NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Adam a Eva v ráji, vynikající Aquapalace Praha plné naháčů.

Vložil Roland Jitka, 17. Březen 2013 - 12:35

V sobotu 16.3. 2013 opět proběhla pravidelná akce v pražských Čestlicích, na kterou se naháči sjíždějí z celé republiky. Kdo již byl někdy přítomen předešlých „Noci bez plavek v Čestlicích“, tak ví, že pokud si chce užít zábavu a perfektní atmosféru s naháči, v Aquapalace být prostě musí.
Aquapalace Čestlice prostě nikdy nezklamou očekávání naháčů. Čestlice jsou zkrátka skvělé.


ADAM a EVA byli v ráji tenkrát nahatí, spokojení a štastní,
proč se tedy necítit stejně skvěle i v 21.století?

Blíží se první jarní den a nejen oslavy a radost návratu tepla do našich zeměpisných končin se vážou ke skoro jarním březnovým číslům v kalendáři. V našem kalendáři Naturista.cz se příchodem jara najde vždy datum skoro jarní Noc bez plavek v Aquapalace, tentokrát s přívlastkem ADAM a EVA.
 

Začnu ale od počátku. Do mnoha bazénů a aquaparků České republice si můžete s rodinou jít zaplavat, zajezdit na tobogánu, nebo si užít vířivky. Běžné návštěvy aquaparků jsou vlastně již takovou obyčejnou, ale příjemnou zábavou, jak si zpříjemnit odpoledne nebo večer s celou rodinou. S námi můžete prožít totéž (dokonce i levněji), ale vždy máme pro vás něco (a mnoho dalšího) navíc. Organizace nahatých večerů nás baví a dlouhá fronta u pokladen v Aquapalace před začátkem naší nahaté akce je velkou odměnou za naši práci a také svědčí hlavně o vaší spokojenosti.


Tentokrát byla fronta až ven z Aquapalace a slibovala skvělou návštěvnost akce naháčů. 941 lidí bez plavek na jednom místě sice není náš republikový rekord, ale i tak bylo naháčů více než dostatečně a srdce organizátorů zaplesala. Zde bych chtěl směrem do fronty naháčů poděkovat všem, kteří byť malou částkou, přispěli do kasičky Naturista.cz na financování akce a nejsou jim ostatní naháči lhostejní. Za vaše příspěvky se nakoupily hračky a dárky pro účastníky dětských soutěží. Děti měly z dárků velkou radost a pokud jste část jejich spokojenosti poskytli právě vy, radosti se násobí.

[Hvězda] Naháči sobě a všichni naháči společně pro děti. [Hvězda]

Co jsme tedy v Aquapalace Praha zažili? Užili jsme si tobogánů, skvělého saunového světa (který je bez plavek stále), bazénů, vířivek, vlnobití a příjemného relaxu. Navíc jsme si zatancovali, zasoutěžili a potkali nové přátele. Zde bych chtěl poprosit ty, co byli přítomni saunových ceremoniálů o krátký komentář pod reportáž z důvodu informace pro ostatní.
 

Pavla (asmara) opět připravila atraktivní soutěže pro děti. Tyto soutěže jsou jednak tradicí prakticky na všech našich akcích a jsou dovedeny v jejím provedení k profesionální úrovni. Vážení rodiče přijďte se podívat a povzbudit vaše děti při různých dovednostních a sportovních soutěžích. Dětem uděláte radost a jistě budete na výkon své ratolesti náležitě pyšní. Oblíbenost těchto dětských klání demonstruje drobná událost, kdy dvě holčičky a jeden chlapeček přišli na podium pět minut po začátku a ptali se kdy už se bude soutěžit. Myslím, že pro organizátory večera bez plavek, nemůže být lepší pochvala a motivace k další činnosti.
 Vítězem dětského zápolení může být jen jeden, nebo jedna a tím se stal Lukáš. Po dlouhé době organizace soutěží zvítězil chlapec, protože běžné vyhrávají holčičky. Za Naturista.cz gratulujeme k vítězství. Jak již ale víte jak rodičové tak děti vítězi jsou všichni a odměny za kvalitní výkony dětí čekají na všechny. Tentokrát si děti rozebraly hračky, panenky, kostky dle vlastního výběru. Navíc každý malý soutěžící získal volňáska na do Aquapalace Praha. Podívejte se někdy do rozzářených očí svých dětí při předávání cen a budete vědět, že jim moc rádi tento pocit štěstí zprostředkujete i příště. Třeba právě na Májové noci naháčů v Aquapalace 11.5. 2013.
 

