NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Romantická Májová Lipnice

Vložil Roland Jitka, 1. Květen 2012 - 6:10

SlunečnoSlunečno Poslední místa na tento májový romantický pobyt u romantického lomu se saunou přímo u břehu, s výhledem na krásné májové počasí. Na tomto pobytu je ještě několik volných míst.
Účast potvrdili: Petr Malínek – taneční zábava v sobotu večer, Mia a Aneta, MISS Natura 2011 – divadelní vystoupení a scénky, Roman Bureš – kreslení všeho možného, … a spousta dalšího, každý den saunové ceremoniály, výlety jarní přírodou, v jednání pronájmu bazénu v nedalekém Havlíčkově Brodě.


Jako prakticky každý rok bychom vás chtěli pozvat do oblasti, kde lišky dávají dobrou noc. Uprostřed lesů, krásné panenské přírody Lipnice nad Sázavou. Ke koupání a vodním aktivitám slouží průzračně čisté lomy a okolní příroda přímo láká k delším procházkám.
Naturista cz se snaží roztroušené naturisty přivést na jedno místo, které považuje za jeden z nejhezčích koutů přírody v České republice. Dohoda tedy zní, že pro hodně a přislíbena je i dobrá nálada všech zúčastněných. Smích a dobrou náladu doporučuje šest z pěti kardiologů. Ostatní nechť vrátí laskavě diplom.

Z rozkazu Dobrého vojáka Švejka se všichni budou hlásit na prodlouženém víkendu 4. – 8. května 2012, k oslavě státního svátku na Haškově Lipnici k řádnému vykropení a s dobrou náladou.

Kdepak to je? Lomy u Lipnice nad Sázavou, z centra Prahy 115 km (z toho 95km po D1) 11km ze sjezdu dálnice D1 exit 90. km Humpolec. (121km z Brna, 117km z Českých Budějovic), Souřadnice GPS: 49.6176978, 15.3925875 

Co si vzít sebou a co doporučujeme: Vše, co dokáže polechtat bránici ostatních návštěvníků. Doporučeme dále batoh plný vtipů a po cestě přikoupit alespoň krabici dobré nálady. Pokud něco z uvedeného zapomenete, nevadí, ostatní kolegové Vám za mírný poplatek zapůjčí.

Kampak Vás to vlastně zveme? Do údolí Lipnických lesů, bohem zapomenuté země, kam starosti nesmí, kde smích a klid je pánem. Bydlet můžete ve dvoulůžkové chatce nebo ve vícelůžkové ložnici v hlavní budově areálu. (Dle vzájemné dohody.)

Táto, mámo, děti, jedeme 4. května na Lipnici!


Můžete přijet svým plechovým miláčkem a nebo hromadnou dopravou do Světlé nad Sázavou, kdy na místo Vás odveze naturistický taxík, který určíme z podobně postižených bezplavkáčů. Pro zbytečné zátěže a zavadla jako stres, špatná nálada a starosti, je na nadraží ve Světlé nad Sázavou domluvena úschovna a do taxíku vzhledem k přepravnímu řádu nebudou naloženy ani s příplatkem. Povolen je čtyřnohý kamarád za předpokladu dodržení hygienických pravidel. (To ale pejskaři znají.)V chatové oblasti najdete vše, co je třeba pro trávení celého víkendu, včetně sportovních potřeb. K dispozici bude i sauna, ale vzhledem k objednávce krásného počasí se jedná jen o doplňkovou informaci. Takže, když se zeptáte co potřebujete sebou, tak odpověď je nic. Což je přesně to, co máte naložit do kufrů svých plechových přesunovadel při cestě z místa A do Lipnice na Sázavou. Takže nic nebalte, ničím se nezdržujte a vyražte nalehko.


Naturista KlubNaturista KlubCena pobytu na čtyři dny a noci krásné zábavy a relaxu je stanovena lidově a její maximální výše pro členy Klubu NATURISTA CZplnou penzí je 1800 Kč a jejich děti 1400Kč.
Nečlenové klubu naturistů mají maximální cenu 2000 Kč. (Pokud přijedete s rodinou, výsledná úspora Vám dává členství na rok zdarma, pro neznalé matematiky.)
Cenu lze dojednat na místě, třeba při zkráceném pobytu, nebo například polopenzí atd., kolem částky 500–550Kč na osobu a den a děti cca. 350 Kč.

