NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Sauna a (ne můj) sex

Vložil RomanPod., 19. Listopad 2018 - 5:11

SaunaSauna Poznámka admina: Tento příspěvek neodpovídá pojetí naturismu, jak ho zamýšlí provozovatel těchto stránek.
Jak jsem se někde dočetl, tak sauna u někoho vyvolává chuť na sex. Jednoho dne jsem se opět rozhodl navštívit veřejnou smíšenou saunu. Opět i na mě přišlo občasné vzrušení, ale po jistých zkušenostech jsem se dokázal schovat, ovládat a nepohoršovat. Ovšem někteří přítomní a přítomné ne.

Opět jsem dlouho přemýšlel, dlouho váhal a rozhodoval, zda vyrazit, či nikoli. Tentokrát hrál proti hlavní roli čas. Ano. 17:00 = takřka špička = takřka plné sauny. Váhal jsem, váhal, ale nakonec šel takříkajíc do jámy lvové.

Saunu přímo v nákupním centru jsem ještě nezažil, tak to pro mě byla i premiéra. Rozdělené šatny, 5 nových saun, parní komora, bazén, led, nové prostředí a trochu kryté sprchy. Co víc si přát?

Právě částečně kryté sprchy vám dodaly i částečné soukromí. Aspoň mě. Ale byli zde tací, kterým krytí bylo málo. Pro ilustraci byly sprchy kryty trochu průhlednými dveřmi, ve stylu jako ve westernových salonech. Tzn. že člověku jsou vidět nohy, a těm s vyšší postavou i ramena s hlavou.

Vylezl jsem takto ze sauny s tím, že vlezu hned přímo do té naproti. Ovšem nejen podle dvou párů pantoflí (tuším malých růžových a velkých černých) bylo obsazeno. Nic neobvyklého, kdyby za dveřmi nesouložil milenecký pár. Slečna vzdychala vcelku hlasitě a pán se posléze přidal taky. Kolem se okamžitě vytvořil hlouček nikoli čumilů, ale hlasitě fandících lidí. Atmosféra gradovala jako ve fotbalovém kotli při zápase pražských „S.“ A i hlasité povzbuzování „fanoušků“ nepřestávalo. (Fotbalové) Výrazy jako: „přidej“, „neflákej se“, „střílej“ se vystřídaly se slovy: „nahraj mi to“, „nezdržuj“, „pozor na postavení mimo hru“ nebo „střídáme“ a vyzněly poněkud dvojsmyslně. Šel jsem raději do jiné sprchy. Ale jedno, druhá i třetí bylo slyšet. Někdo z přihlížejících hned došel pro obsluhu, ale co jsem tak pochopil, tak než se stihli vrátit, tak už bylo po „zápase.“ Někdo z „přihlížejících“ totiž prohlásil, že dotyčný „skóroval“ jednou. Dav tedy nebylo potřeba rozhánět, neboť akce skončila vcelku rychle a prodloužení se nekonalo.

Aby toho nebylo málo, tak asi za hodinu na sebe upozornil jiný pár (poznáno podle jiných bot). Kdo šel kolem jejich sprchy, chtě nechtě, nemohl si nevšimnout. Neboť pár si jaksi „zapomněl“ zavřít dvířka a bylo na ně vidět, jako do výkladní skříně. Tentokrát již ani jeden z dotyčných nevzdychal. Ona ani nemohla, protože klečela na kolenou na podlaze a měla plnou pusu… On byl tuším opřen o zeď a asi koukal na strop… Pouze jsem prošel kolem a nevšímal si, tudíž ani nevím, jak to dopadlo. Ale předpokládám, že uspokojivě.

