NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

MISS NATURA 2007 v BABYLONU se blíží

Vložil Anonymní, 24. Září 2007 - 11:01

Termín následující Naturistické párty a s ní spojená soutěž MISS NATURA v libereckém Babylonu se blíží. Přípravy začínají nabírat na obrátkách a my bychom chtěli spolu s vámi připravit tento večer v co nejzajímavějším duchu. Dnes přinášíme program večera, na kterém se budou moci podílet i další účastníci.

Program a soutěž MISS NATURA 27. 10. 2007 BABYLON Liberec, mapa 

Po dobrých zkušenostech z minulých let bychom chtěli tento podzimní večer vést v duchu Helouvínu, který se zvláště loni vydařil. Prosíme proto všechny, aby donesli s sebou nějakou tu dýni, tykev, mrkev apod. Dlabat mohou i na místě.
Vzhledem k rostoucímu zájmu o skupinové akty bysme chtěli na závěr večera udělat skupinový akt NAHATÉ DÝNĚ. Doufám, že počtem překonáme Saudka [Spiklenec] . Závisí to jen na vás.

21.00 – 22.00
Malování na tělo – příprava, mj. bude přítomen profesionální malíř na tělo, barvy budou k dispozici, přístroj pro otisk těla z IQPARKU.
Kategorie: MISS NATURA, MISS BOUBELKA, MISSák ADAM, MISS LAST MINUTE – přihlášená a zvolená na poslední chvíli = příležitost pro všechny váhavce!

22.00
Začátek soutěže
Discipliny: malování na tělo, soutěže zručnosti (dlabání dýní…), test základních znalostí o naturismu (zábavnou formou z textů na Naturistovi), tanec, nebo tomu odpovídající kreace [Úsměv] .
Návrhy na další discipliny můžete napsat do Komentářů pod článkem, uzávěrka 15.10. – discipliny budou soutěžícím sděleny 14 dnů před soutěží, aby se mohli připravit. Nepůjde o život, takže neplánujeme ŽÁDNÉ nadlidské sportovní, výkonnostní ani technické úkoly!

Naturista Vtipálek
[Smích] Po celou dobu příprav soutěže byly dotazy na pánskou část soutěžících. Zařadíme tedy kategorii pánů. Stejně tak, jako u dam, slečen a holčiček nepůjde o vyzdvihování tělesných vnadů, nepůjde u kluků o délku(saka), obvod(pasu) a výdrž (s dechem). Mužská část soutěže by měla ukázat nejvtipnějšího naturistu, který předvede chování legračních postaviček z nuda pláží – čumily, exhibicionisty… Už jsem dostal avizo z jedné nejmenované moravské pálenice, že cena pro vítěze bude hódně povzbuzující. [Vyplazený jazyk] Návrhy svých scénářů posílejte na kontakt

23.00
Skupinový akt na závěr
Rádi bychom trumfli počet účastníků saudkova skupinového aktu v Olomouci a tak zveme všechny naháče na focení skupinového aktu NAHATÉ DÝNĚ na závěr tohoto večera. Předpokládáme, že všichni se vyzdobí na svých kulaťoučkých partiích hezky kulaťoučkými dýněmi a fotografie bude unikát! [Ďáblík]

Své návrhy a připomínky uvádějte prosím do Komentářů. Těšíme se na vás a hlavně se dostavte v hojném počtu!

NA AKCI BUDE ZAKÁZÁNO FOTOGRAFOVÁNÍ, FILMOVÁNÍ A POUŽÍVÁNÍ MOBILNÍCH TELEFONŮ.

AhojkaAhojka Po delší odmlce se bude na říjnový Babylon pronajímat celá chata AHOJKA v Hraběticích u Bedřichova. Kontakt pro zájemce: Petra Jarochová. Ceny lidové, prostředí hezké – přímo v Jizerkách, společnost veselá [Úsměv] .
3
 
-

soutěž?

Vložil MONFOLT, 16. Listopad 2007 - 7:20
Obrázek uživatele MONFOLT

Pokud to pujde tak se ráda přihlásím..


Žurek: Tak to už Moniko bylo 27.10. , ale nejspíš vyhlásíme fotosoutěž jako loni tady na Naturistovi. Přes víkend to dám dohromady.