného FKK v saunovém světě a tentokrát i zvýhodněné vstupné 350 Kč na 5,5 hod. v celém areále AP (děti 120 Kč). Tomu, koho po 2 hodinách přestal Saunový svět bavit, se od 20. hod. otevřel celý komplex AP o kapacitě 2000 lidí pro neomezený pobyt bez plavek v celém Aquapalace. Snad nikdo si nenechal ujít každou půlhodinu opakující se vlnobití v Paláci pokladů, jiní zamířili na tobogány a trychtýře do Paláce dobrodružství, další si šli zaplavat do plaveckého bazénu v Paláci relaxace.
Náš hlavní stan je tradičně na podiu u vlnobití. Hned úderem 20. hod. jsme se tedy přesunuli z vestibulu sem a s řadou ochotných pomocníků jsme postupně zprovoznili naše vodní atrakce, hry pro dospělé i děti, malování na tělo. Přijel i klavírista Petr Malínek, který jako obvykle hrál na přání i k tanci, ale i velmi pohotově doprovázel nejrůznější soutěže večera. Plný bazén cvičících svědčil o stálé oblibě našeho aquaaerobiku. Tento zájem nás dovedl k nápadu zavést jako jednu z disciplin soutěže MISS NATURA „Předcvičování aquaaerobiku“. Tuto disciplinu zařazujeme už na letošní ročník.


Dětské soutěže se tentokrát odehrávaly téměř po celém areále AP. Vedle klasických soutěží v dovednosti a zručnosti si to tentokrát malí naháčci rozdali i na tobogánech. Šikovní i zruční se nakonec ukázali všichni, takže kromě úplně nejlepších vítězů dostali odměny všechny soutěžící děti. To byla ale už opět hodinka pryč a poklidná hladina bazénu se opět rozvlnila (téměř) mořským příbojem.


Naturistický potěr po chvíli vystřídali dospělí a jejich soutěže. Stále oblíbených „židlí“ se účastnilo přes 10 naháčů. Do finále se probojavala Jarmila a jeden náš kolega, který nakonec svou obří postavou vybojoval prvenství. I dospělé soutěže nakonec ukázaly, že naturismus je vlastně dětinský styl a všichni naháči se v něm rádi vracejí do dětských let.
To se ale už blížila 22. hodina a s ní i poslední disciplina dnešního večera – malování na tělo.


V malování na tělo jsme tentokrát viděli přehršel nejrůznějších obrazů – od absolutně abstraktních obrazů s nejasným tématem, až po krásně vybarveného motýla, čtyřlístek, korálky, Městskou policii, černošku, nebo ohnivého mužíka. Nakonec vyhrála černoška, ale stejně jako u předchozích soutěží se s odměnami dostalo na všechny.Koho přestalo bavit skotačení ve vlnách, tak si přišel zazpívat nebo zahrát s dokonalým klavíristou Petrem Malínkem. Kdo se na to necítil, tak se alespoň zapojil do dlouhatánské mašinky, která se závěrem naší sobotní akce rozjela po celém Paláci pokladů.
Zcela obdivuhodné je, že část večera je schopen náročnou práci zvládat s ročním synkem v náručí, což je jev určitě dříve nevídaný a v budoucnostu těžko očekávatelný [Šokovaný] .

Až úplně do poslední minuty s námi zůstala spousta naháčů a padesátka z nich si s námi udělala tradiční fotografii na památku. Originál pošleme účastníkům na vyžádání. EMAIL. V emailu popište, kde se na fotografii nacházíte.
Vůbec atmosféra Nocí naturistů je podle mne originální a neopakovatelná, proto asi pokaždé dovede přilákat velké stovky naháčů. Naše odpolední obavy se během večera dokonale rozplynuly a konečné číslo počtu návštěvníků přes 700 nám dává šanci naše skvělé naturistické večery v Čestlicích opakovat.Na podporu propagace našich naturistických aktivit na Slovensku jsme se domluvili s televizí JOJ, která odvysílá reportáž ze sobotních Čestlic. Věříme, že tak přilákáme více našich slovenských bratov na naše akce nejen v Aquapalace, ale především na Moravě.

Následující Noc naturistů v Aquapalace Praha-Čestlice budou (MISS NATURA 2011): sobota 12. 11. 2011.


ZÁŽITKY JEDNOHO NOVÁČKA ze sobotních Čestlic.