Dokonce mě pak zpětně přepadla myšlenka, že se tam třeba natáčel nějaký „film“ a já, když jsem prošel a mihnul se, tak budu slavný [Tmavé brýle] Ale kamery nikde, tak asi ne. [Smutný]

 Myslím, že někteří si užili víc, ale i já si SAUNU užil i s tímto nečekaným zážitkem, o který jsem se s vámi rád podělil. Přiznám se, že podobnou akci jsem pak už nikde zatím nezažil. A co vy? Přes všechny ty cedule a zákazy je také porušujete, nebo ne? [Spiklenec]
5
 
-

re: Sauna a (ne můj) sex

Vložil jano-mt, 19. Listopad 2018 - 10:03
Obrázek uživatele jano-mt

Ja si myslím, že sex v saune je dosť nebezpečná činnosť. Ak by bolo v saune 100 stupňov Celzia, tak by to mohlo veľmi zle skončiť. Ja chodím do takých sáun, kde sa (našťastie) nič podobné nedeje.

 
-

Re:

Vložil peťanpraha, 19. Listopad 2018 - 18:55

Jano, ale Roman psal o sprchách, ne o sauně jako takové. Nicméně pro mě je to zvrhlost. Nejsem žádný puritán, ale tohle tam opravdu nepatří. Od toho přece jsou jisté podniky (třeba takové, v nichž hrál na bonga jeden z dávných moderátorů akcí Naturista.cz [Spiklenec] ). Do prostor, které jsou veřejné, určené i pro děti, sloužící pro odpočinek, tam něco takového nepřichází do úvahy. Je to znak obrovské bezohlednosti.

Mně se tohle taky přihodilo. Ale byla to samotná slečna a vystačila si ve sprše sama, a to hned dvakrát po sobě. Byl jsem tak zničený ze sauny, že mi vlastně až potom došlo, co se stalo. Můj dojem? Byl jsem a jsem z toho smutný. Mrzelo mě, že takové hezké prostředí někdo zneužívá k takovým věcem. Kdyby aspoň u toho byla zticha…

 
-

Snad jen na okraj:

Vložil Horác, 20. Listopad 2018 - 0:41

Snad jen na okraj:

Pokud budou tyhle články od pana Romana pokračovat tímhle směrem a tempem dál, tak to tady brzo zavřou, protože to už brzo nebudou stránky o naturistmu, ale o něčem úplně jiným. Děláte těmhle stánkám medvědí službu, pane Romane…

 
-

Re: Re

Vložil jano-mt, 20. Listopad 2018 - 8:04
Obrázek uživatele jano-mt

Ospravedlňujem sa. Odpovedal som na nadpis článku. Neprečítal som si to poriadne.

 
-

Děkuji za reakci

Vložil RomanPod., 20. Listopad 2018 - 22:39

Dobrý večer, děkuji za Vaši reakci a cením si Vaší upřímnosti. V případě, že je to tak, jak říkáte, nedělá mi problém články vymazat. Pochopím i, pokud je smaže správce stránek. A pochopím také, pokud mi kvůli obsahu bude dál třeba zakázáno přispívat. Jsem si toho všeho vědom a přání správce (popř. dalších členů stránek) budu 100% respektovat.

 
-

Naturismus a sex

Vložil eSHá, 21. Listopad 2018 - 1:02

Zdravím všechny přítomné. To, že se tady opět po čase rozproudila nějaká diskuze, považuji za prospěšné. Konec konců v zimě se toho v naší branži tolik neděje, tak si to pojďme v klidu ujasnit. Máme na to dost času. Roman napsal 5 příspěvků, které mají společné téma : naturismus a sex. Může si vymýšlet a provokovat nás, tudíž by se to mělo přesunout do položky Erotické povídky. Může to být všechno pravda (a já mu zatím věřím) , v tom případě nelze strkat hlavu do písku a tvářit se, že problém neexistuje. Vztah k erotice a sexu se v průběhu věků nějak vyvíjel a tento trend bude samozřejmě pokračovat dál i bez nás. Já bych sex na veřejnosti nyní řešil po vzoru fotbalistů. Děláš (opakovaně) bordel, máš zákaz vstupu na stadion, plavečák, do sauny atd… Tyto stránky nejsou vinny, že se to tu probírá.

