NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Diskuze bez plavek: ZAJÍMAVOSTI, ZÁŽITKY, NÁZORY

 
Diskuze bez plavekDiskuze bez plavek
Diskuze bez plavek

Články, které nikam moc nepasují, a přesto stojí za vidění…

-

Ztratili jsme foťák a věřím v poctivé nálezce

Vložil Anonymní, 26. Duben 2015 - 13:10

Milí Lhoťáci a Lhoťačky, v sobotu 25.4.2015 jsme byli poprvé na jezeře a jako takovou tečku jsme se vykoupali, brr voda byla studená a osvěžující , ale písek byl příjemně vyhřátý a tak asi kolem 14,

0
 
-

Osušky povoleny-plavky přikázány, jaká je budoucnost naturismu?

Vložil Eva7252, 19. Říjen 2014 - 14:49


„Kdo jiného přiměje k obnažování“
Naplňuje skutkovou podstatu §186 Sexuální nátlak. 1. leden 2010 přinesl tuto skutečnost, která může znamenat postupný zánik naturismu v naší zemi.

Někomu zakázat plavky je od tohoto data zločin s příslušnými sazbami. Připomínám, že ani rodiče v tomto případě nerozhodují za své děti.
3
 
-

5 důvodů proč chodit občas nahý

Vložil Anonymní, 18. Červen 2014 - 16:52

Nic není víc posilující, než být zdravý, silný a nahý. Kdy jste se naposledy podívali na své nahé tělo v celé jeho kráse? Myslím opravdu podívali – dali mu celou svou vědomou pozornost, porozuměli mu a přijímali vše, co se do něj za ta léta vašeho života otisklo.

Bez hodnocení jak velká či měkká stehna třeba máte, kolik strií vám zůstalo po porodu, jak povislé jsou vaše bicepsy, jaký záchranný kruh se nepozorovaně usídlil kolem vašeho pasu nebo v jakém stupni se nachází případná celulitida.
4.75
 
-

Nový druh seznamky pro naturisty.

Vložil Roland Jitka, 16. Leden 2012 - 19:21

Aktuálně 24. 1. 2013: Časopis Kraus byl zrušen a tímto pozbývá smysl i tento článek.

Vážení naturisté. Po dohodě s časopisem Jana Krause vám můžeme nabídnout mimo seznamky tady na Naturistovi ještě jednu možnost seznámení, při hledání naturistických kamarádů a přátel. Možná si říkáte, že možností seznámení je kdekoliv v mediích dostatek. Tato skutečnost je ale jen půl pravdy. Pokusím se vás přesvědčit o opaku a jiné formě seznamky, než tak jak ji znáte. Myslím si dokonce, že tato seznamka je jako stvořená pro naturisty a eliminuje nepoctivé sběratele odpovědí, kteří si dávají uvedené inzeráty jen pro vlastní zábavu, ale seznámit se ani nechtějí. Vy naturisté odpovídáte z čistých úmyslů a čekáte odpověď, která od srandisty pochopitelně nepřichází.Nezoufejte je tady řešení. [Spiklenec]
3.8
 
-

Pohoda na Koversadě

Vložil Mirda, 28. Září 2011 - 19:14

Pohoda na Koversadě

3. – 10. 9. 2011Letos již potřetí jsme se vypravili do naturistického střediska Koversada, které se nachází v malebném městečku Vrsar na pobřeží Jadranského moře. Po ne zrovna pěkném létě, které bylo spíše pro milovníky chladu a bláta jsme se těšili na příjemně strávený týden u moře. Předpovědi počasí slibovaly celkem hodně sluníčka, tak jsme byli napjatí, jako to dopadne.
5
 
-

Natáčení videoklipu kapely Unifiction

Vložil JirkaRybka, 29. Listopad 2010 - 1:07
Vedle klasických naturistických akcí se u nás občas vyskytne i nějaká ta kuriozita, s naším životním stylem třeba spojená jen okrajově, která ale může přinést neméně zajímavé zážitky. Dnes se s vámi podělím o své dojmy z natáčení českého hudebního videoklipu s prvky nahoty, které proběhlo 26.11.2010 v Pražském klubu Futurum.
5
 
-

Naturistické léto, jak má být

Vložil Anonymní, 10. Září 2009 - 8:40
(12.9. nový text)
Jistě si vzpomínáte na nastávající maminku z předprázdninovývh Babylonů, kdy se už pokročilém stupni těhotenství nechala svým manželem malovat a všem přinesla zajímavé obrázky, které se hned tak nevidí. Dnes jsme dostali zbrusu nové snímky, na kterých se můžete podívat, jak rodinka roste a jak si už i s nejmladším členem rodiny užívají podkrkonošských lesů, luk i průzračné Jizery. Pro nově příchozí připomeneme, že objevení naturismu pro tuto maminku nebylo tak úplně jednoduché.
4.75
 
-

Historická videa z kolébky FKK

Vložil Anonymní, 7. Září 2009 - 9:23
FKK historyFKK history
Jak vypadalo hnutí svobodné kultury těla (FKK – Frei Körper Kultur) od jeho vzniku na počátku 20. století. Přes jeho rozmach v období tzv. Výmarské republiky i „nasměrování potřebným směrem“ v období nacismu.
S obrovskou úlevou po 2. svět. válce nastala nová radost i na poli FKK. V tomto článku můžete shlédnout autentická videa ze všech historických období FKK.
4.5
 