Kuchařky areálu byly oznámkovány jedničkou z hvězdičkou, ale nikomu to neříkejte a vyzkoušejte si je raději sami. Kdo by prostě musel držet štíhlou linii a dietu, lze domluvit i rozdílnou stravu.

Účast na prodlouženém víkendu je povinná pro všechny bez rozdílu a případné omluvenky typu, mám svatbu, rande, nebo nedej bože, chci jít do práce apod. budou strikně zamítány, jelikož návštěva práce nebo svatba je zaležitostí jednotlivce, kdežto víkend bez plavek je záležitostí kolektivu. Maximálně bude tolerována propustka nebo zkrácení pobytu při zvlášt ojedinělých případech důležitého charakteru, kterou bude schvalovat k tomu určená komise z řad naturistů. Opuštění bez řádné omluvenky, bude považovano za hrubé porušení naturistické kázně a bude tím pádem automaticky u Vašeho zaměstnavatele krácena dovolená na zotavenou. U policie Humpolec je dojednáno krátkodobé zadržení vozidla i s posádkou v lokalitě Lipnice, při nedodržení výše uvedených pravidel. Ihned pochopili, že naturistická akce není holubník. Jako prevenci dostane každé vozidlo botičku.

Absence partnerky manželky a rodiny bude vyhodnocena jakože jste přijeli na zapřenou a Vašim drahým polovičkám bude zavoláno a se všemi i nepravdivými pikantnostmi oznámeno. Takže pro Vás bude lepší věc oznámit rodině dříve a přijet společně.
Pokud manželku a partnerku nemáte, nevadí, někdy je to i lepší. I v tomto případě jste stejně jako všichni ostatní srdečně zváni.

Program naturistického víkendu je striktně vojensky daný. Máte povinnost po celou dobu relaxovat, mít dobrou náladu a dělat jen to, co se Vám právě chce. Kdo bude viděn při jiné činnosti a takto přistižen, bude mu ustřižen. Pokud to bude žena, partner jí může alespoň přistřihnout křídla.

Přihlášky, termíny, zálohy:
Jelikož je dost přihlášených se zaplacenými zálohami 1000 Kč, bude asi velmi obtížné dodržet původně vyhlášený termín, kdy skončí přihlášky závazných záloh 31.3. 2012. Zarezervujete si pobyt raději dříve, ať nemusíte čekat, jestli někdo termín na poslední chvíli odhlásí. Pokusíme se Vám vyhovět i tím, že při hrazení závazné zálohy, nemusíte ihned určit přesný počet osob.
Kontakt na redakci Naturisty: lipnice@naturista.cz, případně telefonicky: 777 923 111


Z minulých let Harašení na Lipnici 2008, 2010 a 2011.

Členové klubu mohou vidět i galerie z Lipnice.
Nečlenové se musí spokojit s fotkami tady ve článku, ale snad i to je potěší.

Spolu s Májovou Lipnicí se na vás těší organizátoři.

Celou oplocenou chatovou osadu budeme mít jen pro sebe, takže tímto zveme i méně zdatné naturisty a jejich drahé polovičky. Protože vždy platí, vše se může a nic se nemusí.

Nashledanou na Lipnici!Nashledanou na Lipnici!


A pár odpovědí na časté otázky:

Potřebuji spacák, nebo jiné tábornické propriety?
Nepotřebujete, chatky jsou vybaveny polštářem a spacákem, do kterého dostanete čistou textilní vložku. Jen pokud máte zvláštní nároky na spacák (alergie na peří, jste dlouhý dva metry jako já apod…) pak bych vám doporučil si vzít svůj. Jiné náležitosti nepotřebujete, jídlo nám uvaří a naservírují paní kuchařky. Základna je vybavena sprchami a záchody. Možná bych vám jen doporučil baterku. V noci je tábor jen spoře osvětlen.