 
-

k příspěvku

Vložil peťanpraha, 21. Listopad 2018 - 1:47

Mně osobně články tohoto typu nevadí, ostatně vadit mi může sotva co, nejsem majitelem stránky. Možná bych volil jen trochu jiné ražení, mám na mysli sloh. Ale jsem rád, že to téma někdo vyzdvihl, protože na netu kolují šílené zvěsti. Jen namísto sdělování ero zážitků bych to orientoval na téma, jak má člověk v takových situacích reagovat. Připomínám, že nejsem přítelem dělání hysterických scén. Ale co jiného? Žalovat personálu? Ten, kdo by to udělal, by dostal nálepku závistivce, který to sám nemá, tak kazí jiným požitek [Ďáblík] Ale vážně nevím. Že se ero scény odehrávají, to vím, viděl jsem je opakovaně, třeba na Noci naturistů v Čestlicích, i před dětmi. Nejsem až tak velký puritán, abych říkal, že když mládež něco takového uvidí, bude nadosmrti poznamenána. Tvrdím ale, že dospělí jsou jistým vzorem, tak by se podle toho měli chovat.

 
-

Takové články snesu, ale...

Vložil paul.s, 21. Listopad 2018 - 15:44

Takové ojedinělé články by tady určitě mohly být, nezakazoval bych je, ale jestli jich jeden člověk krátce po sobě zveřejní 5, tak je to moc. Pochybnost, zda si nevymýšlí nebo provokuje, mně také napadla. Zaměřit se na diskusi, jak někteří navrhují, to si v případě toho tématu nedokážu představit. A pro ty, kteří nejsou s Romanovými články spokojení, jeden vzkaz: napište jiné pěknější a s lepším námětem.

 
-

Ahoj, ať už si Roman vymýšlí,

Vložil CharlieCh, 21. Listopad 2018 - 19:26

Ahoj, ať už si Roman vymýšlí, nebo ne, jedno je jasné, sex na veřejnosti je dnes jakási moderní kategorie, se kterou se tato doba musí nějak poprat. A je jedno, bude-li to přivíráním očí, vysloveným fanděním, nebo křikem „hanba jim“. Kdo chce poznat, jak dnes lidé o sexu všeobecně přemýšlí, ať si počte např. na stránkách Amateri.cz, nebo na dalších „specializovaných“ fórech. Někdy se nebudete stačit divit, jindy se budete za břicho popadat, tak to prostě je. A z toho důvodu Romanovi osobně věřím, protože popisuje docela slabý vývar toho, co jsou lidé schopni vymyslet.

 
-

Saunia

Vložil VeronikaS, 21. Listopad 2018 - 23:31

Ja jsem chodivala do Saunie a musim rici, ze kdyz jsem tam sla jako zena, tak se moc dobre necitim, nekolikrat se mi stalo, ze si me tam vyhlidnul nejaky muz a otravoval me (slovne dotiral). Myslim, ze specialne Saunia nabizi v sexualnim aktivitam a uchylakum dost prihodne podminky, jednak tam je pritmi, jednak tam jsou zaviraci sprchy (nekolikrat jsem tam videla sperma na kachlickach ve sprchovem boxu) a v neposledni rade tam muze byt navstevnik neomezenou dobu, coz svadi k tomu aby tam ruzni uchylaci a dalsi individua travila cely den za prihodnych 250Kc.. Jednou tam byla cedulka na recepci, ze v pripade zpozorovani sexualniho chovani se to ma oznamit obsluze, takze tam maji s tim asi problemy. Jezdim do FKK rezortu a jakmile se nahota a osazenstvo nehlida, tak to takhle vzdycky dopada, treba i na te Lhote tam taky za tim stankem na kratke strane se dejou hrozne veci , hlavne navecer. Pred nekolika lety jsem byla na Seberaku a tam si to nekolik paru rozdavalo zcela okate. Bohuzel jsou skupiny lidi, co maji nahotu spojenou s nevazanym a skupinovych sexem a to je smutne a s takovym chovanim se moc daleko neposunem. Jako mala holka si vzpominam, ze na nudisticke plazi vladla pohoda v 80–90 letech ,protoze tam bylo stale osazenstvo a ti lide se znali a kdyz se tam vyskytnul nekdo takovy nebo obleceny, tak dostal za vyucenou. Dneska je kazdemu vsechno jedno a kazdy se boji, aby na nej druhy nedal zalobu mnebo do nej nepichnul naopak kudlu. [Pláč] [Pláč] [Pláč]

 
-

Stažení článku z titulní strany

Vložil admin, 22. Listopad 2018 - 12:56

Tento článek jsem stáhnul z titulní strany, protože ani náznakem nepopisuje naturismus. Navíc rádoby líbivým způsobem podněcuje k dalším sdílením nenaturistických zážitků.

