NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Kdo je MISS NATURA BABYLON 2010?

Vložil Anonymní, 2. Leden 2011 - 11:53

Pro mnohé je opuštění vyhřátých svátečních pohovek a lenošek spojené s trmácením se do posledního N-Babylonu roku vyloženě nepředstavitelnou záležitostí. Tentokrát se přidalo ještě opravdu mnoho zlých jazyků, kteří už dopředu lámali nad touto akcí hůl (pracovní den). Z naší letité zkušenosti patří ale poslední Naturistická party Babylon spojená s volbou MISS NATURA BABYLON k nejatraktivnějším. Nemýlili jsme se a poslední N-Babylon 2010 jsme byli svědky velmi veselé n-sešlosti, která byla zakončena velkým překvapením. Kdo jste nenašel odvahu opustit notorický opakující se pohádky v TV, nebo jste byli na jiné vánoční akci, tak se s námi teď můžete podívat, co se v Babylonu dělo.


Jako vždy byl na zahřátí a rozcvičení hned po začátku k dispozici aquazorbing. Toho využila opět celá fronta naháčů, od malých až po největší odvážlivce, kteří neodolali zaběhat si v nafouknuté kouli. Tentokrát přišla i jedna velmi aktivní dvojice, která se živě zajímala o program a všechny aktivity. Trochu nás nachytali na švestkách, protože přes snahu zorganizovat i ve sváteční čas profesionální akci, se nějak „pozapomnělo“ na vytištění programů… Nicméně tento pár a doufáme i další si N-Babylonu užili mírou vrchovatou.
Po aquazorbingu následovaly klasicky dětské soutěže. V těch bylo tentokrát určitě nejzábavnější střílení šipkami do nafouknutých balonků. Osvědčená dvojice Radka + Jana připravili ale i další velmi atraktivní soutěže, které jsme v Babylonu ještě neviděli. Třeba takové lovecké potápění v „iglú“ přilákalo celý kopec malých naháčků. Na konec jsme udělali pro nejlepší soutěžící kolotoč na vodní trampolině. 
Po dětském vydovádění přišel opět na řadu oblíbený aquaaerobik. Vodního cvičení se ujala dobře známá cvičitelka Jana Mašková, která jako obvykle bravurně rozpohybovala všechny cvičící naháče.


Ve druhé polovině večera se to už všechno netrpělivě přibližovalo vrcholu n-party a tím i závěru naší babylonské n-sezony. Přišel majitel Centra Babylon ing. Miloš Vajner i ředitelka hlavního sponzora soutěže MISS NATURA BABYLON 2010 BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF ing. Libuše Klobušická s objemným balíkem cen pro vítěze této největší soutěže v Babylonu. První tři vítězové získali víkendové pobyty pro dvě osoby ve **** hotelích sítě BHC, ale dostalo se i na „Objev roku“, „Dítko roku“, „Miss sympatie“ i další. Pro mnohé diváky bylo překvapením, že mezi předními umístěnými byli i dva muži. Jednoduše řečeno – zvítězil vtip, originalita a samozřejmě dobrá nálada, kterou vítězové všude Babylonem šířili. Hlavní překvapení se ale dostavilo až po vyhlášení výsledků celé soutěže. Jeho rozluštění necháme ale na vás a první správnou odpověď uvedenou v komentářích pod tímto článekm odměníme. KDO JE VÍTĚZKOU MISS NATURA BABYLON 2010?
Soutěžících byla spousta, stačilo jen vybrat… Jedna byla ale opravdu nezapomenutelná a originální. V rouše beránkově se nakonec objevila velmi osobitá dívka. Svoje vystoupení začala velmi čistou intonací „Beskyde, Beskyde“, ve kterém ji hned všichni přihlížející začali doprovázet. Následoval přímo didaktický popis její malby na těle, který doprovázelo té které části těla odpovídající „béééé“. Školácky naivní na rukách, srandovní na pozadí a až naturalisticky přesvědčivé pro místo, kde se u jiných dam nachází bobr. V případě letošní vítězky MISS NATURA BABYLON tedy beran, jak má být. Představení „Beránka“ bylo podle mne opravdu ojedinělé, vkusné, inteligentní a první místo jí patří právem. Mohlo by být určitě inspirací pro naše soutěže v roce 2011.
Kdo je tedy tato dosti známá dívka?

-------------------------------------------------------------------------
5
 
-

Odpověď

Vložil MONFOLT, 2. Leden 2011 - 15:38
Obrázek uživatele MONFOLT

Nechci udávat celé jméno, ale její incialy jsou na J … V … :-)

 
-

Ospravedlnenie

Vložil mino, 3. Leden 2011 - 9:05

V tom pripade sa za zly tip ospravedlnujem! Hlavne mnou menovanej osobe! (spomenute iniciali mena ma zviedli) :-)

 
-

V zahraničí dobre známa misska

Vložil IvanTT (bez ověření), 3. Leden 2011 - 14:33

Jana Vlková?

 
-

Jana Vlková

Vložil zurek (bez ověření), 3. Leden 2011 - 18:32

Ano, je to Jana Vlková – vítězka MISS KOVERSADA 2009, která se takto veřejně-ve vší tichosti účastnila MISS BABYLON 2010. Článek. Bylo to vlastně naše první setkání a doufejme, že společnými silami a zkušenostmi z Koversady připravíme MISS NATURA 2011 v Čestlicích i Babylonu.
Ještě jednou gratulujeme a těšíme se na spolupráci.


Omlouvám se za dezinformaci v titulu písně. Jednalo se o „Pásli ovce valaši, pri betlémskom salaši“ – vhodné k „přestrojení“ soutěžící. Byl jsem z bečení novopečené miss tak unešen, že jsem nestačil ani chytit notu.

 
-

Jana je nielen krásna,

Vložil IvanTT (bez ověření), 7. Leden 2011 - 12:23

ale asi aj veľmi vtipná a zábavná dievčina. Ako stvorená pre propagáciu naturizmu…