NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Nový druh seznamky pro naturisty.

Vložil Roland Jitka, 16. Leden 2012 - 19:21

Aktuálně 24. 1. 2013: Časopis Kraus byl zrušen a tímto pozbývá smysl i tento článek.

Vážení naturisté. Po dohodě s časopisem Jana Krause vám můžeme nabídnout mimo seznamky tady na Naturistovi ještě jednu možnost seznámení, při hledání naturistických kamarádů a přátel. Možná si říkáte, že možností seznámení je kdekoliv v mediích dostatek. Tato skutečnost je ale jen půl pravdy. Pokusím se vás přesvědčit o opaku a jiné formě seznamky, než tak jak ji znáte. Myslím si dokonce, že tato seznamka je jako stvořená pro naturisty a eliminuje nepoctivé sběratele odpovědí, kteří si dávají uvedené inzeráty jen pro vlastní zábavu, ale seznámit se ani nechtějí. Vy naturisté odpovídáte z čistých úmyslů a čekáte odpověď, která od srandisty pochopitelně nepřichází.Nezoufejte je tady řešení. [Spiklenec]


Žalostného stavu možného seznámení si všimla i média (a bylo na toto téma vytvořeno bezpočet humorných scének a vtipů) Jen jedna produkční skupina se to rozhodla změnit a nabídnout jinou možnost seznámení. Všichni znáte z televize pořad Uvolněte se prosím. Je to zábavný pořad herce, moderátora a baviče Jana Krause. Jeho produkční skupina se rozhodla vytvořit zábavný časopis KRAUS (měsíčník) a seznamku trochu jinak. (www.krausmagazin.cz) [Úsměv]

Všichni znáte inzeráty typu: Věk XX ,185 cm vysoký, vysoká (atletické a skvělé postavy) hledá kamaráda, kamarádku na pokec do sauny, do bazénu, na dovolenou na nudistickou pláž nebo na jakékoliv jiné činnosti. Popíši se jako osobnost ve všech superlativech. (vypadá to, že nejideálnější lidé si dávají inzeráty) [Zmatený]
Jaká je pak skutečnost? [Otazník] Potkáte zakomplexovaného, (zakomplexovanou) stydlivého, (stydlivou) rozdílného věku a postavy, která ke skvělosti a atletice má dost daleko. Další informace a vlastnosti z inzerátu také marně hledáte. Vztah k naturismu je také jen zbožným přáním. Podobná situace nastává, kdy hledáte naturistickou rodinu třeba na společnou dovolenou. V inzerátu je vše ok a skutečnost diametrálně jiná. Nastává jen zklamání a můžete začít pročítání inzerátů znovu. [Pláč] S tím je teď konec. [Vykřičník]

Seznamka Jana Krause a jeho časopisu je koncipována úplně jinak.
Pokusím se vysvětlit o co jde. Inzerát začíná fotkou vaší celé postavy v šatech. Následuje text vašeho inzerátu, který určujete vy sami a vedle je vaše fotografie bez šatů. (neplést si uvedenou seznamku s erotickým časopisem) Veškeré projevy erotiky nebo detailů, budou nemilosrdné mazány jako je tomu i tady na naturistovi.
Váš inzerát může vypadat nějak takto. Jednotlivec nebo rodina.
[Šipka] Sympatická slečna hledá jako doprovod do sauny a bazénu, na naturistickou akci do Libereckého Babylonu kolegu, kolegyni. Jsem 20letá sekretářka, pracující v bance. Jsem svobodná, ale zadaná, jen můj přítel neholduje naturismu. Nehledám sex, ale zábavu a doprovod. (nechci jít poprvé sama) Bydlím v Děčíně. Vlastní auto mám. Následují požadavky na věk a datum, kdy chce vodní park navštívit.


[Šipka] Starší manželský pár věku xx hledá přátele přiměřeného věku na dovolenou v Chorvatsku v naturistickém kempu Straško na ostrově Pag nedaleko Zadaru. Děti už máme dospělé a sami jet nechceme. Můžeme se i podělit o náklady na cestu. Jsme z Chebu a chtěli bychom jet v termínu od 1.července do 18 července 2012. Jedeme stanovat, ale můžeme se domluvit i na společné úhradě ubytovaní v penzionu. Vše je na dohodě.