--------------------------------------------------------------------------
5
 
-

tentokrát a příště

Vložil nahatej.kluk (bez ověření), 19. Září 2011 - 19:49

Všechno by bylo prima a fajn a OK ale… není v mých silách na Noc naturistů někoho dostat. To je prostě naprostá hrůza. Musí se nějak změnit strategie komunikace s veřejností, jinak se zblázním…

Já jsem si sice protentokrát vyzkoušel jen něco, ale příště se do toho dám. Teda pokud mě Ivoš konečně nějak nezaměstná :-)))))))))))))

 
-

Aquapalace - Díky

Vložil ph55 (bez ověření), 20. Září 2011 - 9:39

Díky všem organizátorům za bezva večer. I když já jsem takový trochu asociální [Úsměv] , takže jsem ho trávil většinou relaxem v sauně, jen chvíli jsem si byl zaplavat v bazénu. Jsem rád, že návštěvníků byl nakonec dostatečný počet. V saunách mi přišlo, že bylo volněji než když jsem byl někdy v zimě naposledy.

Jeden dotaz. Ta cena 120,– pro děti již platí od 18:00? Když jsem byl naposledy s dítětem, platil jsem za něj 350,–. Pokud došlo ke změně, přišli bysme příště zase ve dvou. Ono by vůbec bylo, myslím, fajn pro rodiny s malými dětmi, kdyby se začátek akce ve vodním světě posunul trochu dopředu. V devět večer už naše dítě (6 let) běžně spí a když v tuto dobu teprve opouštíme akvapark, tak mu trochu rozhodím rytmus, což manželka nevnímá pozitivně [Spiklenec] a to si to za hodinu ani pořádně neužije. Chápu, že celá věc má nějaké ekonomické kalkulace, ale třeba by se posunutím začátku v bazénech alespoň o hodinu podařílo přilákat více lidí … nevím … Každopádně ještě jednou dík.

 
-

Aquapalace - dětské vstupné a hodina začátku

Vložil zurek (bez ověření), 20. Září 2011 - 9:52

Ohledně dětského vstupného tady už pár připomínek bylo a já jsem to předeslal GŘ ing. Steinhaizlovi. Doslova ho cituji: „Takže pokud někdo zakoupí vstupenku za 350 Kč nebo 250 Kč platí za dítě vždy 120 Kč.“ Takže se na tato slova u pokladen můžete odvolat. Taky se lidi ptali, jestli bude dítě za 1 Kč, když je březen. To je kumulace slev a v tom případě ne. Dítě za 1 Kč je pouze k celodennímu vstupnému.

Dřívější hodinu začátku Noci naturistů přednesu, za výsledek neručím.

 
-

hello, sorry but I'm new here...

Vložil paulo (bez ověření), 20. Září 2011 - 23:00

hello, sorry but I'm new here and was wondering how do I arrive at the club, because I intend to travel and see but not get to know the place, because when I'm at the airport, knowing I will not go to the club Could you help me? What is the phone of the club?

 
-

your question

Vložil PavelT, 21. Září 2011 - 0:22

Hi, I am not sure you have understood it correctly. This is a public place called Aquapalace which was only hired for naturists on Saturday 17.9. Otherwise, only sauna and spa world are for naturists every day. The next event for naturists is in Liberec city on Saturday 24.9. where again – the whole public Auqapark is for naturists on that day from 6pm to midnight.

 
-

Aqapalace Praha

Vložil melir (bez ověření), 22. Září 2011 - 14:29

Skvělá akce!I přesto, že to máme skoro 200km s přihlédnutím na zvýhodněné vstupné to stojí za to.Doporučuji všem a hlavně těm co mají děti jako já protože ty to obvzlášt ocení. [Úsměv]

 
-

těsně vedle

Vložil nahatej.kluk (bez ověření), 22. Září 2011 - 19:18

Bohužel jediným kazem na celé šou bylo to, že jsem se minul se dvěma kluky, kteří tam byli a se kterými jsem byl domluvený. Prostě jsme se minuli, nenašli. Příště se musíme domluvit líp nebo ještě líp tam zajet spolu…

 
-

Velké díky za Čestlice

Vložil bledule (bez ověření), 22. Září 2011 - 20:44

Moc děkuji organizátorům a všem za milou atmosferu, já si od 18ti hod. dosyta aquapalace užila i všech atrakcí včetně divoké řeky. Jo a stále v duchu … Co si přeji nejvíce v Aqupalace Čestlice? Jezdit nahá po tobogánu, taky v dravé řece, vidět štastné lidi kolem sebe, to za to stojí přece [Úsměv]