NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Lednová párty v aquaparku Babylon v Liberci

Vložil Vogel, 30. Leden 2012 - 22:45

Tak jsem opět vyrazil poslední sobotu v měsíci směr Liberec. Na první pohled jízda jako vždy, ale teď to bylo jiné. Už i dříve jsem nebyl jen pouhým návštěvníkem akce a s organizací jsem pomáhal. Tentokráte jsem ale vezl i svůj poměrně nový fotoaparát, protože jsem měl být oficiálním fotografem této báječné akce. Liberec mě nádherně uvítal sněhem, kterého jsme si v tuto zimu zatím moc neužili. Naštěstí ale nebyl na silnici. Tak cesta do Babylonu byla pohodová. 


Po příchodu krátce po 18hodině nás přivítala hromada textiláků, ale s blížící se dvacátou hodinou postupně textiláků obývalo ve prospěch naturistů. S úderem dvacáté hodiny jsme se jako vždy snažili všechny přítomné přesvědčit, aby zůstali a užili si tu nádheru bezplavkového režimu. Těžko posoudit, kolik jich toho využilo, ale i tak zůstalo v aquaparku bezmála 250 lidí, což je v této chřipkové době úžasné číslo. 

Díky chřipkám bohužel odpadl z programu aquaaerobik a do toho byly navíc všechny aquazorby rozbité. Program byl i přes tuto nepřízeň poměrně nabitý a všichni zúčastnění se báječně bavili.

Děti absolvovali postupně několik soutěží. Začalo se plaveckými závody s balónky a po jejich skončení následovala soutěž o nejlepší jízdu na tobogánu. Poté jsme se přesunuli zpátky před plavčíkárnu a následovala už tradiční soutěž s židlemi. Předposlední taškařicí bylo vyhánění zimy, kterou představoval Martin, balónky. A na úplný závěr proběhly závody v dětském bazénku, kde měli děti za úkol sjet po skluzavce, doběhnout k vodnímu kolu, kde je Martin trochu zatočil a na závěr museli hodit kruhem na cíl. 

Program tady příjemně ubíhal a aby to nebylo dospělým líto, tak si i oni mohli zasoutěžit s židlemi o hodnotné ceny. Připravili jsme pro ně 10 židlí a po chvili váhání jsme je měli všechny obsazené nadšenými soutěžícími.
Mezitím se připravil ochoz u piráta na malování na tělo a všichni kreslíři se mohli směle vrhnout do díla. Po hodině určené na tvorbu kreseb bylo nutné malování ukončit a přistoupit k vyhlášení výsledků. Všechny kresby byly zajímavé, ale nemůžou vyhrát všichni. Pro třetí cenu si přišla paní s namalovanou jabloní, druhé místo obsadila kresba Jirky Rybky představující ohnivého mužíka, který má vyhnat zimu a přinést nám trochu tepla. První cenu si nakonec odnesla opravdu ďábelská malba, byl jí totiž čertík. Vítězové si odnesli poukazy do poukazy na víkendové pobyty do ubytovacích zařízení sítě Bohemia Hotel Club and Golf. Tím bohužel program skončil a následovalo už jen zabalení věcí a opuštění aquaparku. Tím i bohužel do mrazivé zimy. [Pláč]

Lednová párty v aquaparku Babylon v Liberci se povedla jako ty ostaní předešlé a na tu další jste všichni srdečně zváni.

Pro potřeby Naturisty cz. mírně upravil cordobka.
5
 
-

babylon

Vložil sailor, 31. Leden 2012 - 0:05
Obrázek uživatele sailor

Mrzí mne, že jsem v Babylonu byl jen jednou, s rodinou, už dávno a v plavkách. Tehdy mne celkem naštvala hlášená teplota vody 27st ačkoliv jsem to odhadl tak na 24. Je to pro mne prozatím z ruky, ale počítám s tím ve výhledu. Zdá se mi podle fotek a článků mnohem komornější atmosféra. Každopádně vám, kdo jste byli mohu pouze závidět další příjemný víkend a podle článku i fotografií velmi slušně vydařený, opět v pohodě a přátelské atmosféře. A o to jde nejen tady na NATURISTA.CZ. Pohoda, přátelství, relax a uvolnění. Mějte krásný den a dík za zpříjemněné pondělí.

 
-

Bublačka.

Vložil Roland Jitka, 1. Únor 2012 - 14:43

Mně je tedy také nejlíp v té bublačce za tobogány, tam je vodička super. Toje z celého Babylonu moje nejlepší místečko.