Zlatým hřebem večera byla soutěž dvojic ADAM a EVA. Uvedená soutěž se konala poprvé a jsme moc rádi, že se přihlásilo osm dvojic, to znamená šestnáct soutěžících. U přihlášek do soutěže se trochu zastavím. Pokud si myslíte že se jednalo jen o partnerské dvojice, které spolu do aquaparku přišli, byli by jste na velkém omylu. Mnozí se přihlásili do soutěže sami a čekali na partnera nebo partnerku do soutěže. Soutěž je vlastně vynikajícím způsobem jak se v aquaparku seznámit, protože některé smíšené dvojice se vůbec nikdy předtím neviděli a neznali. Protože přihlášených žen bylo více (muži chytněte se za nos), Tak poslední dvojice Adama a Evy byly jen dvě Evy. (Petra a Katka) Naše soutěž byla otevřena nápadům, pravda je že s uvedenou variantou se vůbec nepočítalo.HRY a HLAVOLAMY.CZHRY a HLAVOLAMY.CZ

V jakých disciplínách se soutěžilo? Promenáda na podiu s představením toho druhého, někteří soutěžící propagovali i své lokality kam v létě chodí a pozvali všechny ostatní na tu svou lokalitu nej. Další soutěž již byla sportovní plavání na nafukovače a bez v bazénu, kde probíhá vlnobití. Třetí dovednostní klání byl známý ježek v kleci. Co jsem viděl a jak rychle mnozí ježka v kleci z klece vyndali a zasunuli zpět, to si zaslouží opravdový obdiv a uznání. Moje brada dole byla umocněna i tím, že jsme se o to mimo soutěž taky, ale neúspěšně pokusil.

K Adamovi s Evou v ráji vždy neodmyslitelně patří utržené jablko a ve čtvrté disciplíně mělo také své místo. Poslední část soutěže byla taneční, ale vlastně se jen promíchalo přihlížející publikum s aktéry soutěže. Nakonec všichni vytvořili velký taneční vláček, který ladně projížděl prostorami AQUAPALACE a nabaloval na sebe další naháče. Nemusím asi říkat, že se všichni skvěle bavili a již neplatilo, že tančí jen ženy.
 

Každé klání má své vítěze, které vybrala na základě výkonů nezávislá porota, jejíž hlavním rozhodčím byl PetrK. Hlavní cena byl pobyt v penzionu od společnosti BK TOUR na Stříbrném rybníku, který znají mnozí naháči, jako velmi oblíbenou FKK lokalitu.

Cena pro Nejlepšího Adama a Evu 2013!Cena pro Nejlepšího Adama a Evu 2013!

Kdo tedy nakonec vyhrál?
3. místo obsadila složená nepartnerská dvojice Monika (účastnice Miss natura) a Michal.
2. místo získali za svůj výkon dnes již partnerská dvojice Pavla (asmara) a admin Naturista.cz JirkaRybka.
1. místo bylo porotou přiřčeno soutěžní dvojici Marušce a Matějovi, které si můžete pamatovat z Babylonu kdy namalovali asi nejhezčí obrázek, který kdy byl vytvořen neprofesionálními malíři. Pamatujete na babylonskou silvestrovskou žirafu?
 