 
-

úchyláci

Vložil tloustik83, 23. Listopad 2018 - 0:30

bohužel na to m si myslím že skončilo Uherské hradiště, zcel okatě tam chodi borec s erekčním kroužkem a v klidu si ho pohonoval, kvůli takovým mají nás samotné za úchyláky

 
-

uherák

Vložil peťanpraha, 23. Listopad 2018 - 1:34

Jestli to tak je, pak je to ale chyba personálu. A já stále nevěřím, že na nuda akcích je víc problémů než na klasických. A opět, je to vina personálu. Pokud by pár lidí vyhodili, pak by se rozkřiklo, že tam nee, a bylo by po vtákách. Jde o to být důsledný a netolerovat takové výstřelky. Já mám ale z nuda akcí veskrze pouze pozitivní zkušenosti a zážitky. Proto nechápu odpor k nim nejen z řad návštěvníků, ale i provozovatelů.

 
-

Re: Saunia.

Vložil Roman70, 24. Listopad 2018 - 21:19

Saunii neznám. Já chodím do wellness zóny Aqualandu Moravia. Přes eshop vyjde tříhodinový vstup na 450 Kč a jde tam zůstat déle za doplatek (cca 30 Kč za půl hodiny). Není to naturistické zařízení, ale celé wellness je bezplavková zóna. Chodí se s prostěradlem. Klasicky do suchých saun s prostěradlem pod sebe, do parních bez prostěradla. V relaxační části jsou lehátka, kde někdo leží v prostěradle a někdo na něm. Na terase totéž. Občas se najdou výjimky, které jdou s prostěradlem i do parní sauny, ale to většinou ostatní nechápavě kroutí hlavou. Co je ale podstatné, nikdy jsem tam nezaznamenal nějaké obtěžování. Ne že by někdo měl obtěžovat mě, nejsem typ George Clooneyho, aby na mě ženský letěly [Úsměv] . Ale ani jsem nazaznamenal nějakou stížnost od přítomných žen. Ptravda, většinou se tam chodí v párech a samotné ženy jsou spíše výjimkou, ale i tak je to plus. Co se týká sexuálního chování, tak nějaké líbání ve vířivce, ale sex jako takový jsem tam taky nikdy neviděl. Nemám nic proti sexu, naopak, ale podle mě nepatří na veřejná místa, kde je to vidět. [Úsměv]

 
-

RE: Saunia.

