NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Poprvé ve smíšené sauně

Vložil RomanPod., 12. Listopad 2018 - 4:25

SaunaSauna O saunu jsem dříve nikdy moc neprojevoval zájem, a to platí více či méně i teď. Nejsem jejím velkým zastáncem, ale vím, že si při ní spoustu lidí odpočine a má na ně blahodárné účinky. Takže hurá do sauny, přátelé.

V onom roce, když jsem měl za sebou i „rybníkové naturistické poprvé“, jsem si pohrával s myšlenkou, že bych vyzkoušel prvně v životě i saunu. Otevřel jsem internet a hned u nejbližší možnosti jsem se zarazil. A nebylo to kvůli ceně, ale kvůli větě: „Smíšená sauna.“ Nedovedl jsem si to totiž vůbec představit. Pročetl jsem návod k saunování a řekl si, že doporučenou dobu určitě nevydržím, ale zkusím aspoň pár minut. Pokud se ovšem odhodlám vůbec jít. Rozkliknul jsem fotogalerii a začal si prohlížet interiér. Což o to? Působil nově, nádherně a profesionálně. Co víc si přát? Ovšem při pohledu na nekryté, společné sprchy jsem se vyděsil a vybavil si svůj trapas téhož roku ve sprchách bazénu. Jít, či nejít? Říkám si: „Historie se přece nebude opakovat. Jdu to zkusit.“ Opak byl ale pravdou.

U pokladny jsem zaplatil, převzal prostěradlo, poslechl pokyny, poděkoval, zul se a šel do společných šaten. Vybral jsem skříňku, začal odkládat oblečení, řetízek a nevím co všechno. Hodně jsem znejistěl, když za dveřmi bylo slyšet dva dámské hlasy. První žena vzala za kliku, druhá vešla hned za ní. Vzájemně jsme se pozdravili a já znejistěl víc. Bez rozpaků obě nádherné ženy otevřely skříňky kousek vedle mě, jako by nic sundaly prostěradlo, úplně nahé se stále bavily o návštěvě gynekologie, nasadily jen kalhotky a šly si v nich jen tak fénovat vlasy. Omotal jsem si prostěradlo kolem pasu, sundal slipy, zamknul a šel o místnost vedle. Vše naprosto v pořádku a byl jsem skálopevně přesvědčen, že první případnou trapnou situaci by když tak odvrátilo prostěradlo.

Společné sprchy a i celá místnost byla prázdná, tudíž jsem na nic nečekal a rovnou se nahý omyl mýdlem. Zahalil jsem se do prostěradla, napil se a šel do sauny. V sauně bylo pár mužů, pár žen a ostatních několik málo lidí bylo ve vedlejší odpočívací místnosti. Zde jsem byl naprosto v klidu, neboť trapas zatím nehrozil, neboť jsem byl zakryt. Ano. Zatím.

Jak jsem nebyl na saunu zvyklý, tak čím pomaleji čas utíkal, tím víc se mi chtělo ven. Po pár minutách jsem opravdu vylezl a jak mi bylo horko, tak jsem okamžitě vlezl pod sprchu. Co se stalo potom? Samozřejmě, že přišly jiné dvě krásné ženy, ale když mě zahlédly a (ne)dobrovolně prohlédly, také jsem si jich všimnul a raději se k nim otočil zády, abych se vyhnul případné ponižující situaci. A zatím jsem se jí vyhnul. Ano, zatím.

Šel jsem si odpočinout a tento cyklus několikrát zopakoval. V osazenstvu jsem byl nejmladší, ale to vůbec ničemu nevadilo. Nikdo si mě totiž nevšímal. Vše probíhalo bez problémů, ale v sauně jsem trávil postupně méně a méně času. I když jsem dostatečně pil, pořád jsem cítil víc a víc únavu. Myslíte, že se to všechno obešlo bez trapasu? Samozřejmě, že ne.

