NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Tip na víkend: První jarní den v AQUAPALACE Praha (Čestlice)

Vložil Roland Jitka, 14. Březen 2012 - 9:27

Jistě není potřeba popisovat krásnou atmosféru AQUAPALACE Česlice Praha. Všichni jste co nejsrdečněji zváni na pečlivě připravený program. Jarní akce 17.3. 2012 bude přeci jen z několika důvodů zvláštní. Prvním důvodem, proč se zúčastnit je stanovení nového rekordu v množství lidí bez plavek na jednom místě v největším aquaparku ČR a druhá novinka Vás čeká ohledně volby regionální MISS natura. V kombinaci s příjemnými zážitky soutěží, tobogánů, vířivek a bazénů, Jarní Večer Bez Plavek slibuje opět skvělou zábavu.AQUAPALACE PRAHA vítání Jara bez Plavek 17.3.2012.

Stáhněte si originál plakátu a vylepte prosím ve vašem okolíStáhněte si originál plakátu a vylepte prosím ve vašem okolí

Vaše účast v AQUAPALACE PRAHA spojí příjemné s užitečným. Zažijete příjemnou zábavu v aquaparku, pomůžete českému rekordu naturistů, pomůžete nám zvolit regionální Miss natura, ohodnotit nejlepší obrázky na tělech soutěžícíh, povzbudit děti při dětských soutěžích, zatancujete si v bazénu se šikovnou cvičitelkou aerobiku. Můžete si zasoutěžit i sami v uvedených disciplínách a nebo povzbudit své kolegy bez plavek k lepším výkonům, třeba na velmi oblíbených židličkách. Pokud se Vám bude chtít dělat něco jiného, třeba jen lenošit ve vířivce, nebo jen tak létat tobogánem a pak jen relaxovat, vše je možné, každý dělá co je mu libo. Odnesete si přesto krásné zážitky, které Vám bude kdekdo závidět. Vám zůstane vzpomínka na rekord a můžete vždy říci, byl jsem přitom.

Večer může být pojat jako malířský, takže jsou zváni další malíři na tělo, jelikož z anket tady na Naturistovi vycházela jednoznačná odpověď. Je spousta volných ,,pláten“ a moc málo malířů ochotných malovat. Další důvod k návštěvě. Porovnat své malířské umění s ostatními umělci, třeba i s Romanem Burešem. O nejlepší malby můžete soutěžit nejen přímo v AQUAPALACE, ale i ve fotogaleriích NATURISTA cz. Pokud budete mít zájem a pošlete nám své namalované obrázky nebo fotografie a můžeme soutěžní galerie vytvořit i z nich, jelikož Naturista je náš společný a i vy se můžete podílet na jeho obsahu. Kdo na naší akci byl, ví že si výherci odnášejí hodnotné ceny v podobě pobytu v hotelu a volňásky na další plánované akce.
V AQUAPALACE Praha Čestlice můžete získat vstupenky na Ples Bez Plavek V Babylonu Liberec, objednat si prodloužený Májový víkend bez plavek na Lipnici, nebo dovolenou bez plavek v Plasech v srpnu. Všechny uvedené akce a pobyty jsou přístupné všem, nejen členům Klubu naturistů. Každá akce vyjde výrazně levněji při členství Klubu.

Informujte se při objednávce Plesu, prodlouženého víkendu na Lipnici nebo společné dovolené bez plavek v Plasech i na Klubové členství. Lze tímto dotazem ušetřit spoustu finančních prostředků, které jistě dokážete využít i jinak a příjemněji. Přeji šťastnou ruku při výběru Vaší nej aktivity. Pochopitelně se můžete zúčastnit všech výše uvedených akcí Naturisty cz. Každou akcí potěšíte celou rodinu a užijete si nezapomenutelné zážitky. Všechny akce jsou pečlivě připravovány a organizovány. Vaše dotazy rádi ihned zodpovíme. Každý je vítán.