[Šipka] Mladá rodina 27 a 23let, hledá podobnou rodinu s dětmi na návštěvu sauny v Brně. Při vzájemných sympatiích možná i společná dovolená u moře. Jsme naturisté a rádi jezdíme do Řecka a do Chovatska. Máme dvě malé děti a bydlíme kousek od Brna. Rádi navštěvujeme i akce Naturisty v blízkém okolí. Přes léto nás najdete na Brněnské přehradě na FKK pláži. Těšíme se na vás. Budeme rádi za přátele a naše děti budou rády za kamarády.
Naše děti 4 a 6 let.

[Hvězda] Prohlídněte si ty tři inzeráty a pak si odmyslete fotografie inzerentů. [Vykřičník] Jak na vás působí inzeráty s fotkami a jak bez fotek. V tom je celá pointa a kouzlo nápadu produkční skupiny Jana Krause. S fotkami budí inzerce větší důvěru, víte přesně koho hledáte, jaké postavy a věku a dozvíte se to nejdůležitější a to je fakt, že uvedení jsou opravdu naturisté nic neskrývající a na nic si nehrající. Pokud jste takový i vy můžete na inzerát odepsat. [Spiklenec]
Možnou variantou je, že se inzerující poznají i na základě společných inzerátů na jedné stránce časopisu. Je možné že váš poznají i známí z minulých dovolených, (kterým s vámi bylo dobře) a kteří na vás ztratili kontakt. Jistou možností je že vás poznají i známí, kteří jen nevěděli že jste naturisté a hledají právě takové kamarády jako jste vy, jen se neodvážili zeptat se vás na téma naturismus. (naše zkušenost: jednou jsme byli přítomni reportáži z FKK kempu INA Plzeň a několik našich známých o kterých jsme vůbec nevěděli, že jsou naturisté přijeli za námi a jsou z nás dodnes naturističtí přátelé)

Chápu , že vyfotit se do časopisu kvůli inzerci není jednoduché, ale zase to přináší jistější výsledky vašeho hledání hlavně v oblasti naturismu a saunových aktivit. Odměnou za odvahu vám může být krásná dovolená s opravdu naturistickými přáteli podle vašich představ nebo nalezení kamarádky, kamaráda na naturistické akce, pokud nechcete uvedené bazény a sauny navštěvovat sám, sama. Produkční skupina časopisu bude cenzurovat jak inzeráty, tak odpovědi, aby nedocházelo k obtěžování inzerujících. Nepřípustné budou také inzeráty propagující sexuální služby. Přemýšlejte o tom. Stejný inzerát si můžete zkopírovat i na Naturistu a vaše šance se mohou ještě zvýšit.

Případní zájemci o inzerci mohou zvolit komunikaci emailem (kraus@sanomamedia.cz).
Dopisem můžete kontaktovat redakcí časopisu:
Sanoma Media Praha s.r.o., redakce KRAUS, Lomnického 7, Praha 4, 140 00

Z důvodu možných vtipálků a závadových osob je dohodnuto s redakcí, že naturisté mají při kontaktu použít název našeho vebu Naturista cz.
3.8
 
-

RE: nahatá inzerce

Vložil Gwynbleidd, 17. Leden 2012 - 13:14
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Podle mně se to moc neujme, za prvé se tu většina lidí stydí nahatá málem ukázat, natožpak zveřejnit někde v novinách, do čehož bych nešel ani já a to jsem si myslím dosti odvážný a hlavně to nic neřeší, protože tam dá každý nějakou fotku staženou z netu a pro úchyláky to bude ještě větší ráj než bez fotek.

 
-

Domnívám se že nikoliv.

Vložil Linka, 17. Leden 2012 - 13:33
Obrázek uživatele Linka

Nemyslím si, že by redakce zaštítěná známým hercem neměla mechanismy jak uvedenému v příspěvku výše zabránit. Dnes už i erotické servery při zveřejnění inzerátu trvají na jedné neviditelné fotce s občanským průkazem (kvůli věku inzerentů) nebo s fotkou souhlasím kde je to na ni přímo s podpisem napsáno a podobně. Nějsem znalá erotických vebů, ale tahle ochrana je opravdu jednoduchá.

