NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Babylonský Helouvín ve sportovním duchu

Vložil Anonymní, 31. Říjen 2011 - 12:38

Jeden by řekl, že na každoměsíčně opakující se akci se nic nového už nedá zažít. Na helouvínské N-party v říjnu 2011 jsme se ale dočkali velmi milých překvapení. Po dlouhé době si na nás udělala čas Jana Vlková (Miss Koversada, Miss Babylon). Ta s sebou tentokrát dovedla kamarádku a spolupracovnici Anetu a zvláště pro aquaaerobisty připravili cvičení, jaké český naturismus dosud nezažil.
Strašidelně-helouvínské téma také nezůstalo stranou, takže zvláště ke konci n-party se to aquaparkem hemžilo strašidly, mrtvolami, svítícími dýněmi, hroby…
K tomuto mimořádnému večeru přispěla i skvělá návštěva plných 300 naháčů.


Termín prodlouženého víkendu naznačoval, že liberecký Babylon bude cílem mnoha nejen turistů, ale i naturistů. Už přeplněné parkoviště jak v hotelu, tak venku to hned na začátku potvrzovalo. To nám dávalo výhled, že po tradičním únavném boxingu s textiláky bude i naše N-party slušně navštívena. Kupodivu t-boxing proběhl tentokrát bez větších incidentů a ve 20.15 byli v AP jen naháči.

Saunové ceremoniály na zahřátí za podpory výrobce těchto esencí SALOOS BŘECLAV není nutné připomínat. 3 z nich se těšily opět maximálnímu zájmu naháčů, z nichž se ne všichni do afrikánské prohřívárny dostali. Děkuji všem 3 kolegům Rybkovi i Honzovi za zdatné mávání a obveselování sauňáků. Nakonec i poslední ceremoniál těsně před půlnocí, který byl ve znamení eukalyptové vůně a stejných bonbónů, jsme si dostatečně užili.
Po několikrát odloženém termínu návštěvy Jany Vlkové na n-party jsme se tentokrát dočkali a s ní i její kolegyně Anety. Janu si mnozí velmi dobře pamatují z loňské Miss Babylon, kde zaujala velmi přijemným a čistým zpěvem a originálním vystoupením, kterým školometsko-komickým stylem popisovala, že je vlastně beránek [Smích] .
Takže i tentokrát se dalo čekat ledasco od mimořádnosti, komiky, sportu a hlavně dobré naturistické zábavy. Nadmíru milým překvapením bylo její spolupředcvičování aquaaerobiku s Anetou, studentkou Katedry výchovy ke zdraví na JČU. Ta se představila jako velmi zdatná sportovkyně, ale hlavně jako nebývale přirozeně se chovající naturistka, která se ze všech sil po celou dobu 11timinutového aquaaerobiku snažila vzbudit ve cvičících dětinskou a nefalšovanou radost z pohybu, vody a hudby. Jana tentokrát převzala méně dominatní roli „cvičícího nešiky“, když vědomě kazila vzorně předváděné cviky, převracela je naruby, zakopávala, padala do vody… Já osobně jsem se snad poprvé v životě přistihl, že při pohledu na velmi pěkné naturistky jdou (skoro) všechny smyslné úmysly stranou a já jsem během tohoto cvičení několikrát propadl záchvatu smíchu [Smích].
Mockrát děkuji oběma za skvělý způsob, jaký zvolili k rozpohybování mnohdy velmi stojatých naturistických vod a doufám, že si na nás opět někdy najdou čas.

Skanzen LunariaSkanzen Lunaria Jana Vlková – není jen skvělou zpěvačkou a srandu si ze sebe dělající bavičkou. Spolu se svým manželem provozují SKANZEN LUNARIA, kde podnikají celou řadu velmi zajímavých aktivit – expozice života na venkově v 18.-19. stol., lidová architektura, větrný mlýn, knihovna ekologické, duchovní a krásné literatury, prodej místních rukodělných výrobků, kurzy tradičních dovedností, ubytování.
To všechno vás čeká ve Skanzenu Lunaria v Jindřichovicích pod Smrkem, 37 km od vchodu do Babylonu.


Při této příležitosti bych chtěl uvést na pravou míru smysl a záměr našich aktivit. NATURISTA.CZ nemá sebemenší zájem organizovat peep-show pro znuděné vířivkáře. Našim cílem je, abyste prožili aktivní večer s vlastním zapojením do NATURISTICKÉHO programu. Pokud se zmiňujete o našich akcích svému okolí, tak velmi prosím za toto pojetí. Já bohužel prakticky každodenně narážím u textilní veřejnosti na nesouhlas nebo i odpor. Jsou to názory nezasvěcených, kteří „od stolu“ hodnotí to, co na vlastní kůži nezažili a těmito zvěstmi dosti přispívají k hanění naturismu.
Konec školení a jdeme do finále!


