NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Poprázdninový veselý Babylon

Vložil Anonymní, 26. Září 2011 - 12:26

Poprázdninový Babylon je vždycky v jakémsi závěsu za právě proběhlou Nocí naturistů v Aquapalace a v minulosti ho navštěvovali spíš jen velmi skalní příznivci vnitřních n-akcí. Tentokrát jsem ale poctivě vyhledal a obeslal všechna média na Liberecku (32) a výsledek se dostavil. Očividný nárust návštěvníků z Liberecka a celkový počet 250 naháčů byla naše sobotní návštěva v druhém největším aquaparku ČR. Obzvláště tentokrát nás potěšila návštěva majitele CB ing. Vajnera. Velmi jsme přivítali pomoc Jiřího Filipa, Žanety, Martina s programem. Z dalších nás mile překvapil náš holandský kamarád Marcel, který nám přinesl vlastnoručně upečenou bábovku [Smích] .


Začátek tradiční Naturistické party byl přece jen ospalý a do nějakých aktivit se moc nikomu nechtělo. Při dlouhodobé absenci dokonalého saunového ceremoniáře Honzy Opluštila se nikomu moc nechce ujmout se oblíbeného ovívání vonných esencí v sauně Afrikaně. Tak jsem na 20.30 vyrazil na první ceremoniál sám a pro další jsme vehementně rozhlasem sháněli dobrovolníky. Nakonec se podařilo a sauňáci zažili 3 ceremoniály.
Daleko většího zájmu se hned od začátku těšily „adrenalinové discipliny“ aquazorbing a po něm dětské i dospělácké soutěže. Přihlášených 14 dětí si to rozdalo v lovení puků, plavání, jízdě na tobogánu na čas, dobrodružství v jeskyních a oblíbeném kolotoči na židlích. Kdo chtěl, zkusil si svoji šikovnost v šipkách.


Nešťastnou shodou náhod chyběly všechny vysportované naturistky, které jinak aquaaerobik předcvičují. Chtěl bych připomenout, že od letošní MISS NATURA bude nově jednou z disciplin předcvičování aquaaerobiku. Pokud si tuto disciplinu budete chtít ještě nanečisto vyzkoušet, tak budete mít možnost na příštím Babylonu 29. 10. 2011. CD si doneste s sebou a hudbu pokud možno v klasickém formátu (ne MP3).


Večer pomalu plynul za oblíbené hudby 80. let a s tím i 22. hodina, která zahájila soutěž v malování na tělo. Tentokrát se přišlo namalovat kolem 20 naháčů a byli k vidění tygři, Mikimausové, plnotučný zajíc, žába, motýli, kocour, beruška, drzý spratek, drak a jako vždy řada absolutně abstraktních obrazů, které neuměli popsat snad ani jejich autoři [Úsměv] .
S pětadvacítkou naháčů, kteří vydrželi až do půlnoci jsme si udělali tradiční fotografii na památku. Kdo ze zúčastněných máte zájem o originál společné fotky, tak mi napište na EMAIL a popište, kde se na fotce nacházíte.Děkuji všem pomocníkům, kteří nám pomáhají s čím dál náročnějším programem – „aquazorbistovi“ Martinovi, Jirkovi, kolegovi z Liberce, který se ujal saunových ceremoniálů, ing. Vajnerovi za poskytnutí areálu Babylonu pro N-party i všem šikovným malířům a malířkám, kteří nás pokaždé překvapí zajímavými i veselými malbami.


Ceny do soutěží této Naturistické party věnovala společnost BOHEMIA HOTEL CLUB+GOLF.


Následující Naturistická party v Aquaparku Babylon se koná v sobotu 29. 10. 2011.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA NATURISTICKÉHO VÍKENDU V BABYLONU
Cestou z Babylonu jsem se ještě stavil u Opaťáku, kde byla plná pláž naháčů a tady se můžete podívat na posezónní rozloučení provozovatele místní n-pláže:N-Občasník podzim 2011N-Občasník podzim 2011

Informujte prosím své okolí o naturistických aktivitách a akcích prostřednictvím nového NATURISTOVA OBČASNÍKU. Zvýšíme tak všeobecně povědomí o naturismu a určitě získáme víc příznivců [Tmavé brýle]


--------------------------------------------------------------------------
5