 
-

Tak nevím, je-li to myšleno vážně, či ze srandy... :-))

Vložil PetrS, 17. Leden 2012 - 13:54

každopádně mě ale články na naturistovi poslední dobou začínají čím dál tím více bavit. [Smích]

Nicméně tohle není zase až tak originální nápad. Již v minulosti existovaly například podobné „katalogy“ ruských žen toužících provdat se to za oceán a určitě mnoho dalších podobných. Klasické pojetí seznamky má zase na druhou stranu min. jednu výhodu – naučí člověka číst mezi řádky. Nesmíte totiž vůbec dát na to, co je v něm napsáno, ale jak. Pak rozhodně z případného následného setkání nebudete zklamáni. [Spiklenec]

Napadá mě ještě jedna věc. Možná by stálo za to uspořádat nějakou formu seznamky na natur. akci. Např. pokaždé jeden saunový ceremoniál zasvěcený seznámeníchtivým. Prostě byste o lidech, kteří jsou v danou chvíli v potírně, věděli, že jsou otevřeni tomu někoho nového poznat a že se tudíž nebudete cítit tak úplně trapně, když se tam třeba někoho zeptáte, zdali mu ty kamna nepřijdou dneska nějak moc rozfajrovaný a pokusíte se tak začít hovor… [Úsměv]

 
-

Informace

Vložil Roland Jitka, 17. Leden 2012 - 14:19

Neustále se na Naturistovi objevují články co už kde bylo, jaké to tam bylo a kolik bylo lidí. (to už bylo a zůčastnit se nemůžete) Je tu jen málo informací o věcech, které teprve budou, čeho se můžete zůčastnit, nebo jakých nových služeb využívat. Informace o seznamce jsem zde napsal proto, jelikož naše seznamka je plná inzerátů hledám, někoho(na dovolenou, do sauny, do bazénu, na pláž a spousty jiného) Mnohdy i s fotkami nebo odkazem na fotku třeba v profilech. Toto je rozšíření možnosti a kdo ji chce využít tak může, kdo ne, má jen informaci, že taková možnost existuje.

Zkusím začít odjinud:
Pokud zde někdo informuje, že je možnost a jednání s bazénem v městě xxx, také si nedělá srandu, ale pouze informuje o možnosti, která někoho zaujme, má z ní radost a jiný napíše, že je bazén malý a voda studená nebo že to má daleko.

Snažím se pouze o to, aby veb byl jak oznamovací, (což byl i před tím) tak diskusní (což se myslím daří) a informační. (co teprve bude a jaké jsou služby a možnosti související s našimi aktivitami a zájmy)

[Úsměv] Pochopitelně se přitom snažím i o trochu zábavy a pousmání. [Spiklenec]

 
-

Neberte to, prosím, jako útok na vaše články či osobu...

Vložil PetrS, 17. Leden 2012 - 15:13

to bych byl opravdu nerad, tak ty své komentáře rozhodně nemyslím. Je to čistě jen diskuze… [Úsměv]

Můj názor je v podstatě shodný s úplně první reakcí (Gwynbleidd). Přecejen nuda pláže, bazény… nejsou už až tak neobvyklé. Ale vystavovat někde svojí nahatou fotku a navíc to zaštítit Krausem… to prostě nutně zavání nějakou kulišárnou… [Spiklenec]

 
-

Pouze diskuse.

Vložil Roland Jitka, 17. Leden 2012 - 15:18

Nebral jsem váš přispěvek nijak jinak, než jako příspěvek do diskuse a je fain že se diskutuje, že někdo vyslovuje i nesouhlasné názory je znakem demokracie na Naturistovi a i v životě. Představte si tu nudnou diskusi kdyby každý se vším souhlasil a vše mu bylo jasné. [Úsměv] Mějte hezký den.

Pokud byste i měl výhradu k mé osobě nebo mému názoru v nějakém článku, klidně to napište. Nejsem (jako většina lidí) neomylný a vůbec nepovažuji svůj názor za jediný správný. [Spiklenec] Mějte hezký den.

