NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Propagace koupání bez plavek

Vložil Anonymní, 9. Listopad 2012 - 14:30

Pravidla chováníPravidla chování
AKTUALNĚ KVĚTEN 2024: Z níže uvedených domén funguje POUZE WWW.NATURISTA.CZ

Historie 15. 3. 2014: Aktuální leták Koupete se rádi bez plavek? vám bude k dispozici 15. 3. v Aquapalace Praha (Čestlice).**

LETÁKY NEUMÍSŤUJTE DO AREÁLŮ, KDE NEMÁTE POVOLENÍ!!!
VŽDY JE NUTNÉ SE DOMLUVIT S PROVOZOVATELEM, JINAK NAŠE LETÁKY SKONČÍ IHNED V KOŠI, popř. Z TOHO BUDOU DALŠÍ NEPŘÍJEMNOSTI

S provozovatelem promluvte, řekněte mu, že má na Naturista.cz – Sauňáci.cz zadarmo stranu sauny a možnost výhodné prezentace. Za zmínku stojí nabídka koupání bez plavek a jeho maximální podpora u nás.

Tento leták vydáváme na podporu vašich regionálních naturistických aktivit. Je v něm místo pro váš kontakt, nebo můžete nechat všeobecný kontakt na Naturistu.
Stížnostivedení areálů, kam jste naše letáky vylepili bez jejich dovolení:
SK Motorlet, Praha 5
Plavecký Stadion, Praha-Podolí
Pravidla slušného chování na nudi plážích – obrázek vpravo originální velikost


POMOZTE PROSÍM S ROZDÁVÁNÍM
Chtěl bych požádat VŠECHNY, kdož mají třeba jen minimální možnost tento Naturistův leták vhodným způsobem umístit na pláže, bazény, koupaliště, aby se ozvali na naturista@naturista.cz. Nejde jen o tyto stránky, ale vůbec o informovanost o naturismu v ČR, o možnosti zakládání nových n-pláží a dalších aktivit.
Zásilku domluveného počtu NO vám pošlu poštou a v obálce. Při dlouhodobější spolupráci se můžeme domluvit na dalších vzájemně výhodných podmínkách.
Anglická verze Naturistova občasníku obsahuje informaci o možnosti stažení souboru s více jak 300 FKK plážemi v Evropě, možnostech seznámení s jinými naturisty a avizo záříjové Noci naturistů v Aquapalace Praha.Loni jsme udělali dobrou zkušenost s tištěnou mapou Nejkrásnější nuda pláže ČR (viz pravý sloupec nahoře) a letos bychom chtěli tuto tištěnou formu ještě zdokonalit.

CHCETE JINAK POMOCI?
Naturista FacebookNaturista Facebook Jistě máte na Facebooku svůj profil – sdílejte naše zajímavé aktivity! Velmi pomůžete obeznámenosti našeho snažení. NATURISTŮV FACEBOOK
Chodíte na naše naturistické akce?
Na těchto akcích je potřeba různá pomoc – foliování prosklení, příprava nafukovaček, barev na malování, obsluha aquazorbů, rolleru, úklid po akci. Pokud byste se uvolili k této pomoci, tak vám můžeme nabídnout volný vstup. Ozvěte se prosím na tento email: naturista@naturista.cz . Platí průběžně.


Další možnosti propagace na plážích:
Můžete také šířit naše logo (originál JPG, PNG) (průhledné), možno dodat samolepky na folii 10cm. Pokud byste byli naši skalní příznivci, tak můžete vámi libovolným způsobem vytisknout naši plachtu 50×150 cm a také ji umístit na viditelné místo ve vašem okolí, nejlépe ale na n-pláž, saunu (potřebné dovolení vlastníka!), koupaliště apod. Souhlas vlastníka pozemku, nemovitosti je nutný, jinak byste nám způsobili nepříjemnosti. Originál plachta ke stažení. Podle rozsahu vaší aktivity v tomto směru se vám rádi odměníme několika volnými vstupenkami na naše n-akce, v případě výroby plachty nebo tisku velkých formátů a jejich umístění na exponovaná místa vám můžeme nabídnout poukazy na pobyty v některém našem spřáteleném hotelu. (Aktuálně: plachtu NATURISTA.CZ můžeme zdarma dodat pro předem určená místa, která jsou viditelná širší veřejnosti).
Laminovaná ceduleLaminovaná cedule Originál ke staženíOriginál ke stažení Také uvádí vaši oblíbenou n-pláž takováto cedule z dob Františka Josefa? Udejte nám její rozměry a my vám dáme zbrusu novou a pěkně graficky zpracovanou. Stejně tak podobné info cedule, cedulky na pláži i jinde. Nebo si stáhněte tuto napravo a vyrobte podle vašich představ.

Napravo uvedenou ceduli mohu dodat ve formátu A4 zalaminovanou.Plachta 50x150cmPlachta 50×150cm Tato doména už nefungujeTato doména už nefunguje Tato doména už nefungujeTato doména už nefunguje Tato doména už nefungujeTato doména už nefunguje Tato doména už nefungujeTato doména už nefunguje Tato doména už nefungujeTato doména už nefunguje


Děkujeme vám za přízeň a přejeme pěkný naturistický podzim!

Navštěvujete hojně navštěvované n-lokality, sauny, bazény, wellnessy ve svém okolí? Chtěli byste pomoci s distribucí našich tiskovin ostatním naturistům? Napište nám a dohodneme se na spolupráci.
5
 
-

propagace

Vložil Vasek Petra, 12. Červen 2012 - 21:05
Obrázek uživatele Vasek Petra

Ahoj Ivoši, také se musíme přihlásit na uvedeném e-mailu ke spolupráci? Když o naší chuti a nadšení spolupracovat již víš? [Úsměv]

 
-

Bude občasník už v Čestlicích?

Vložil Roland Jitka, 9. Listopad 2012 - 1:17

Bude k dispozici k odebráni si ho v Čestlicích, pro připadnou distribuci? [Spiklenec]

 
-

Občasník bude v Čestlicích

Vložil zurek (bez ověření), 9. Březen 2013 - 1:23
Jarní Naturistův Občasník bude k dispozici 16. 3. vytištěný v Čestlicích. Vašku, tvoji adresu mám a poslal bych, ale předám v Čestlicích. Kdo z nových pomocníků by byl ochotný rozmísťovat NO ve svém okolí, tak prosím dejte vědět naturista@naturista.cz , pošlu poštou.


Na základě Martinovi SZ jsem již opravil. Roland