Ani další, tedy všichni soutěžící neodešli s prázdnou a volné vstupenky do AQUPALACE PRAHA jistě využijí právě na Májové noci naháčů 15.5.2013. Rádi bychom uvedenou novou soutěž uvedli v život, aby se stala tradicí a rádi bychom znali vaše názory a nápady k jejímu zlepšení k dokonalosti. Přidejte prosím svůj komentář pod reportáž a každý seriozní nápad a podnět bude zapracován do dalšího podobného klání smíšených dvojic.


Všichni jste do Aquaparku AQUAPALACE Čestlice Praha,

na překonán magické tisícovky naturistů, srdečně zváni.


Je potěšitelné, že si cestu do Aquapalace Praze nachází čím dál tím více nových tváři a velké množství mladých lidí. Rodin s dětmi jezdí také mnoho. Jsem rád, že se i jednotlivci bez ohledu na pohlaví navštěvují naše akce a hlavně to je důležité, naučili se vzájemně seznamovat, třeba právě při soutěžích. Zjistili také, že inzerce v seznamkách nemá vzhledem k seznámení takovou váhu, jako jedna osobní účast na akci naháčů s výbornou atmosférou.
Hledáte krásný večer, kde děti soutěží jako dospělí a rodiče si hrají jako děti? Právě jste ho našli a je jen na Vás jak si večera užijete. Nebojte se mít se skvěle.Velký dík patří jednomu každému z 941. lidí, kteří se rozhodli podpořit perfektní akci svou účastí.

Na shledanou zase příště, nejen v Aquapalace, ale i na jiných stejně skvělých akcích po celém území České republiky, které pro vás rádi organizujeme každý týden, prakticky po celý rok.Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Čestlice SUPER jako obvykle

Vložil Jarda2, 18. Březen 2013 - 14:17

Díky všem organizátorům za tradičně skvělou akci. Účast byla tentokrát slušná a skoro atakovala tisícovou hranici, přesto všechno bezproblémově fungovalo, tobogány skoro bez front. Návštěvníci se sjeli ze široka daleka – na parkovišti jsem viděl auta ze Slovenska, Německa, Polska, Rakouska, možná by se našly i nějaké další zahraniční SPZ-ky. Ještě jednou díky a hlavně je nutno připomenout, že my – spokojení návštěvníci – se musíme trvale snažit získávat další nové návštěvníky aby tato pravidelná naturistická akce mohla fungovat i do budoucna.

 
-

n-Aquapalace

Vložil HonzaK, 18. Březen 2013 - 18:39

Tak se akce vydařila, hojná účast v březnu byla. Těšíme se převelice, na dubnové Pardubice. No a v květnu zase zpátky, do Aquapalace na setkání…

 
-

Čestlice opět skvělé

Vložil Majkl (bez ověření), 18. Březen 2013 - 20:16

Je vždycky rados číst, že návštěvnost čestlických akcí atakuje nebo i překračuje hranici 1000 naháčů. Ještě lepší, než si o návštěvnosti jen číst je zúčastnit se [Úsměv] Jak Roland výstižně popsal ve článku, akce je opravdu pro každého a kdo nebyl tentokrát, příště už by neměl zaváhat [Spiklenec] Soutěž Adam a Eva byla bezva nápad a i když jem byl k účasti téměř donucen (vlatní stud z vystupování před publikem by mi nedovolil přihlásit se sám), nakonec jsem byl rád, že jsem soutěžil. Na stud jsem rychle zapomněl a bavil jsem se víc, než kdybych byl jen pasivní divák [Úsměv] Doufám, že tato i jiné soutěže se stanou v Čestlicích tradicí a že víc a víc naturistů bude zjišťovat (tak jako já), že se nemusí stydět dobře se bavit, ať jsou jakéhokoli věku, pohlaví nebo postavy. A všichni se budou rádi vracet na další akce. Na závěr ještě poděkování všem organizátorům. Myslím, že dobrým zjištěním je, že akce bezchybně fungovala, i když Ivoš nemohl dorazit (přeju brzké uzdravení) a že tedy naturistický život v krajích českých a moravských nestojí a nepadá s jediným člověkem. Díky všem a zas někdy na další akci ahoj.