Všichni jste do Aquaparku AQUAPALACE Čestlice Praha, na překonání

magické tisícovky naturistů, srdečně zváni.Nezbývá mi než dodat, přijďte všichni do AQUAPALAcE PRAHA, jelikož magická TISÍCOVKA se obává překonání a její životnost má již přesně stanovené koncové datum 17.3. 2012, kdy bude překonána. Na Jarní akci BEZ PLAVEK! Nebude to smutný konec, ale oslava nového rekordu. 

MALÍŘI VŠECH ZEMÍ, SPOJTE SVÉ SÍLY V AQUAPALACE PRAHA ČESTLICE.

Vy ostatní návštěvníci si užijte krásný večer BEZ PLAVEK.5
 
-

Divoká řeka

Vložil Jarda2, 14. Březen 2012 - 16:31

V sobotu má být podle předpovědi kolem 20 °C, to by teoreticky mohla být v provozu i venkovní divoká řeka. Člověk tím projede, je pomlácený, napůl utopený, ale kupodivu až dětsky šťastný [Tmavé brýle]
Mimochodem – pozvěte na akci všechny své známé a přátele, ideální je telefon ale i mail nebo SMS. Je dobré si uvědomit že drtivá většina potenciálních návštěvníků na naturistu.cz nechodí a o konání sobotní akce nemá ani ponětí.

 
-

Pozvání na stránky.

Vložil Linka, 14. Březen 2012 - 22:28
Obrázek uživatele Linka

SMS a email je rychlejší, ale není také lepší lidi na Naturistu pozvat, ukázat jim, že exitují stránky s uvedenou tématikou. Já spíš zjištuji, že spousta lidiček v mém okolí nemají nejen ponětí, že je termín AQUAPALACE bez plavek, ale ani o Naturistovi nemají ani ponětí. Stránky Naturisty se vcelku libí i lidem, do kterých bych to vůbec neřekla a docela snadno se do nich začtou. Tudy bude cesta asi jednodušší do budoucna, protože mně kdyby přišla sms, že je nahé plavání buhví kde, tak bych ji z neznalosti smazala.

 
-

Pozvání

Vložil Pepper, 14. Březen 2012 - 23:17

Už jsem se kolikrát na nějaké akci divil, že se o ní návštěvníci dozvěděli náhodou a o těch v jiných městech neměli ani tušení. Na Facebooku Ivoš určitě zase začne psát Události, tak se to tam příznivci dozví bezpracně. Kdo už Naturistův web zná a nechce sem každou chvíli chodit kvůli termínům akcí, může si propojit kalendář se svým poštovním programem a zase to bude mít bez námahy. No a kdo tvrdí, že se počítačům radši vyhne, když to má v práci apod., tak má smůlu, nikdo ho přece nebude obvolávat a prosit, aby se laskavě dostavil. Buď zájem má, tudíž tu minutku obětuje, nebo neobětuje, tudíž zájem nemá.

SMS bych jako nenaturista taky nejspíš smazal a e-mail? Ten by šel asi do spamu, pokud bych si ho vůbec všiml. [Úsměv]

 
-

opravdový zájem

Vložil sailor, 15. Březen 2012 - 21:16
Obrázek uživatele sailor

Akce naturistů a Babylon a Čestlice zvláště jsou avízované natolik předem, že ten, kdo o tyto akce stojí a má možnost, si je určitě ujít nenechá. Věřím, že stejně jako já, každý má snahu přivést někoho nového s sebou. Ne vždy se to podaří a ne vždy to musí stát za to. Na naturistické akce, myslím si, by měl chodit ten, komu naturismus něco říká, koho něčím oslovila myšlenka naturismu. Rekordní návštěva by ale neměla být chápána jako největší počet nahých lidí na jednom místě, ale jako největší počet NATURISTŮ na jednom místě. Čím více lidí vezme za svou myšlenku volnosti člověka v přírodě nesvázaného konvencemi, spotřebou ani oblečením, tím určitě líp pro svět a podle rozvíjející se komunikace na tomto webu a podle dalších nových jmen a nicků si myslím , že se tu za poslední cca dva měsíce opravdu hodně událo. Takže se moc těším na rekordní účast opravdových NATURISTŮ v Čestlicích. Mějte krásný zbytek týdne a v sobotu AHOOOJ. [Spiklenec]