Je na chatce zásuvka?
Ano, na každou chatku je přivedena elektřina. Je v ní jedna zásuvka a světlo vedle vstupních dveří.

Kolik je v chatce postelí?
V každé chatce jsou dvě postele, při krajích, mezi nimi je ulička a společný noční stolek. Dále jsou v areálu dvě čtyřlůžkové a jedna šestilůžková ložnice vybavené palandami v hlavní budově.

Jak bude probíhat n-provoz?
Tradičně se budeme po celé základně pohybovat bez oděvu. Jen do jídelny se bude potřeba obléknout (čili režim podobný jiným n-střediskům ve světě)

Mohu jet i když nejsme rodina?
Ano, samozřejmě, pokud na vás sedí úvodní text, ve kterém je psáno pro koho je a pro koho není dovolená určena, pak není problém abyste jel/a i bez rodiny [Spiklenec]

Mohu sebou vzít hudební nástroj?
Samozřejmě! Všechno co hraje bude vítáno a na místě náležitě využito [Vyplazený jazyk]

Neuvidí nás nikdo nepovolaný?
Nemusíte mít strach, základna je uprostřed lesů. Je celá oplocená. Čili nikdo nepovolaný nemá šanci na základnu proniknout [Úsměv]

Mohu přijet i na kratší dobu?
Tato možnost bude záležet na celkovém naplnění kapacity areálu. Samozřejmě, není problém dorazit třeba o den později, nebo odjet o den dříve. Ale na dvou-třídenní pobyty v tuto chvíli nevíme jestli budou volné postele. Cena bude samozřejmě úměrně snížena kratšímu pobytu. Pokud máte o tuto možnost zájem pak je nezbytné se domluvit předem, nejlépe už teď.

Kdyby něco dalšího, nebojte se zeptat ať už v diskuzi pod článkem, soukromou poštou, emailem, nebo telefonem 777 923 111. [Spiklenec]


Přispěvatelé: Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Podporovatelé: Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku služby nebo vaší činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

PřílohaVelikost
spolujizda-postavicka160.png33.91 KB
5
 
-

Lipnice - původní článek?

Vložil M.Dr., 4. Březen 2012 - 20:56

Kde je původní článek k letošní Lipnici? Tato pozvánka je hezká a vtipná, ale chybí mi tady některé praktické informace, jako mapka a FAQ


Ivoš: Mapka tady pane kolego je, viz Souřadnice GPS – na nakliknutí. FAQ jsem pro jejich velký úspěch dodal.


OK, neuvědomil jsem si, že mapka byla i v původním článku pod odkazem, za přidání FAQ děkuji [Vyplazený jazyk]

 
-

Podle fotek Lipnice skvělá.

Vložil Linka, 3. Březen 2012 - 1:43
Obrázek uživatele Linka

Velice hezká upoutávka a ještě lepší fotky. Vypadá to tam prostě skvěle. Pokud na mně vyjde místo, tak ráda pojedu. Podle mapy, je to uprostřed lesa, kde asi nebude nikdo. Takže jen klid a my. Už se těším, jelikož tyhle akce v lese mám ráda. Závidím těm co už tam byli, protože na klubové fotogalerii jsou i lidé které jsem viděla třeba v Babylonu nebo v Praze Aquapalace. Tito by lidé by mohli přidat ještě nějaký komentář. Příroda kolem asi moc komentářů nepotřebuje, protože přímo láká k návštěvě. Našla jsem si na internetu, že těch zatopených lomů je tam několik, všude je tam moc hezky alespon podle fotek. Může to někdo potvrdit? Lze jít na procházku třeba bez plavek i k těm ostaním vodním plochám, nebo je to nějak ohraničeno nebo nepřístupno? Znalí okolí poradíte? Děkuji předem pokud někdo bude ochoten odpovědět a ví.

 
-

Dá se na Lipnici rybařit?