 
-

Aquapalace Praha Čestlice bezvadné.

Vložil Roland Jitka, 18. Březen 2013 - 22:12

Aquapalace Praha Čestlice bezvadné a skvělé a to bych jen opakoval, co již řekli kolegové předemnou a s tím se mohu jen ztotožnit, jako i všichni, kdo ještě pochvalné komentáře doufám napíší.

Nechci komentovat svůj článek a můj přispěvek bude z jiného soudku. [Spiklenec]

Stalo se mi poprvé, že jsem byl na akci sám (jinak jezdím s Jitkou a jednou jsem byl v Babylonu s kamarádkou). Vše je jednou poprvé a jako single muž jsme si užíval uplně stejně jako když jsem zde, nebo kdekoliv jinde na akci s manželkou.

Je tedy liché, argumenty typu, nemohu jít protože jsem sám/sama. Vypadal(a) bych divně a buhvíjak, kdybych se zúčastnil(a). Mně se tam líbilo a pro fain lidi jsem své single vůbec nevnímal. Spíše to bylo naopak a já si konečně mohl užít aqua tak jak chci já, a ne způsobem teď pojď tam, teď do restaurace, za chvíli na tobogán. Což člověk tak nějak podvědomně automaticky plní pro klid v rodině, i když se mu okamžitě nechce.Tentokrát to bylo jiné právě proto, že jsem byl sám, mohl jsem si povídat s milou ženou Evou (kterou srdečně zdravím) ve vířivce (mimochodem byla taky single), přesně tak dlouho, jak jsem chtěl já a ona. Mohl jsem skoro topit Moniku (také single) a mohl jsem se dát do řeči se dvěma sympatickými slečnami, které soutěžily jako dvojice v soutěži ADAM a EVA (také bez pánského doprovodu). Mohl bych pokračovat i dále ve výčtu výhod, které samota v aqua přináší.

Aby to nevypadalo, že jsem si všímal jen žen, tak nikoliv. Měl jsem čas na to, dělat si poznámky pro článek, zapovídat se s pánem (single) u cigaretky venku, pomoci s prací kolem organizace večera a jít do restaurace, až když jsem měl chuť. Také jsme pokecali s Majkl, v bazénu vlnobití (také single).

Myslím si, kdyby odešli všichni, kdo byli single v Aquapalace,

bylo by nás o více než stovku méně.

Takže vy kdo jste sami, nebo máte partnerku a nechce jít s vámi a nebo pro ženy přesně obráceně, přijďte se pobavit stejně tak, jako když jdete pokecat k sousedce při cestě na nákup a pod. Díky hloupým předsudkům se připravujete o příjemnou zábavu. Neokrádejte sebe o setkání s příjemnými lidmi a o krásné nezapomenutelné večery.

 
-

Re: Aquapalace Praha Čestlice bezvadné.

Vložil meesha (bez ověření), 22. Březen 2013 - 18:41

Já bych chtěl jen skromně doplnit, že ti single návštěvníci, jejichž hlavním cílem je zaujmout strategickou pozici a sjíždět pohledem každou kolemjdoucí ženu, popř. ty nejlepší kousky po areálu „nenápadně“ pronásledovat, by podle mého zcela soukromého názoru radši měli zůstat doma, neb tím ony dámy jenom znechutí a odradí od dalších návštěv.

 
-

Všiml si toho ještě někdo?

Vložil Roland Jitka, 22. Březen 2013 - 19:21

Nemusím vše registrovat, ale tím že jsem byl sám v Aquapalace v Čestlicích, tak jsem si konečně opravdu prohlédl celý aquapark. Zatím se mi to s rodinou a prací u podia nepovedlo, tak jsem se toho snažil tentokrát využít. Myslím si, že toto co píše meescha je již kliše a pokud někdo chce, napíše to vždycky. Protože se to tady již několikrát objevilo na různých aqua a má to stále stejná slova „strategické pozice a sjíždění pohledem“ tak si myslím, že to nebude úplně náhoda.