 
-

Nahá oblečená.

Vložil Linka, 18. Leden 2012 - 14:00
Obrázek uživatele Linka

Mně se tyhle kontrasty dvou fotek jedna tak a jedna tak, libily. Někde jsem viděla i video z bazénu, kdy fotograf nebo tedy ten co točil video natočil skupinku lidí v plavkách i bez pod vodou v jedné a té samé póze.

 
-

RE: Linka

Vložil Gwynbleidd, 18. Leden 2012 - 19:29
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Ve světě kybernetiky, nelze věřit ničemu a nejde nic pojistit. Na internetu je spousta fotografií erotických i normálních profilů, kde lze sehnat jak nahou tak oblečenou fotografii jednoho člověka. Většinou se na erotických webech … bere jako identifikace fotografie (oblečená, neoblečená nebo oboje) s viditelným obličejem a s kusem papíru v ruce na kterém je napsaný nick a datum. Z vlastní zkušenosti vím, jak snadné je toto obejít, když jsem přidával do mého profilu na webu amateri.cz přítelkyni (s jejím vědomím), ale nemaje její verifikační fotografii (a dělat novou by bylo zbytečná otrava a zdržení), vzal jsem jednu starou udělanou pro verifikaci tady na naturistovi do fotosoutěže a ve photoshopu během pár minut přepsal údaje na papíře novými a bylo to, nepoznal by to nikdo ani s lupou. Takže každý podvodník může udělat to samé s fotkou od někoho neznámého a nenalhávejme si, šikovný podfukář si vystačí i s fotkou, kde čtete třeba noviny, nebo držíte v ruce libovolný předmět, popřípadě vymění hlavy a je to, zamnění občanky …

 
-

Zakrýt oči?

Vložil Roland Jitka, 19. Leden 2012 - 12:56

Ono by možná bylo i povoleno v těchto připadech seznamky zakrýt oči tím černým proužkem. Pro naše účely naturistického seznamení by to asi případným zájemcům stačilo. Pořád asi platí, že lze dojednat cokoliv na uvedeném emailu v článku. My jsme to nezkoušeli, ale pokud se domluvíme s manželkou, tak si inzerát dáme někdy před sezónou na nějakou naturistickou rodinu do Bulharska, Řecka, Turecka nebo jižní dalmácie v Chorvatsku (nebo kamkoliv jinam) jako to prakticky děláme každý rok tady a na ještě jednom cestovatelském serveru. Nám vyhovuje, že ten časopis odmítá erotické fotky, takže se nebudou ozývat nějací dobrodruzi, hledající něco jiného než my. Volba inzerce je ale na každém.

 
-

jetš že se k tomu vracím

Vložil Gwynbleidd, 19. Leden 2012 - 13:24
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Celou dobu se tu hlásá jak je jedno jak kdo vypadá a že naturistům je to úplně jedno, že nic nesoudí a berou jen to, jaký je člověk v duši, tak safra na co potřebujete v inzerci vědět jak vypadají například vaši spolucestovatelé k moři nahatí?

 
-

Mluvil jsem o nás.

Vložil Roland Jitka, 19. Leden 2012 - 13:57

Mluvil jsem o nás, že si klidně ten inzerát dáme, (nebo o tom uvažujeme) nemluvil jsem o tom, že bychom potřebovali my vědět, jak budou vypadat (nahatí) ti co by nám případně odpověděli. Tahle inzerce tedy pro naše účely (naturistické) jen selekcí těch, co by si na naturisty jen ze šprýmu hráli a místo rodiny nebo dvou lidiček by se jednalo o jednoho stydlína, který by stejně věděl, že nikam nepojede. [Úsměv]

 
-

O seznamce.

Vložil Linka, 21. Leden 2012 - 13:16
Obrázek uživatele Linka

Takovéto seznamky fungují v zahraničí. někde je zakrytí očí , někde jsou zase trochu přes obličej vlasy, nebo je fotka vyfocena tak, že není dominantně vidět obličej inzerenta. Spousty fotografii by byly použitelné i tady z Naturisty, které někteří dávají třeba k diskusím, blogům úplně normálně s nahotou. Přidat k tomu ještě oblečenou fotku, trochu textu by snad neměl být takový problém. Mluvím samozřejmě jen o případných zájemcích o seznámení, kteří zatím hledají a nenachází. Jinak by to byla jen zbytečná exibice a proto ta seznamka asi vymyšlena nebyla.