Vložil Noe Wosen, 26. Listopad 2018 - 0:58

V Saunii jsem byl několikrát a plánuji ji navštěvovat pravidelně i dál. Když to porovnám s jinými saunami, tak mi to přijde spíš sauna pro stydlíny. Do parních saun tam chodí ženy i muži zamotaní prostěradlem až ke krku. Je to tak půl na půl. Půlka jsou nahatí a půlka zamotaní. V suchých jsou jsou všichni většinou podložení a mnozí jsou také zamotaní do osušek. Chodí tam většina samotných mužů a žen, páry jsou v menšině. Na lehátku jsem nikoho nahatého neviděl, všichni byli přikrytí. I kdyby byl někdo nahatý v odpočinkové zóně, tak není nic vidět. Je tam polotma. V saunách je také pološero. Ochlazovací bazének je za stěnou, tak je také zaručeno menší soukromí při ochlazování. Sem tam jde někdo nahatý ze sauny do sprchy, je to jen několik kroků. Sprchy jsou za neprůhlednou stěnou. Nejvíc naháčů je u ledové studny, kde se na chodbě potírají ledovými koulemi. V poslední době chodí i do saun nahlížet obsluha a vždy se ptá, zda je vše v pořádku. Je to proto, že se tam neskutečně kecalo. Naposledy jsem zažil v herbal sauně dvě ženy cca 40, jak svými hovorem vyhnali ostatní pryč. Kecaly a kecaly… Jedna paní na ně při odchodu i křičela. Žádný náznak sexu jsem tam neviděl, považuji to za velmi nepravděpodobné. Neustále tam někdo vytírá nebo prochází nebo uklízí, nevšiml jsem si, by tam někdo někoho obtěžoval. Je pravda, že tam chodím okolo oběda, kdy je méně lidí. V jiné sauně mimo Prahu jsem zažil maximálně mazlení ve vířivce. Tam chodili nahatí všichni bez prostěradla. Jen jednou nějaká děvčata byla zabalená i v parní sauně a šla se osprchovat do dámských u šatny, jak se styděla. Tam byly sprchy a bazének naprosto odkrytý a obsluha pravidelně procházela a kontrolovala provoz. Na lehátkách leželi skoro všichni přikrytí. Saunia má velkou výhodu v ceně. Když jsem v této sauně mimo Prahu přetáhl o 15 minut, tak jsem platil tolik, že bych v Saunii mohl být dva dny v kuse. Článek Romana o sexu v sauně považuji za nepravděpodobný a nemá na těchto stránkách co dělat.

 
-

Princip sauny

Vložil Jarda2, 4. Prosinec 2018 - 15:49

spočívá v rovnoměrném prohřátí celého těla a jeho následném prudkém ochlazení. Tím se doslova nakopne imunitní systém, který pak funguje daleko lépe než u člověka který do sauny nechodí. Jeden z nejlepších zážitků mám před několika lety z Čestlic, kdy jsem ze 105 °C sauny Vulkán vyběhl rovnou ven na terasu, kde bylo cca –25 °C – to jsem párkrát zopakoval a cítil se ten den pak skoro jako nemluvně … [Tmavé brýle]

Ale k věci: pokud si nějaká žena nebo dívka připadá moc krásná a sexy na to, aby byla v sauně nahatá s ostatními návštěvníky a obalí se od hlavy až k patě prostěradlem, tak je nemožné aby se její tělo rovnoměrně prohřálo. Nezakryté části těla – hlava a paže – jsou přehřáté a zbytek těla zase nedostatečně zahřátý, o tom že se její pot vůbec neodpařuje ale vsakuje nehygienicky do toho prostěradla ani nemluvě. Po odchodu ze sauny pak ze stejných důvodů naše „kráska“ obvykle nejde pod sprchu nebo do bazénku s ledovou vodou ale jen si vodou smočí nezakryté konce paží.

Nedělám si legraci – podobné výjevy v saunách opravdu občas vidím. Takto koncipovaná návštěva sauny absolutně nedává smysl, je naprosto kontraproduktivní a pokud by „kráska“ zůstala doma, koukala na televizi a u toho si dala dvě [Pivo] tak pro svoje zdraví udělá skoro víc než při podobné totálně zmatené návštěvě sauny.

 
-

Saunia

Vložil levkral, 17. Srpen 2022 - 23:30

Ahojky, tak Saunii navštěvuji celkem často – od podzimu cca. 20× ( Černý Most, Butovice, Kladno,Chodov, Harfa…) Navštěvuji mezi cca. 15 až 20 hod., takže většinou v dosti obsazených časech a NIKDY jsem nic neslušného neviděl. Zahalení / odhalení jsou navzájem namíchaní a všichni se tolerují…

Jednou jsem zažil na Kladně, že přišly 2 dámy ( asi kolegyně ) a do první sauny šli do tropické – zahalené v prostěradle od krku po paty, ani lehnout si skoro nemohly, aby se neuškrtily… :-) No a po cca. dvou hoďkách jsme se potkali znovu – a již obě ležely klasicky na prostěradlech, nic neřešily a užívaly… Každý na to přijde , někdo dřív někdo později.

Přemýšlel jsem zda nenavrhnout Saunii, zda by občas neudělali N-saunování – člověk se nemusel stále „přebalovat“ při přechodech a na relaxu.. Co vy na to..? , pokud by nás napsalo víc… [Úsměv]