Vložil Roland Jitka, 3. Březen 2012 - 2:43

Na videu jsou vidět malé rybičky krmené rohlíkem, ale v rybářských revírech jsem nikde nenašel název Lomy Lipnice. To může znamenat, několik věcí. Buď tam ryby nejsou kromě těchto čudlíků, nebo se tam vůbec rybařit nesmí jako v chráněné lokalitě (pokud to tedy je), nebo je rybolov povolen jen místními, tam zakoupenými povolenkami, třeba v kempu. Pak by to znamenalo, že jde o rybníky soukromé a platí na nich zvláštní pravidla. Jako pstruhový chráněný revír to moc nevypadá, protože tam není vidět nikde potok který by vodní plochy spojoval. Nevíte někdo jak to je, popřípadně jaké ryby tam jsou ?? Podle čistoty vody to sice nevypadá na nejakou úživnou vodu pro ryby, ale podle malých rybiček a jejich nevelkého množství, by měli být v lomech i ryby dravé. Jinak by malých rybiček muselo být o mnoho více u rohlíku vzhledem k velikosti vodní plochy.

 
-

Více lomů na Lipnici a rybaření

Vložil zurek (bez ověření), 3. Březen 2012 - 9:25

Já jsem osobně byl na Lipnici 3× a ani jednou jsem tam rybáře neviděl. Byl tam jeden Mistr světa v kuličkách, pár zdatných badmintonistů, pingpongářů, šipkařů, kanoistů, skokanů ze skály, pivařů i vinařů, ale rybář fakt ani jeden. Na to videu jsem ty ryby filmoval a krmil já, ale jestli tam byla nějaká štika, to asi ne.

Ohledně počtu lomů, které stojí zato vidět, tak jich je asi 8, z toho označených 6. Turisti se ale chodí spíš dívat na Ucho – Ústa – Oko a lomy berou tak nějak při cestě. Kompletní info TADY. Obejít všechna tahle místa znamená tomu věnovat tak cca. 2 dny. Další den hrad a to už se pomalu budeme chystat k odjezdu…

 
-

I bez rybaření se těšíme.

Vložil Roland Jitka, 5. Březen 2012 - 22:04

I bez rybaření se těšíme. Já na nicnedělání a Jituška na procházky přirodou.

 
-

Lodičky?

Vložil Linka, 5. Březen 2012 - 23:18
Obrázek uživatele Linka

Ty lodičky se na Lipnici půjčují??

 
-

re: lodičky

Vložil PetrK, 6. Březen 2012 - 0:50

Ano, lodičky se na Lipnici půjčují (zdarma). Jen ji prosím vždy ukliďte na své místo. A hlavně ji neutopte, lom je hluboký až 25metrů (!), tedy se nikomu nebude chtít ji tahat. A pokud ji utopíte, tak ji budete muset zaplatit.

Petr

 
-

Lodičky

Vložil Pepper, 6. Březen 2012 - 1:01

To už si radši přivezte vlastní lodičky, ledaže by byly od Blahnika. [Smích]

 
-

Přístup do vody.

Vložil Linka, 6. Březen 2012 - 12:47
Obrázek uživatele Linka

Skoro na všech fotkách z krásné přírody lomů na Lipnici se zdá, že přistup do vody je poněkud krkolomný. Možná je to můj dojem, který bych ráda, když mi někdo vyvrátí, ale dostane se normální člověk, bez horolezeckého vybavení a lezeckých zkušeností, normální chůzí k vodě a zpět do chatek? Asi nebudu sama, koho by to zajímalo.

 
-

Vstup do vody na Lipnici

Vložil zurek (bez ověření), 6. Březen 2012 - 14:44

Na minulých Lipnicích byly i rodiny se sotva chodícími dětmi a nikdo neměl problém se vstupem do vody. V místě od sauny se jde do vody absolutně nekomplikovaně, tzn. 1 „schod“ (cca. 40–50cm) do vody a tam je žulová plošina, z ní skočím do vody, nebo se na ní jen čvachtám. Bez jakéhokoli problému. V tomto místě je to i určitým způsobem stavebně upraveno, aby vstup do vody byl bezproblémový.

 
-

Mobil - signál?

Vložil Roland Jitka, 6. Březen 2012 - 19:32

Je na Lipnici signál mobilního telefonu? Nebo se musí nějak přebíhat ?

 
-

Signál na Lipnici je

Vložil zurek (bez ověření), 6. Březen 2012 - 20:01

Signál tam je, ale tak nějak střídmě. O2 je na tom nejlíp. Najdou se místa, kde se dá v klidu volat.

