NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Titul Miss Natura 2011 míří do chalupy u Jizerských hor

Vložil Anonymní, 13. Listopad 2011 - 18:02

Popáté jsme se letos sešli, abychom zvolili nejšikovnější naturistku ČR. Stejně jako v posledních 3 letech se letošní MISS NATURA konala v AQUAPALACE PRAHA a stejně jako loni za skvělé návštěvnosti 1000 naháčů. Finalistky se sjely z celé republiky, od severní Moravy počínaje a Jizerskými horami konče. Na minuty rozplánovaný program obsahoval vedle tradičního rozhovoru s moderátorem nebo volné discipliny, tentokrát také předcvičování aquaaerobiku. Pohybově nadané naturistky měly tedy i letos navrch a mnozí už asi tuší, kdo měl největší šance. Stejně jako na všech našich ostatních akcích ale nakonec na celé čáře zvítězila dobrá nálada, radost z koupání i setkání s přáteli.


Celému večernímu kolotoči předcházel křest našeho nového kalendáře, který je jako i v minulých létech sestaven z fotografií našich akcí. Titulní stranu jsme tentokrát zvolili na téma Naturistická Lipnice.


Čas se ale valil nezadržitelně a před 18. hod. se začala tvořit první fronta na náš večer. Ta byla taková nějaká normální a my se zvědavostí čekali na hlavní nápor před 20. hodinou. Ta byla tentokrát opravdu mohutná a táhla se až ke hlavnímu vchodu Aquapalace. Výsledný počet 1000 naháčů mluví za vše. Chtěl bych při této příležitosti poděkovat vedení Aquapalace za propagaci, kterou akci věnovala a tím určitě tomuto číslu také napomohlo.
Pomalu se začaly scházet i ty z nejočekávanějších. Historky o tom, jak jim to tuhle ujede na dlaždičkách nebo támhle budou mimo rytmus nakonec vyvolaly ve všech záchvaty smíchu a „na plac“ jsme už šli jako jeden muž s jediným cílem: Udělat sobě i všem naháčům kolem veselý večer, na který se nezapomíná.


Nechtěli jsme ponechat nic náhodě a celý večer byl naprogramován prakticky minutu po minutě.
Ten byl dnešního večera opravdu nutný, protože zkoordinovat soutěžící, dětské soutěže, zvukaře, hudbu, řídit celý průběh soutěží… to je úkol pro skutečného profesionála.


Přehoupla se 20. hodina a s ní jsme se i my přehoupli přes turnikety, které znamenají začátek největšího aquaparku střední Evropy AQUAPALACE PRAHA. Naše milé soutěžící se také přehouply, ale na smíchu jim to nijak neubralo, spíše naopak:

Organizační schůze proběhla za všeobecného veselí a nyní honem využít čas do vypuknutí soutěží ve vlnách a tobogánech!
Ve 21 hodin se i tentokrát konaly dětské soutěže za tradičního velkého zájmu nejmenších naháčků, kterých se sešlo přes 20.

Po devateru vlnobití a devateru tobogánování přišla nakonec přece jen hodina H a s ní zlatý hřeb večera soutěž MISS NATURA 2011. Začalo se velmi atraktivní disciplinou – předcvičování aquaaerobiku. Kdo byl na říjnovém Babylonu, tak se mohl přesvědčit, že naturistický aquaaerobik je velmi zábavný sport. Jeho hlavní hrdinky z Babylonu – Jana Mia a Aneta si z Babylonu udělaly praktickou generálku a v Aquapalace připravily všem ostatním opravdu přetěžkou konkurenci. Zatímco v Babylonu to byla průzračná radost z pohybu, vody a hudby, tak v Aquapalace obě předvedly dokonalé sestavy a Jana Mia se nebála dvakrát po sobě postát na několik sekund na hlavě. To vše ale za všeobecného veselí kolem cvičících, křepčících a cákajících naháčů.


Neméně pohledné Volné discipliny předvedly opět všechny velmi pohledné naturistky. Naše známé „Babylonky“ se tentokrát spojily v dokonale sehranou dvojici břišních tanečnic a za podmanivě linoucí se pomalé hudby se zcela zahaleny přiblížily k podiu. Za stále naléhavější hudby pak rozehrály takový orientální tanec, že jedno oko nezůstalo v důlku!