Vyšel jsem z odpočívárny do sauny a zde byly přítomné jen již dvě zmiňované nádherné a zcela odhalené dámy. Rozložil jsem proti nim (neboť přímo k nim jsem jít nechtěl a jinam to nešlo) na lavici prostěradlo, lehl si na něj a zakryl si, bohužel pouze jeho okrajem, přirození. Zavřel jsem oči, chvilku ležel a začal si říkat v duchu, že je divné, že jsem v sauně pouze já a dvě tyto nádherné dámy. Snažil jsem se myslet na něco jiného, ale v tom návalu horka jsem moc nepocítil, jak se začalo prostěradlo zvedat. A když jsem to pocítil pořádně, trapas už byl na světě. Nebudu nic tutlat. Dámy se totiž potichu bavily a najednou přestaly, když viděly, co se mi děje. Pozdě jsem si uvědomil, co se stalo, sedl si, zakryl se pořádně, omluvil se dámám, že jsem dnes v sauně poprvé. Dámy odpověděly, že to se stane asi každému muži. Nejsem první, komu se toto přihodilo, a že již takové situace obě několikrát zažily. Prý je to dobře, protože mám potom aspoň jistotu, že můj penis funguje správně. Navíc byly překvapené, že jsem se jim za svou erekci omluvil, neboť to se jim od jiných mužů nepoštěstilo. Po chvilce byl klid, já byl úplně rudý a musel jsem se jít osprchovat. Dámy mě určitě nechtěly dráždit, ale když přicházely nahé ke mně ke sprše, s úsměvem jsem je pustil a šel se zahalit.

Další trapas se mi ten den již nestal, ale druhý den jsem byl pořádně unaven. A unaven se cítím po sauně skoro pokaždé, když ji, náhodou jednou za rok, navštívím. Ale upřímně jsem byl rád, že jsem se odhodlal a saunu poprvé, a takřka naposledy, vyzkoušel.
0
 
-

Poprvé...

Vložil eSHá, 13. Listopad 2018 - 0:51

Chtěl bych pochválit Romana za tyto velmi čtivé a správně česky (bez pravopisných chyb) napsané články. Jen tak dál. Myslím si, že častým navštěvováním těchto nahatých akcí, ale hlavně pravidelným sexem jeho problém odezní. Alespoň u mne to tak bylo. Čekáme proto ještě na článek s tématem " Jak jsem vzal poprvé na nudu svojí přítelkyni " Toto přesvědčování ale bývá mnohdy těžší, než tam dostat sebe. To by možná stálo za samostatnou diskuzi.

 
-

U smíšených saun jde

Vložil Jarda2, 13. Listopad 2018 - 13:11

opravdu jen o zvyk. Chodím tam pravidelně přes 10 let a podobné „problémy“ už fakt dávno nehrozí … [Tmavé brýle]

 
-

Děkuji

Vložil RomanPod., 19. Listopad 2018 - 5:01

Oh, děkuji za pochvalu, snad vás to čtení brzo neomrzí [Úsměv] Díky za rady i za námět na další téma, ale zrovna v tomto případě je to pro mě „Mission impossible.“ [Smích] (nepovedlo se mi to zatím u žádné) [Smutný]

 
-

Poprvé ve smíšené sauně

Vložil Matsuhito, 27. Listopad 2018 - 12:17

Já když jsem šel poprvé do smíšené sauny, tak jsem měl takovou nejistou. Postaví se, nebo ne. Trochu mě to bralo. Ale jen lehce. Soustředil jsem se, aby se tak nestalo. Prostěradlo to vždy jistilo. Měl jsem ale už něco přes 30 let. To už není tak bouřlivé, jako ve 20ti. Pán bude asi mladší, když má takové „problémy“. Když ale chodíte často do sauny a na nuda, tak problém nehrozí. Zaprvé tam jsou většinou chlapi. A když tam je v sauně nějaká hezká mladá, tak to je stydlivka a je pořád zahalená. Staré ty se ukazují, ale to asi málo koho vzruší. Sem tam se stane, že některá trochu provokuje. Padá ji ručník, aby se každý podíval. Nebo má silikony a chce je ukázat. Ale to se stává dost výjimečně. A ani silikony mě nevzruší natolik, že by se mi postavil. Možná to je dobře, možná ne. Ale jak jsem psal výše, všude to je samý chlap. Dříve jsem se taky divil, že je sauna smíšená a že tam jsou dohromady muži a ženy nahatí. To hodně lidí neví a diví se tomu. Že by tam nešli. A je škoda, že ty staré se ukazují naplno, nahotu neřeší. A mladé hezké jsou pořád zahalené v prostěradlu. Mělo to být naopak [Spiklenec] A na nuda mladé hezké nejsou. Tam se nejde zahalit do prostěradla. [Pláč]