 
-

RE: opravdový zájem

Vložil Pepper, 15. Březen 2012 - 21:40

Tomu říkám optimismus! Nenechte si ho nikým zkazit. [Spiklenec]

 
-

Realistický optimismus

Vložil Naturista (bez ověření), 15. Březen 2012 - 22:04

„Trochu“ bych vás vyvedl z omylu, že kdo si chce n-akci najít, tak si ji najde. Aquapalace si dělal v pár krajích průzkum, jak o něm lidi vědí. Z průzkumu vyšlo, že Aquapalace, nebo aquapark Čestlice, jak chcete, zná 5–10% dotázaných. A to mají opravdu hustou reklamu. V případě Naturisty osobně počítám, že ho zná nějaké slabé promile lidí.

Takže přesně jak vždy vzorově nabádá Jarda2 – rozhlašujte po všech svých známých i neznámých o Čestlicích, Babylonu, nuda plážích, saunách… Já jsem si vyzkoušel, že když jsem vynechal rozeslání jednoho oznamovacího emailu po regionálních médiích na stř. Moravě, tak následující N-Olomouc byla poloprázdná.

Reklamy není nikdy dost – to je neoddiskutovatelný fakt.

ORIGINAL PLAKÁTU PRO SOBOTNÍ ČESTLICE.

 
-

Realismus

Vložil Pepper, 15. Březen 2012 - 22:11

To je pravda. Co se lidem nestrčí až pod nos, o tom se nedozví. Možnosti tu jsou, ale schopnosti...... Osobně ověřeno. [Pláč]

 
-

povědomí

Vložil sailor, 15. Březen 2012 - 22:27
Obrázek uživatele sailor

To je mi fakt líto. Koukal jsem na žebříček na webu top listu ve srovnávači návštěvnosti webů a v kategorii životní styl byl NATURISTA.CZ aktuálně ve 22,15h na 22tém místě. To si myslím není vůbec špatné. Na druhou stranu, pokud to člověk bere jako že, ,, když jsem tu já, jsou tu všichni" asi to dost klame celkový subjektivní dojem. Každopádně i já jsem rozeslal elektronickou pozvánku ke svým dobrým známým. Takže ahoj v sobotu [Tmavé brýle]

 
-

jak už zde zaznělo.

Vložil Roland Jitka, 15. Březen 2012 - 22:33

Dá se propagovat Naturista cz, nebo jednotlivé akce. Jednotlivé akce mají výhodu v konkrétnosti, ale jejich propagace je krátkodobá, Naturista je jen stránka tudíž nic hmatatelného , ale reklamní a propagační význam má trvalejší, Přikláněl bych se přesto k propagaci Naturisty CZ, kterého lidé taky neznají. Krátkodobé propagace jsou vhodné, ale ne tak učinné. Pochopitelně nejlepší bude asi kombinace obojího, ale najednou je to zase přehršel informací. Asi by to chtělo si rozdělit tyhle úkoly, ale nikdy je nespojovat.
Tyhle sms a emaily se mi zdá jako bližší košile než kabát.

 
-

Nepřátel se nelekejte, Toplisty nesledujte

Vložil Naturista (bez ověření), 15. Březen 2012 - 23:04
Fakt je ten, že pokud by Naturista.cz sledovalo jen 5% populace a z nich by každý navštívil stránky 1× za měsíc, tak by to bylo nějakých 6mil. návštěv/rok. Dejme tomu, že za rodinu sleduje Naturistu 1 člen, to je tedy odhadem ± 1.2 mil. návštěv/rok. Skutečná návštěvnost za posledních 12 měsíců z ČR je ale něco přes 700 000 návštěv. S okolními zeměmi něco k 1 100 000 návštěv. Naturista má ale 50% opakujících se návštěv (Pepper apod., kteří jsou schopni udělat i 12 a více unikátních návštěv denně).
Suma sumarum Naturista.cz sleduje s určitostí pod 5% populace, což je tragicky málo.