Také ostatní soutěžící se pak povětšinou seskupily do Volné discipliny do skupinek. A tak jsme viděli v bazénu vlnobití sesterskou čtveřici, jak předvádějí diskotéku s delfíny, nebo taneční dvojici na podiu. 
Porota byla tentokrát ve složení Jan Finferle za pražské n-aktivisty, Josef Záruba, provozovatel nudi pláže na Opaťáku u HK, Jan Böhm za n-klub Prima a bývalé Miss Natura Jana (2009) a Katka (2010).
Na nich teď bylo, aby rozhodli, která ze soutěžících se stane novou Miss Natura. Všichni, kdož se v Paláci pokladů soutěže účastnili, nebo přihlíželi, tak jistě potvrdí, že všechny naturistky vnesly do večera veselí a zábavu. Aneta a Jana Mia navíc pečlivě připravený program, který nakonec rozhodl o jejich umístění na prvních dvou místech. po shrnutí všech kladů i záporů nakonec rozhodlo vystoupení v aquaaerobiku, kde byla Jana Mia přece jen energičtější, živelnější a možná, že zrovna její 2 stojky na hlavě rozhodly o jejím vítězství. Další místa získaly pak postupně: Aneta, Katka, Monika, Lucka, Miruška a Žaneta.
Letos se opět ukázalo, že Miss Natura není soutěž „hloupé krásy“, ale o šikovnosti a schopnosti získat sympatie obecenstva.

Jana Mia VlkováJana Mia Vlková Jana Mia Vlková tímto získala 3. titul naturistické Miss. Poprvé to bylo v roce 2009 v největším jadranském FKK centru Koversadě MISS KOVERSADA 2009, loni pak titul MISS NATURA BABYLON.


Jana Vlková – není jen skvělou zpěvačkou a srandu si ze sebe dělající bavičkou. Spolu se svým manželem provozují SKANZEN LUNARIA, kde podnikají celou řadu velmi zajímavých aktivit – expozice života na venkově v 18.-19. stol., lidová architektura, větrný mlýn, knihovna ekologické, duchovní a krásné literatury, prodej místních rukodělných výrobků, kurzy tradičních dovedností, ubytování.
To všechno vás čeká ve Skanzenu Lunaria v Jindřichovicích pod Smrkem, 37 km od vchodu do Babylonu.


O MISS NATURA 2011 informují WELLNESS NOVINY
Děkuji všem partnerům za podporu soutěže MISS NATURA 2011, Petrovi Malínkovi za hudbu, všem pomocníkům, kteří pomohli dát dohromady a zase rozebrat celý tento veselý večer i celému tisíci naháčů, kteří se celý večer dobře bavili a opět světu ukázali, že naturismus je živý a nepatří do muzea nebo rákosí.

ÚČASTNÍCI SPOLEČNÝCH FOTOGRAFIÍ – ozvěte se na EMAIL a napište, kde se na fotce nacházíte. Pošleme vám originál.

-------------------------------------------------------------
5
 
-

MISS NATURA 2011

Vložil PRAZAK, 16. Listopad 2011 - 18:04

Cela akce byla,jako vzdy, super !!! Velke podekovani vsem organizatorum !!! Jen jedna malickost,ktere jsem si vsiml ja i vetsina lidi pri vyhlasovani MISS SYMPATIE . Tato MISS mela byt zvolena, podle prani divaku,kterych se take,nahlas a verejne moderator Tomas ptal,bylo jich cca 30 – 40 a temer vzdy bylo vysloveno JEDNICKA nebo DVOJKA ! SEDMICKA (Monika Foltynova) se ozvalo pouze 2× nebo 3× a to vetsinou z vyrivky,kde mela Monika rodinu ! O nic nejde,je to spoluorganizatorka nekterych akci,vase kamaradka,nic proti ni nemam,je to hezka holka, jen ta volba,touto formou,kdyz vsichni slyseli,ze prani divaku bylo opravdu jine, byla ponekud nestastna ! Jeste jednou diky a mnoho dalsich peknych akci Naturista. cz preje PRAZAK

 
-

Miss Sympatie

Vložil zurek (bez ověření), 16. Listopad 2011 - 18:35

Já jsem byl pro variantu, že se sympatizanti té které soutěžící za ni postaví a která bude mít nejpočetnější zástup, tak ta má nejvíce sympatií (viz fotka z letošního Opaťáku).