Zcela náhodou jsem byl na místě (aqua), kde se to pak objevilo v komentářích pod reportáží. Přesto se přiznám, že jsem si ničeho nevšiml ani tam, ani tady. Snažím se díky reportážím být takzvaně všudě, abych to mohl zapsat a průběžně si dělám poznámky, co se kde šustne. kdo mě zná tak ví že všude běhám s tužkou a papírem. Dokonce mi tak nakreslil v žertu Roman Bureš.

Snad mně nikdo nebude podezírat, z těch co na akci byli a zároveň četli reportáž z uvedené akce ze slepoty. Pochopitelně nemohu být v jednom okamžiku všude. [Spiklenec]

 
-

Singlové, Meeshové a ti další

Vložil zurek (bez ověření), 22. Březen 2013 - 19:59

To nám to Meesho letí :-D 10 let s nudistama… Já se spíš ptám oněch slečen a paní, jak se ony na n-akcích cítí. Nevím, jak bych to kulantně popsal… Fakt nechci po 10 letech práce pro naturisty napsat, že na n-akce chodí houf magorů, před kterými samotné ženy musí utíkat, nebo jsou z nich přinejmenším nesvé.

Svého času jsme v HK zavedli povinné smíšené dvojice. To byl opravdový ráj na Zemi. Postupně se to rozvolnilo natolik, že tato povinnost neplatí a nějak to funguje.
Dnes jsem se vrátil z Uherského Hradiště, kde jsme dolaďovali poslední detaily naší jistě skvělé Uherské premiéry. Na pořad přišel i dotaz pana ředitele, jestli vstup neomezit na smíšené dvojice. Já jsem krátce zavzpomínal na naše rajské doby v HK, popsal následný vývoj a doporučil neomezovat vstup nikomu, pokud není podnapilý apod.

ALE CHLAPI!!!!!!! proberte se a víc vnímejte reakce žen! Pokud si myslíte, že když s vámi žena přetrpí 10 minut ve vířivce, tak že jste kingové, tak jste na velmi velkém omylu. Já slýchám názory na chování otravů a šmíráků prakticky každý týden a po těchto zkušenostech samotným ženám vůbec nedoporučuju na n-akce chodit.

I v Ludwigsfelde, kde panuje přece jen zažitější FKK kultura, mi jedna německá naturistka říkala, že se ve společnosti muže cítí na n-akci podstatně lépe než samotná.

 
-

Tak teraz to zaklincujem

Vložil M.Dr., 22. Březen 2013 - 21:03

Teraz to zaklincujem, ako sa hovorí u nás na Slovensku. Na n-akcie chodím vždy s mojou manželkou a napriek tomu si všímam snáď každú ženu, ktorá tam je a v duchu hodnotím. Dúfam, že to zvonku na mne nie je vidieť [Ďáblík] Ale všímam si a hodnotím aj keď sú oblečené [Vyplazený jazyk] A len pre úplnosť – v lete to bude 33 rokov od našej svadby [Tmavé brýle]

 
-

Zdravíme všechny naturisty

Vložil EVAaEVA (bez ověření), 23. Březen 2013 - 0:16

Zdravíme všechny naturisty :-) takové akce jsme se zúčastnily poprvé a náhodou jsme byly osloveny, abychom se zúčastnily Vaší soutěže Adam a Eva. Velmi nás potěšilo, že u Vás nepanuje žádná diskriminace a i přestože nejsme „normálním“ heterosexuálním párem, tak jsme nepocítily žádný náznak toho, abychom se cítily „jiné“.. Tímto tedy děkujeme za krásně strávený večer, moc jsme se pobavily a cítily se naprosto báječně :-) Již nyní se těšíme na další „čestlickou akci“ [Spiklenec]