NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Můj první naturistický den

Vložil RomanPod., 29. Říjen 2018 - 16:19

PískovnaPískovna Je tomu více než 7 let, kdy jsem poprvé sebral odvahu k naturismu. Samozřejmě jsem se ve svých tehdejších 22 letech strašně styděl, dodával si odvahy a kuráže a dlouho přemýšlel, jestli do toho jít, nebo ne. Musím se také přiznat, neboť nakonec jsem se první den neodhodlal a druhý den se mé myšlenky a úvahy opakovaly zas a znovu. Nakonec jsem se ale přeci jen odvážil a samozřejmě, že jsem pak litoval, že jsem nešel hned první den.

Ale popořadě. Odvahu mi dodaly hlavně tyto stránky a články v nich, které mě přesvědčily, že to nic není a nic se nestane a koupání bez plavek bude a je příjemné.

Přesně tak to také bylo. Zde na stránkách jsem si našel na mapě místo, kam bych se měl zhruba vydat. Zabalil pár věcí a vyrazil. Připomínám, že jsem s sebou pro jistotu neměl plavky, aby mě nesvádělo v nich skočit do vody. Takže buď koupání, nebo zase nic.

Dorazil jsem na místo a podle rad se vydal až na okraj pláže, kde bylo méně lidí. Štěstí také bylo, že úplně poslední byl starší (asi) manželský pár, jehož paní se opalovala nahoře bez a pán se koupal bez plavek. Tichým pozdravením: “Dobrý den.“ a skloněním hlavy jsem na sebe takto upozornil. Nevydal jsem ze sebe již ani hlásku, abych se třeba zeptal, zda nebude vadit mé koupání bez plavek. Na nic jsem nečekal, sundal triko, nesměle i kraťasy a místo, abych vyrazil rychlejším krokem vpřed do vody, tak už nahý, jsem nejistě vykračoval vpřed. Koukal jsem i nejistě kolem sebe, jestli okolí nějak nepohoršuji, ale pár si mě pouze prohlédl (což je pochopitelné, když jsem jim byl skoro ve výhledu) a druhý – mladší pár v plavkách, si mě asi také prohlédl, ale ten seděl již dál.

Konečně jsem vlezl do vody, udělal pár temp a plaval. Ten pocit byl úžasný. O hodně krát (ani nemohu vyčíslit) lepší, než v plavkách. Byl jsem opravdu nadšený a spokojený, a také rád, že jsem se odhodlal. Vylezl jsem a chvilku se nahý slunil, oblékl se a s lítostí, že musím už domů, odjížděl.

Jestli někdo z ostatních návštěvníků pláže po mém odchodu hodnotil mou postavu, velikost mého přirození, účes, oholení a ochlupení, nebo třeba moje neopálení (ano, byl jsem bílý jako sýr) mi bylo skutečně jedno (byť jsem se hlasitých poznámek a narážek vskutku bál). Odjel jsem šťastný a těšil se na další den, protože naturismus v přírodě se mi opravdu zalíbil.

Chtěl bych poděkovat těmto stránkám za inspirativní články a rady. A pokud vás ostatní naturismus láká a bojíte se, tak věřte, že opravdu není čeho a rozhodně nebudete litovat.
0