 
-

Kapacita Lipnice.

Vložil Linka, 6. Březen 2012 - 22:25
Obrázek uživatele Linka

Jaká je kapacita Lipnice, nějak jsme to nikde našla, jen ve starších článcích bylo že se na každého nedostane. Jen si nedovedu představit velikost. Dnešní sluníčko ukázalo chvilku i sílu a tak si myslím, že tam se už třeba opálíme a nerada bych o to přišla. Sluníčko voda a dobrá parta v přírodě to je můj život. Tedy spíše jak bych si ho přála.

 
-

Kapacita Lipnice je 70 lidí

Vložil zurek (bez ověření), 6. Březen 2012 - 22:35

Kapacita je celkem velká, ale vzhledem k jídelně a vůbec společným prostorám uvnitř i venku je optimální počet max. 45 lidí. Toho se budeme držet i tentokrát a víc než 45 lidí nebudeme brát.


PetrK: Kapacita v chatkách je 60 lidí (nikoliv 70, jak je zde milně uvedeno v titulku)

 
-

Plná Lipnice?

Vložil Roland Jitka, 6. Březen 2012 - 22:51

Tak podle ankety je tedy plno, spíš už nějaký ten človíček přebývá? Dostal si naší SZ s prosbou o zabukování? Já a Jituška.

 
-

vstup do vody-doplnění

Vložil asmara, 7. Březen 2012 - 9:12
Obrázek uživatele asmara

Vstup do vody není krkolomný, z betonové plošiny je to brnkačka. Pouze je potřeba počítat s hloubkou ihned u břehu, takže žádné postupné osmělování moc nehrozí – prostě je třeba rovnou skočit [Úsměv] Při výlezu z vody je třeba se na plošinu vyhoupnout nebo vylézt vedle na malinkou mělčinu s velkým kamenem. Takže vstup pro dospělého je bez problémů, s malým prckem jsem to trochu řešila, ale poddalo se to během jednoho dne…Moc si to lidi užijte tentokrát bez nás, jedu ve stejném termínu na vodu [Smutný]

 
-

První delší volno.

Vložil mikina (bez ověření), 9. Březen 2012 - 13:05

Jelikož se jedná o první delší volno na jaře, zdá se tento prodloužený víkend jako dobrý tip na protáhnutí těla, třeba i procházkou. První slunečné dny po dlouhé době nahrávají těmto akcím. Navíc se dá vypnout a dělat jen to, co rodina chce. Mně se ten nápad moc líbí a případné počasí neřeším. Květnové dny bývají hezké a proto nabídku Lipnice jen vítám.

 
-

Zvláštnost počasí.

Vložil Roland Jitka, 10. Březen 2012 - 11:05

Obvykle liché roky, nebývá počasí v ČR příliš ideální a sudé roky jsou o dost lepší. není to úplně pravidlo, ale zdá se mi že sudé jsou opravdu lepší. Protože je sudý rok, tak i podle tohoto pozorování bych řekl, že Lipnice slibuje lepší počasí, než kdyby byla plánována do roku lichého. Protože jsem toto slyšel vícekrát, tak to není z mé hlavy, jen jsem si toho po zaslechnutí této informace začal více všímat. [Spiklenec]

 
-

Výhled počasí.

Vložil mikina (bez ověření), 10. Březen 2012 - 22:21

Dnes hlásili dlouhodobější předpověd počasí, sice nezasahuje až do termínu lipnice, ale jako předpověd je velmi optimistická, pokud to vydrží. To už by se mohla ohřívat trochu voda. Taková opalovačka jen s namočením, taky není uplně k zahození a večer nějaké to studené pivečko s přáteli po dobré večeři. V některých letech jsme byli ve vodě a opalovali se už v polovině dubna.

 
-

Volná místa na Lipnici

Vložil Fceluska (bez ověření), 11. Březen 2012 - 12:49

Ahoj Ivoši a Tomáši,

jsou ještě nějaká volná místečka na Lipnici? Pokud ano, tak si tímto rezervujeme 2 místa na pátek, sobotu a neděli.

