NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Propagace koupání bez plavek

Vložil Anonymní, 9. Listopad 2012 - 13:30

Pravidla chováníPravidla chování
Aktuálně 15. 3. 2014: Aktuální leták Koupete se rádi bez plavek? vám bude k dispozici 15. 3. v Aquapalace Praha (Čestlice).

LETÁKY NEUMÍSŤUJTE DO AREÁLŮ, KDE NEMÁTE POVOLENÍ!!!
VŽDY JE NUTNÉ SE DOMLUVIT S PROVOZOVATELEM, JINAK NAŠE LETÁKY SKONČÍ IHNED V KOŠI, popř. Z TOHO BUDOU DALŠÍ NEPŘÍJEMNOSTI


S provozovatelem promluvte, řekněte mu, že má na Naturista.cz – Sauňáci.cz zadarmo stranu sauny a možnost výhodné prezentace. Za zmínku stojí nabídka koupání bez plavek a jeho maximální podpora u nás.

Tento leták vydáváme na podporu vašich regionálních naturistických aktivit. Je v něm místo pro váš kontakt, nebo můžete nechat všeobecný kontakt na Naturistu.
Stížnostivedení areálů, kam jste naše letáky vylepili bez jejich dovolení:
SK Motorlet, Praha 5
Plavecký Stadion, Praha-Podolí
Pravidla slušného chování na nudi plážích – obrázek vpravo originální velikost


POMOZTE PROSÍM S ROZDÁVÁNÍM
Chtěl bych požádat VŠECHNY, kdož mají třeba jen minimální možnost tento Naturistův leták vhodným způsobem umístit na pláže, bazény, koupaliště, aby se ozvali na naturista@naturista.cz. Nejde jen o tyto stránky, ale vůbec o informovanost o naturismu v ČR, o možnosti zakládání nových n-pláží a dalších aktivit.
Zásilku domluveného počtu NO vám pošlu poštou a v obálce. Při dlouhodobější spolupráci se můžeme domluvit na dalších vzájemně výhodných podmínkách.
Anglická verze Naturistova občasníku obsahuje informaci o možnosti stažení souboru s více jak 300 FKK plážemi v Evropě, možnostech seznámení s jinými naturisty a avizo záříjové Noci naturistů v Aquapalace Praha.Loni jsme udělali dobrou zkušenost s tištěnou mapou Nejkrásnější nuda pláže ČR (viz pravý sloupec nahoře) a letos bychom chtěli tuto tištěnou formu ještě zdokonalit.

CHCETE JINAK POMOCI?
Naturista FacebookNaturista Facebook Jistě máte na Facebooku svůj profil – sdílejte naše zajímavé aktivity! Velmi pomůžete obeznámenosti našeho snažení. NATURISTŮV FACEBOOK
Chodíte na naše naturistické akce?
Na těchto akcích je potřeba různá pomoc – foliování prosklení, příprava nafukovaček, barev na malování, obsluha aquazorbů, rolleru, úklid po akci. Pokud byste se uvolili k této pomoci, tak vám můžeme nabídnout volný vstup. Ozvěte se prosím na tento email: naturista@naturista.cz . Platí průběžně.


Další možnosti propagace na plážích:
Můžete také šířit naše logo (originál JPG, PNG) (průhledné), možno dodat samolepky na folii 10cm. Pokud byste byli naši skalní příznivci, tak můžete vámi libovolným způsobem vytisknout naši plachtu 50×150 cm a také ji umístit na viditelné místo ve vašem okolí, nejlépe ale na n-pláž, saunu (potřebné dovolení vlastníka!), koupaliště apod. Souhlas vlastníka pozemku, nemovitosti je nutný, jinak byste nám způsobili nepříjemnosti. Originál plachta ke stažení. Podle rozsahu vaší aktivity v tomto směru se vám rádi odměníme několika volnými vstupenkami na naše n-akce, v případě výroby plachty nebo tisku velkých formátů a jejich umístění na exponovaná místa vám můžeme nabídnout poukazy na pobyty v některém našem spřáteleném hotelu. (Aktuálně: plachtu NATURISTA.CZ můžeme zdarma dodat pro předem určená místa, která jsou viditelná širší veřejnosti).
Laminovaná ceduleLaminovaná cedule Originál ke staženíOriginál ke stažení Také uvádí vaši oblíbenou n-pláž takováto cedule z dob Františka Josefa? Udejte nám její rozměry a my vám dáme zbrusu novou a pěkně graficky zpracovanou. Stejně tak podobné info cedule, cedulky na pláži i jinde. Nebo si stáhněte tuto napravo a vyrobte podle vašich představ.

Napravo uvedenou ceduli mohu dodat ve formátu A4 zalaminovanou.Plachta 50x150cmPlachta 50×150cm Bezplavek.cz 150x60cm - original ke staženíBezplavek.cz 150×60cm – original ke stažení Bezplaviek.sk 150x60cm - original ke staženíBezplaviek.sk 150×60cm – original ke stažení Samolepky 8cm - original ke staženíSamolepky 8cm – original ke stažení


Děkujeme vám za přízeň a přejeme pěkný naturistický podzim!

Navštěvujete hojně navštěvované n-lokality, sauny, bazény, wellnessy ve svém okolí? Chtěli byste pomoci s distribucí našich tiskovin ostatním naturistům? Napište nám a dohodneme se na spolupráci.
5
 
-

propagace

Vložil Vasek Petra, 12. Červen 2012 - 20:05
Obrázek uživatele Vasek Petra

Ahoj Ivoši, také se musíme přihlásit na uvedeném e-mailu ke spolupráci? Když o naší chuti a nadšení spolupracovat již víš? [Úsměv]

 
-

Bude občasník už v Čestlicích?

Vložil Roland Jitka, 9. Listopad 2012 - 0:17

Bude k dispozici k odebráni si ho v Čestlicích, pro připadnou distribuci? [Spiklenec]

 
-

Občasník bude v Čestlicích

Vložil zurek (bez ověření), 9. Březen 2013 - 0:23
Jarní Naturistův Občasník bude k dispozici 16. 3. vytištěný v Čestlicích. Vašku, tvoji adresu mám a poslal bych, ale předám v Čestlicích. Kdo z nových pomocníků by byl ochotný rozmísťovat NO ve svém okolí, tak prosím dejte vědět naturista@naturista.cz , pošlu poštou.


Na základě Martinovi SZ jsem již opravil. Roland