 
-

Seznamka?

Vložil Roland Jitka, 24. Leden 2012 - 13:44
[Zmatený] Nějak jsem netušil, že by mohlo u naturistů, kteří se třeba chtějí seznamit, být problémem někde se vyfotit nahý(á) třeba na pláži, uvedenou formou inzerce k seznamení. Aby nedošlo k mýlce, udělal jsem tedy náš vzorový inzerát.

Manželé krátce po čtyřicítce hledají podobnou dvojici na FKK dovolené. Máme rádi Chorvatsko, Řecko, Bulharsko, Turecko. Jezdíme autem. Máme rádi jak stanovaní, tak ubytovaní. Kdo by se k nám přidal? Můžeme vždy něco naplánovat spolu. Dále hledáme partnery na společné navštěvy naturistických akcí pod střechou a do sauny. Bydlíme v Litvínově a v létě nejsme časově omezeni. Těšíme se Vás.

Podobný inzerát si můžete dát i na svůj profil nebo do inzerce seznamky na Naturistu cz. [Spiklenec] S odkazem na lokalitu, saunu, bazén, kam rádi chodíte. 
Pro ty, kteří nejsou skalními naturisty a přesto se chtějí seznámit a uvedená forma by jim nevyhovala, tak lze oči překrýt páskou, aby například sousedy, rodinou, kolegy v práci nebyli poznáni.
 
-

styl fotek

Vložil Pohodička (bez ověření), 30. Leden 2012 - 23:05
moje seznamovací fotomoje seznamovací fotoVšiml jsem si zásadního přístupu ke stylu fotek. Zatímco krausova seznamka nabízí fotky stylu „opravdu jsem holka“, „skutečně jsem kluk“, naturisté pro seznámení nabízejí naturistické foto.
Přidám svůj inzerát: „Pohodička hledá ženu od 20 do 80 let za účelem společných naturistických akcí, lásky a úcty, ostatní nerozhoduje“.
 
-

Tak nevim

Vložil jandagpus (bez ověření), 31. Leden 2012 - 20:30

Nic proti, pokud se do toho někomu chce. Ale první co mi napadne, že Kraus tam potřebuje nenápadně dostat nahotinky a tohle je cesta. Reflex to udělal přes soutěž aktů, tohle je zase jiný způsob.

Pokud nehledám partnerku, tak mi je jedno jak ten člověk vypadá (vcelku) a jak vypadá nahej už naprosto. Pokud by se se mnou někdo chtěl setkat a chtěl k tomu moji nahou fotku, tak sorry.

Své nahé fotky nijak neschovávám, ale někam je lepit… tam kam chodíi lidé, co na to mají jiný názor. Případěně „jiné“ zájmy.

Už je to dýl, co jsem dal na svůj wen srandafotku, jak lezeme nahý s kámošem na skálu. Za půl roku jsem to našel na nějaký sex stránkách… odkaz mi tam dovedel, jinak bych na to nepřišel.

Tohle je jen můj osobní názor a pocit. Hezký den všem a brzký příchod jara!

 
-

Seznamka.

Vložil Linka, 4. Únor 2012 - 3:10
Obrázek uživatele Linka

Tady se množí inzeráty, že ten hledá toho, ten hledá ji a ti hledají tyhle, vše se týká naturistich akcí, kde se tedy nahota předpokládá. Takže pokud si někdo dává inzerát tohoto druhu, tak s nahotou vlastně dopředu počítá a stejně bude viděn. Tady na naturistovi je také nahota, takže když chce někdo vidět nahotu, tak sem zajde, podívá se kdy je nějaká akce a tam se také nahota neskrývá. Je mnoho lidí co jsou pyšní na to, že jsou naturisté. Přání jara je moc fain, hlavně v době kdy nás svírají mrazy které tady sto let nebyly. Známí dnes letěli do Egypta tak, snad nebudou potřebovat brusle. [Úsměv]