Eva


Ivoš: Místa volná jsou, rezervaci jsem zaznamenal. Příp. další rezervace posílejte prosím na email: naturista@naturista.cz , obratem dostanete podrobnosti.

 
-

Teplota vody v Lomech, Lipnice.

Vložil Roland Jitka, 12. Březen 2012 - 18:51

Prohřívají se rychle lomy? Nejedná se o velké vodní plochy, ale je tam hloubka. Co by nemuselo vadit, jelikož na koupání člověk potřebuje necelé dva metry a voda se tak rychle zase nemixuje. Záleží spíše na tom jestli jsou zastíněny, nebo na svítí slunce. Umí někdo odpovědět??

 
-

Sluníčko

Vložil Linka, 12. Březen 2012 - 22:08
Obrázek uživatele Linka

Stačí když bude trochu sluníčka a to už v máji bývá. Namočit se určitě půjde a když si nezaplavu tak nevadí. Sluníčko bych ale chtěla. Půjčí si někdo se mnou lodičku? Ve dvou se to lépe kecá a i snad vesluje. Na vodě to lépe opaluje.

 
-

V kolik hodin přijet do Lipnice?

Vložil M.Dr., 18. Duben 2012 - 21:39

V kolik hodin je možno přijet 4. května do Lipnice? Předpokládám, že strava začíná večeří, ale dá se přijet třeba i dopoledne?

Jsou na Lipnici k dispozici i nějaká lehátka k opalování?

 
-

Příjezd na Lipnici

Vložil zurek (bez ověření), 18. Duben 2012 - 22:11

Oficiálně je příjezd po 14. hod. Protože ale mají mimo sezonu obsazené jen víkendy, tak před námi asi nikdo nebude, tak tam bude možné přijet dřív. Ale zeptám se na to.

Lehátka na opalování jsem tam za ty roky nikdy neviděl, ale taky se zeptám.

 
-

Lipnice.

Vložil Roland Jitka, 21. Duben 2012 - 9:54

Jelikož už hlásí hezké počasí, myslím, že budou stačit na opalovaní deky. Čas není úplně důležitý, pokud je tam restaurace tak kdo přijede dá si jedno orosené a počká na ostatní. My také vyrazíme ráno, takže tam budeme kolem oběda. Alespoň si to prohlídneme. Jitka je turisticky založená, takže okoukneme okolí. [Spiklenec]

 
-

Lipnice - počasí

Vložil M.Dr., 21. Duben 2012 - 11:44

Kéž by vyšlo hezké počasí, abychom netrávili naturistický víkend v teplákách.

Nám to vychází na 4 hodiny jízdy, ale v pátek před prodlouženým víkendem bude asi velký provoz, tak to bude asi víc. A možná si dáme oběd cestou.

Už aby to bylo zady. Ještě 13 dní.

 
-

Doprava, počasí a Lipnice.

Vložil Linka, 22. Duben 2012 - 21:33
Obrázek uživatele Linka

Jelikož je dojezd až v sobotu tak většina lidí na prodloužený víkend vyrazí v pátek, takže v sobotu kolem poledního už by nemusel být na silnicích chaos. Počasí hlásí také pěkné, tedy oteplení proti stávajícmu stavu, takže nezbývá nic jiného, jen se těšit. A to dělám. [Úsměv]

 
-

Ne v sobotu, ale v pátek!

Vložil M.Dr., 23. Duben 2012 - 16:58

Linko pozor, nepleť nás, 4. květen je přece pátek, ne sobota!

A k počasí – přestože nám Ivoš včera v noci na parkovišti ve Valmezu slíbil, že teploty budou atakovat třicítky [Tmavé brýle] v duchu hesla „Buď připraven!“ se zeptám: je v těch chatičkách topení? A jestli ne, můžeme si pro jistotu přinést vlastní elektrický teplovzdušný ventilátor?
Diky za info, ať žije zmatenost, četla jsem o Plasech a proto jsem zaměnila pátek za sobotu. I ženy mají své svě dny, ale nejsem úplně blondýna. [Spiklenec] [Spiklenec] Linka
24.8. je taky pátek [Spiklenec]
 