Helouvínská party opravdu nezůstala nic dlužna svému jménu a zvláště ve svém závěru bylo v AP opravdu strašidelno [Šokovaný] . Umrlčí kostra v rakvi přes 3 břicha, hřbitov osvícený jen svíčkami, pirát se dřevěnou nohou, ale i usmívající se duch z kresleného seriálu, šklebící se dýně se želvou.

Pokud se vám nezobrazují fotogalerie, tak se přihlaste do našeho Klubu Naturista.cz. Podpoříte tím permanentně napjatý rozpočet našich celoročních celorepublikových aktivit. Děkujeme vám.


NATURISTICKÉ PARTY BABYLON LIBEREC – každou poslední sobotu v měsíci (27.12).
Následující Naturistická party Babylon Liberec: 26. 11. 2011, srdečně jsou zváni všichni správní naturisti!
5
 
-

Super Babylonská N-párty

Vložil Rosik, 31. Říjen 2011 - 18:13
Obrázek uživatele Rosik

Po dvou letech jsme se vypravili s manželkou a synem na Liberecko a do programu zařadili i N-párty v Babylonu. Musím pochválit Ivoše a všechny jeho spolupracovníky. Rozdíl mezi tím, jak vypadalo dění v akvaparku před dvěma lety a nyní je obrovský! Nenarazili jsme na jediný problém, které jsme před dvěma lety zažili (čumilové, párečky v jeskyních, fotografové apod.). Naopak atmosféra byla nenucená, pohodová a elán soutěžících byl úžasný. Děkujeme za krásný večer a už teď víme, že do Liberece zase někdy vyrazíme.

 
-

taky jsem se měl dobře

Vložil Pohodička (bez ověření), 31. Říjen 2011 - 19:50

Víkend spojený s prázdninami a cestováním za zesnulými zcela naplnil hotel Babylon, na mnozí dostali náhradní ubytování v jiném hotelu, snad stejně pěkné jako v Babylonu. V lunaparku byla návštěvníku opravdu přesila a personál si ani na chvíli neodpočinul. Když jsem odpoledne projevil zájem o volňáska, tak už ve čtvrtek bylo pozdě, lístek od osmi jsem si proto koupil hned odpoledne. V akvaparku jsem už jen střídal své oblíbené atrakce, lázně, jeskyně, divoká voda a velká vířivka. Pak přišel čas na pivo, smaženku a oblíbené blouzdání teplou vodou „na terase“ u baru a poslouchání hry a zpěv pana Jandery. Pak zase na své oblíbené atrakce. Zastavil jsem se také na kus řeči s polskými přáteli. V noci bylo docela teplo, tak jsem došel domů pěšky. Paráda jako vždy. [Spiklenec] A přátelé tam byli také, tak zase příště. [Úsměv] Jo a to hodnocení nějakého peep-show? Nikde jsem nic takového neviděl. To by mne tedy vůbec nenapadlo, že by tam mohlo o něco takového být.

 
-

Babylon Liberec

Vložil legolas (bez ověření), 31. Říjen 2011 - 20:33

Velmi příjemná akce. Jenom bych měl malou poznámku na moderátora a vyhánění textiláků. I ti nebožáci zasluhují trochu úcty. Jednání moderátorovo ale připomínalo ponejvíc mírně arogantního učitele základní školy usměrňujícího žáky prvního stupně. Po závěrečném „… a za chvíli už všichní textiláci vypadnou“ bych si, být textilákem, nemyslel o naturistech vůbec nic dobrého… ale jinak super.


Žurek: Ohledně začátku n-party jsme se domluvili, že napříště budeme textiláky vyzývat, aby s námi zůstali a zažili neopakovatelný večer (samozřejmě bez). Uznávám, že dosud praktikovaná forma nebyla moc nevhodná. Děkujeme vám za připomínku.

 
-

příval pozitivní energie v Liberci

Vložil SPORT, 7. Listopad 2011 - 23:00

Náhlý příval pozitivní energie při předcvičování vodního aerobiku byl v kombinaci s chytlavou hudbou uchvacující. Párkrát jsem mimoděk úplně vyprskl smíchy. Něco takového jsem vůbec nečekal a i na ostatních jsem viděl, že se náramě baví. Byl to doopravdy povedený kus a lze jen doufat, že si na nás příště zase něco překvapujícího vymyslí. Díky!