-

Nudistický komiks: Birthday Suits

Vložil JirkaRybka, 19. Červen 2009 - 22:24
Když se sejdou dvoje narozeniny ve stejný den, a ještě k tomu je slaví majitelé naturistického resortu, kouká z toho pořádná party! Hosté se hrnou proudem – jenže příbuzné si nevybíráme, a v takové směsici různých lidí se pak leccos semele. Právě o tom vypráví australský kreslíř Stephen Crowley v nedávno dokončeném příběhu Birthday Suits, který je nejnovější kapitolou jeho nudistického komiksu.
5
 
-

Švýcarsko - jen pro informaci

Vložil natur, 22. Březen 2009 - 9:40

Švajčiari chcú pokutovať vysokohorských nudistov

11:51 | 9.2.2009 | Red Zahr, Reuters

Ženeva – Úrady vo švajčiarskom kantóne Appenzell Innerrhoden stratili trpezlivosť s turistami, kt

3
 
-

Kvalita vod na Pardubicku

Vložil Anonymní, 20. Červen 2008 - 6:39

Koupeme se ve zlatě

3
 
-

Naturismus na dvou koncích světa

Vložil JirkaRybka, 13. Duben 2008 - 19:54
Naše planeta bývala rozdělena na dvě poloviny, ani to ještě není tak dávno. Přestože ale železná opona padla, obě bývalé supervelmoci, Rusko a USA, zůstávají i dnes v mnoha ohledech jakýmisi protipóly. Pojďme si teď udělat malou sondu, jak se na obou koncích světa žije lidem pro nás blízkým – naturistům.
0
 
-

Posaďte se, prosím!

Vložil JirkaRybka, 1. Březen 2008 - 20:40
Podobně, jako se v létě lidé kolem vodních nádrží dělí na textilní a bezplavkově svobodné, dělí se (především ve světě) i sedící naturisté na ručníkově textilní a jednoduše volné. Každý z těch způsobů má své zastánce, odpůrce, výhody i nevýhody. Pojďme si o tom něco přečíst, Internet nabízí nejednu zajímavost…
0
 
-

Naturismus nebo naturalismus?

Vložil Anonymní, 25. Prosinec 2007 - 21:45
NaturismusNaturismus NaturalismusNaturalismus Mnohdy je až legrační, jak se tyto dva pojmy zaměňují. Přitom jde o zcela odlišné názorové směry. Řekl bych přímo protikladné. Myslím, že zásadním rozdílem těchto stylů je, čím oni sami chtějí být. Pro ty, kteří nebudou mít tu trpělivost číst dále malé shrnutí: Naturismus záměrně voní lesem a mořem, naturalismus záměrně smrdí až na dvůr.
3
 
-

Splynutí s vodou

Vložil Anonymní, 25. Prosinec 2007 - 13:25
JezeroJezero Můj první skutečný nahatý kontakt s tak nádherným přírodním živlem jako je voda se odehrál ve věku hodně dospělém a překvapil mě svojí opravdovostí a silou.
5
 
-

A co na to lidi...!?

Vložil Anonymní, 3. Září 2007 - 8:02
Naturismus je pro mnoho lidí věc ošemetná, neveřejná až tajná. Jak jsou na tom ti, kteří jsou na veřejnosti a pro své okolí známí jako naturisti? Zeptali jsme se jedné z účastnic MISS NATURA Jany Poláčkové. Jana je v místě svého bydliště aktivně činná v mnoha veřejných funkcích, pracuje také jako vedoucí místní knihovny.
5
 
-

Můj biotop - můj hrad!

Vložil Anonymní, 16. Červenec 2007 - 12:35
Přírodní bazénPřírodní bazén Naturista jistě zaplesá, když se může vykoupat v přírodně upraveném jezírku. Bohužel mnoho jezírek a rybníků se podobá spíše stokám a naturistům nezbude, než se každoročně těšít na 14 dnů strávených u moře. Spousta naturistů se vláčí kilometry za svojí oblíbenou n-lokalitou. Tlačí se v kolonách aut, pálí benzin…nadává, že „to naše životní prostředí nestojí za nic“. Já jsem zaplesal, když jsem narazil na stránky Ekozahrady. Zde se dozvíme, že není potřeba se nikam vláčet a vše, co člověk potřebuje, včetně průzračného domácího jezírka bez chlóru může mít přímo doma, nebo na chalupě.
3
 
-

V BABYLONU VZNIKÁ NEJVĚTŠÍ ZRCADLOVÉ BLUDIŠTĚ V EVROPĚ

Vložil Anonymní, 29. Červen 2007 - 6:27

V BABYLONU VZNIKÁ NEJVĚTŠÍ ZRCADLOVÉ BLUDIŠTĚ V EVROPĚ

3
 
-

PRVNÍ ZÁBAVNĚ NAUČNÉ CENTRUM V ČR OTEVŘENO!

Vložil Anonymní, 16. Květen 2007 - 12:06

Liberec, 4. května 2007. První samostatné Hands-on-science centrum v České republice se dnes otevřelo veřejnosti. Jeho cílem je především rozšířit a zatraktivnit proces poznávání. Návštěvníkům se otevřela jedinečná expozice s více jak dvěma sty exponáty a atrakcemi na ploše necelých 1 600 metrů čtverečních.

0
 
-

Naturistické puzzle

Vložil Anonymní, 14. Květen 2007 - 10:48

NATURISTICKÉ PUZZLE od FKK – ON LINE

0
 
 

Naturista World Member

 
Syndikovat obsah