To spíše potvrzuje moji verzi propagační strategie. [Spiklenec] Roland
 
-

Toplisty.

Vložil mikina (bez ověření), 16. Březen 2012 - 9:45

Vím, že asi pro správce vebu je asi důležité jak si stojí ve sledovanosti. Přeci jen se chce podívat, které veby jsou na prvních místech. Jsou to různé seznamky z části nebo převažující erotickou tematikou, pak jsou stránky, které jsou informační z různých oblastí. Málo stránek propagující zábavu a volnočasové aktivity figurují na čelních místech. Takže já bych byl spíše pro zábavnou formu stránek, zároveň se spoustou informací ohledně oblasti bez plavek, ale celkově vše co s nahotou souvisí. Zastoupení bych třeba zpoměroval nějak, koupání bez plavek, opalování, sauny, třeba i propagace životního stylu ohledně nahoty a zdraví. Nějaké uvahy o škodlivosti mokrých plavek, výchova dětí k uvedenému, rady a informace. Věnovat velkou část informací pro nové tzv. nerozhodnuté. Nějaké psychologické studie ohledně návratu k přírodě a pohybu v ní. s přírodou souvisí i ekologická témata a sportovní aktivity. Témat by mohlo být asi o mnoho více, které s nahotou a přírodou souvisejí. Propagace naturismu v širší formě může vytvářet i tlak na majitele bazenů, kdy v nejisté době a úbytku plavajících zákazníků budou muset hledat další aktivity jak naplnit svůj bazén nebo akva. Automatické je, plavání maminek s dětmi, plavání pro školy, sportovní a potápěcí aktivity (vždy mají své vyčleněné hodiny) a spousta dalšího. Na cílovou skupinu plavajících bez plavek se jaksi vůbec nemyslí a to jen proto, že si majitelé myslí, že těchto zájemců je relativně málo, pokud vůbec jsou. Chce to jen vytvořit poptávku, po naturismu jako takovém. Prodavač v krámě je také rád za každou cílovou skupinu zákazníků a nemá omezení, že třeba hnědovlasí lidé u něj nesmí nakupovat a pro ně své zboží nebo služby nemá.
Na titulní stránce se objevují hlavně reportáže z dovolených a 6.bazénů. (Velmi pěkných). Spektrum nahoty je podstatně bohatší a rozšířením tohoto spektra můžou stránky o naturismu jen získat čtenáře. Reportáží je zde 95 procent a zbytek je jiných témat. To se mi zdá málo. Pokud má být stránka jen zábavná a trochu informační, tak to splňuje. Pokud má být zábavná, informační a poučná, případně i motivační k naturistické nahotě, nebo jako motivace k dodáním služeb majitelů bazénů, tak si myslím, že jí něco chybí. Několikrát zde zaznělo, že ten či onen bazén odmítl na otázku naturistického plavání odpovědět nebo jeho odpověď byla záporná. Pokud se tady díky tomu vytvoří ve větším počtu čtenářů nesouhlas s jeho rozhodnutím, vytvoří si dost dobrou zápornou reklamu a to si každý majitel rozmyslí. Donutí to to majitele, hlavně ty co mají menší bazény, trochu více přemýšlet a né odpovědět ihned ne. Možná s více čtenáři se najde osvícený majitel bazénu, který se naopak bude snažit zde nabídnout své služby, aby propagoval svůj bazén.

Třeba to ostatní vidíte jinak a nemusíte se mnou souhlasit, nebo zde chcete vidět něco jiného. Kdo ví. [Zmatený]

 
-

Sličné malířky ?

Vložil Jarda2, 16. Březen 2012 - 17:49

Přímo se nabízí otázka jestli budou také BEZ PLAVEK ? [Tmavé brýle]