-

Vybavení chatek - Lipnice

Vložil JirkaRybka, 22. Duben 2012 - 22:50
Obrázek uživatele JirkaRybka

Lipnici po několika minulých dovolených popsat dokážu i já – chatky rozhodně topení nemají, a přestože tam je zásuvka, tak s elektrickým přitápěním bych nepočítal. Nepřipadá mi to, že by ten rozvod byl počítaný na větší spotřebiče (natož třeba ve více chatkách zároveň), spíš jen holící strojek a nabíječka mobilu. Jsou to (ty nejpočetnější) malé chatičky s 2 lůžky, úzkou uličkou s nočním stolkem, takovým nízkým regálem na věci, úzkým oknem, žárovkou a zásuvkou. Někdo by tomu možná řekl větší prkenný „stan pro dva“. Pak ještě jedna větší chatka, a pár pokojů zvenku „na zádech“ jídelny. Bral bych s sebou jako pojistku spíš teplé svršky. A jinak, v jídelně je krb, a o saunu bude taky asi zájem dost velký aby se zapnula.

 
-

Spolujízda na Lipnici

Vložil Strýček Skrblík (bez ověření), 23. Duben 2012 - 22:42

Ahoj. Pokud se někdo z jihu Moravy chystá na Lipnici, nabízím možnost svézt se z Brna autem ( nebo přistoupit někde po cestě. Pokud se někdo chcete svézt, dejte vědět sem. Pavel

 
-

Spolujízda z Litvínova na Lipnici.

Vložil Roland Jitka, 23. Duben 2012 - 23:50

Také klidně někde někoho nabereme pri jizdě Litvínov, Most, Louny, Slaný, Praha, Humpolec, Lipnice. nebo druhou stranou Litvínov, Teplice, Lovosice, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Praha a dále stejně. Neděláme to kvůli příspěvku na naftu, spíše pokud to někomu pomůže, budeme rádi, dvě nebo tři místa budeme mít volné. [Úsměv]

 
-

Tak taky nabídneme odvoz na Lipnici ;-)

Vložil M.Dr., 24. Duben 2012 - 16:55

Pojedeme 4.5. trasou Kysucké Nové Mesto – (FM, Olomouc nebo Zlín nebo Uh. Hradiště, podle potřeby) – Brno, Humpolec – budeme mít taky 2–3 místa. Cestou zpět 8.5. se ale budeme zastavovat na několik hodin v Brně. Tak kdo by se chtěl svézt s námi, pište – třeba Strýčka Skrblíka bychom mohli vzít [Spiklenec]

 
-

Hodina příjezdu na Lipnici

Vložil zurek (bez ověření), 25. Duben 2012 - 15:55

Na můj dotaz, kdy můžeme přijet 4. 5. na Lipnici, mi bylo řečeno, že nejdříve ve 14 hod. prosím o respektování této hodiny. Personál bude do této doby areál připravovat a nebylo by dobré, aby se jim tam kdokoli motal. Před touto hodinou můžete navštívit Hrad Lipnici, Hliníkárium v Humpolci, exkurzi v Pivovaru Bernard v Humpolci.

 
-

Pivovar Bernard

Vložil M.Dr., 25. Duben 2012 - 17:40

A kdo bude po návštěvě pivovaru Bernard řídit? [Vyplazený jazyk]

 
-

Další spolujízda :-)

Vložil Majkl (bez ověření), 26. Duben 2012 - 22:46

Ahoj všichni,

také já se přidávám s nabídkou spolujízdy – na trase Mladá Boleslav – Praha – Lipnice. V pátek tam a bohužel už v neděli musím zpět.

 
-

Odvoz z Brna

Vložil Pepper, 27. Duben 2012 - 17:40

Já bych se prosím s radostí svezl z Brna. Ušetřilo by mi to hodně námahy. [Úsměv] Předem díky!