Pro příště postup této volby probereme do všech detailů dopředu a jistě se shodneme na nejlepším způsobu. Nápadům a podnětům se meze nekladou.
 
-

Přání diváků a Miss Sympatie

Vložil Vogel, 16. Listopad 2011 - 19:13

Nechci rozpoutávat hádku, ale rozhodně Monika zazněla více než 3× a když jsem to tam sledoval, tak mě její vyhlášení zásadně nepřekvapilo, protože zazněla hodněkrát. Jediné překvapení bylo díky tomu, že jsem to nepočítal, ale v počtu 2× a 3× zazněla jiná čísla.

 
-

Plně souhlasim, tato volba Miss

Vložil PRAZAK, 16. Listopad 2011 - 19:38

Plně souhlasím, tato volba by byla jiste úplně spravedlivá! Předešlo by se tak dohadům, které byly slyšet po vyhlášeni, že titul M.S. byl udělen z kamarádství a nikoliv po opravdovém počtu hlasů, byť jen části diváků, kteří byli dotázáni. Monika opravdu nejvíc hlasů od dotázaných nezískala!!!

 
-

MISSÁK Naturista

Vložil Roland Jitka, 16. Listopad 2011 - 23:32

Reaguji jako druhá polovina dua Cordobka. Kdy se bude volit naturista roku muž? Myslím, že na nás ženy se jaksi pozapomnělo. [Smutný]


MISS NATURA 2011

Vážení přátelé. Myslím, že sympatické jsou všechny a za jejich výkony jim patří dík všem. Titul Miss sympatie je jen jeden. Pokud bych já byl porotou, tak by došlo k patové situaci a Miss sympatie by byly všechny. Společně jim musíme poděkovat a na příště připravit další šerpy. (a více) Tolik krásy a sympatií na jednom místě uvidíte zase nejdříve za rok. Všem soutěžícím MISS patří [Hvězda] [Hvězda] [Hvězda] [Hvězda] [Hvězda] . To je mým vzkazem od všech přihlížejících [Klobouk] [Klobouk] [Klobouk] . Mějte hezký den.

 
-

Missák Natura?

Vložil zurek (bez ověření), 17. Listopad 2011 - 7:35

Soutěž Missák Adam jsme dřívější roky vždycky vypisovali, ale protože se nikdy nikdo nepřihlásil, tak jsme toho už nechali. Nicméně, kdo by měl zájem, tak má příležitost.

 
-

Já jsem svoje hlasy, tak

Vložil MONFOLT, 19. Listopad 2011 - 13:19
Obrázek uživatele MONFOLT

Já jsem svoje hlasy, tak trochu počítala a mohu tě ujistit že miss sympatie diváku pro danou chvíli měla být 1 nebo 2. A i kdyby jedna dívka získala miss sympatii a čestné místo tomu. Svědčí to jen o tom, že jsi to zasloužila… Každá dívka namůže vyhrát a vždycky někdo musí být poslední.

 
-

Missák?

Vložil Měsíček (bez ověření), 24. Listopad 2011 - 0:01

Jestli je pravda, že se někdy vyhlašoval Missák tak určitě ne tady na webu, ale někde bůh ví kde. Toto já zde vždy sledoval, jelikož, bych se zúčastnil docela rád. Za x let jsem to tady ještě nezažil.


Žurek: Jen namátkou uvádím tento článek, kde se pánská soutěž docela podrobně popisuje. Reakce pánů byla nulová, pak jsme to zkoušeli ještě následující rok se stejnou reakcí a tak jsme toho nechali. A propos, název soutěže „Missák“ jen přes moji mrtvolu.


Měsíček: Tak to jsem nějak musel přehlédnout o tom missákovi škoda. Mohla to být docela zajímavá a snad i chutná cena. Nechápu muže čeho se tak bojí. Ženy soutěží o krásu svého těla jelikož ženy jsou ženy, ale co muži? Asi má málo který vypracované pěkné tělo, že se s ním nikdo nepochlubí [Úsměv] . Nicméně konkrétně u naturistů by se o vnady opravdu jednat nemělo, nýbrž o vtip. Škoda, že muži jsou takoví líní a jen se budou raději dívat než aby něco podnikly. Já kdybych mohl šel bych do té soutěže hned. Rozhodně ovšem ne sám, ale s konkurencí.