 
-

Strýček Skrblík nabízel spolujízdu do Lipnice

Vložil M.Dr., 27. Duben 2012 - 17:57

Pár příspěvků výš nabízel spolujízdu z Brna do Lipnice Strýček Skrblík, možná ještě místo má. Kdyby ne, tak se zkusíme domluvit my, zatím jsme čtyři, bereme Romana a Janu Burešovy, ale auto je pětimístné, tak bychom Peppera snad vzali [Spiklenec]

 
-

Litvínov - Lipnice

Vložil Roland Jitka, 27. Duben 2012 - 18:20

My jsme předběžně domluveni, že vezmeme JirkuRybku v Praze, ale přesto máme ještě dvě místa v autě volná. [Spiklenec]

 
-

Brno - Lipnice

Vložil romanius83, 28. Duben 2012 - 17:18
Obrázek uživatele romanius83

z Brna môžme aj my niekoho zobrať do Lipnice…

 
-

Spolujízda Brno-Lipnice

Vložil Strýček Skrblík (bez ověření), 30. Duben 2012 - 15:45

Dvě místečka by se ještě našla, spíše ale jenom jedno. už jsme teď tři a Škodovka je pro pět spíše jenom podle techničáku [Úsměv]

 
-

Spolujízda - vtip

Vložil Pepper, 1. Květen 2012 - 14:24

No jo, pro pět lidí by nebylo vhodné ani Audi Quattro. [Smích]

Audi Quattro Vs Fiat Uno … (Fun)

Five Germans in an Audi Quattro arrive at the Italian border.

The Italian Customs Officer stops them and tells them „It'sa illegala to putta 5 people in a Quattro.“

„Vot do you mean it's illegal?“ asks the German driver.

„Quattro meansa four“ replies the Italian official.

„Quattro is just ze name of ze stupid automobile“ the Germans retort unbelievingly. „Look at ze dam papers: ze car is designed to karry 5 persons.“

„You canta pulla thata one on me!“ replies the Italian customs officer. „Quattro meansa four. You have five-a people ina your car and you are thereforea breaking the law.“

The German driver replies angrily, „You idiot! Call your zupervisor over. I vant to speak to someone viz more intelligence!“

„Sorry“ responds the Italian officer, „He can'ta come. He'sa busy witha 2 guys in a Fiat Uno.“

 
-

Stanování

Vložil Michalson (bez ověření), 1. Květen 2012 - 21:33

Ahoj všem, chtěl bych dorazit jen na jeden den + noc, byla by možnost si v areálu postavit stan (dorazím sám, tak nechci celou chatku). Děkuji. [Spiklenec]

 
-

Na Lipnici pouze pro ubytované

Vložil zurek (bez ověření), 1. Květen 2012 - 22:02

Lipnice je pouze pro ubytované, cena je za lůžko, nikoli za chatku.

 
-

informace

Vložil qwerty, 2. Květen 2012 - 18:16

Mužu se ještě zeptat jak a kdy se bude doplácet ubytování. Předpokládám, že na místě v hotovosti. Nebo je i jiná cesta (platba kartou)? Budou se posílat ještě nějaké podrobnější informace, co a jak, nebo už všechno víme?

 
-

Sraz na Lipnici

Vložil zurek (bez ověření), 2. Květen 2012 - 20:44

Sraz na Lipnici je v 16 hod. a v 18 hod. večeře. Doplatky na místě. Jsme na tábornické základně, takže platebními kartami není možno platit.

 
-

cena za ubytování

Vložil M.Dr., 2. Květen 2012 - 21:20

Já to chápu tak, že když nebude obsazena celá kapacita základny, tak kdo bude sám, může mít chatku za cenu jednoho lůžka, že?

 
-

hotovost

Vložil M.Dr., 3. Květen 2012 - 18:11

Myslím, že nebudeme v takové divočině, aby se poblíž nenašel bankomat: http://www.mesec.cz/bankomaty/ [Spiklenec]

 
-

hodně pohody

Vložil sailor, 3. Květen 2012 - 20:46
Obrázek uživatele sailor

Přeju všem krásný víkend bez plavek na Lipnici. Pořádám tento víkend sraz spolužáků po 25ti letech, takže o víkendu to bohužel nevymyslím a úterý je dost pozdě na návštěvu. Každopádně všem vám přeju spoustu srandy a zábavy a krsné počasí na bezplavkový prodloužený víkend. [Tmavé brýle]