NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Stovky naháčů na 4x odloženém Půlsilvestru na Opaťáku

Vložil Anonymní, 15. Srpen 2011 - 10:14

Nejveselejší akce východočeských naturistů – tradiční Půlsilvestr musel být letos kvůli počasí přeložen napřed z 25. 6. na červenec. Když se pak kvůli dešti nezdařil ani tento měsíc, tak se zdálo, že letos Půlsilvestr nebude. Jakástakás předpověď na tento víkend přece jen vzbudila naději, tak jsme do toho šli. I když sobota byla deštivá, tak neděle nás potěšila krásným slunečným počasím a na nejoblíbenější hradubickou (oblast mezi Hradcem a Pardubicemi) nuda pláž se vypravily stovky naháčů.


Sobota opravdu zklamala a jedinou radostí tohoto dne byl zřejmě kančí guláš, po kterém se zaprášilo během 2 hodin. Jinak se po celý den střídaly přeháňky s deštěm a ani teplota se nevyšplhala moc nad 20°C.

Neděle ale potvrdila předpověď a bylo opravdu slunečno po celý den, takže jsme mohli podniknout veškerý program, který byl naplánovaný. Zájem o nejrůznější soutěže byl značný – Miss Mokré Tričko se zúčastnilo 11 naturistek, Šipek 15 naturistů a 1 naturistka, Malování na tělo 10 naturistů.
Soutěž Miss Mokré Tričko je mezi českými nuda plážemi raritou a těší se všeobecnému zájmu i veselí. Tentokrát jsme na doporučení samotných soutěžících průběh trochu pozměnili a místo konve se naturistky vrhly samy přímo do Opaťáku. Letošní titul nakonec putuje do Žamberka.V soutěži v šipkách se utkalo 15 borců a 1 borkyně. Po 3 kolech nakonec zvítězil šikovný naturista s celkem 58 body.


Soutěž v malování na tělo přilákala 10 soutěžících, z nich vyhrála veselá kočka v klíně z Trutnova. Velice podařená byla i dvojice slon – sršeň nebo malý pistolník.
Největší pozdvižení přinesla část divácké soutěže, kde se sympatizanti řadili za své favority. Nakonec bezkonkurenčně největší zástup příznivců si získala paní blondýnka, která ač se dostala cizím zaviněním do nezáviděníhodné zdravotní situace, tak i nadále rozdává na všechny strany úsměvy a na Opaťáku patří k oblíbeným naturistům.
Velmi milým překvapením bylo celodenní vystoupení klávesisty a zpěváka Michala, který všechny bavil až do noci a poprávu sklízel nemalý potlesk.
Video z Půlsilvestru 2011 na Opaťáku:
NATURISTA.TVCeny vítězům soutěží v podobě poukazů na volné vstupy do Wellness Centra Babylon a Aquaparku Babylon Liberec věnovalo CENTRUM BABYLON LIBEREC – pořadatel každoměsíčních Naturistických party ve svém aquaparku.
Oblíbený Půlsilvestr na Opaťáku je tedy za námi a určitě stálo zato si na něj počkat a s nepřízní počasí ho zrušit úplně. Letos přilákal zase očividně více účastníků než loni, což svědčí o jeho oblíbenosti.
velkou zásluhu na jeho úspěchu má Pepa Opaťák, jehož nuda pláž vzkvétá rok od roku stále krásnějšími květy a tím si získává i více příznivců. Děkuji Pepovi i dalším n-nadšencům za skvělou akci a budeme se těšit na Opaťáku zase někdy ahoj.
Měsíc nad Opaťákem v létě 2011Měsíc nad Opaťákem v létě 2011


A NEZAPOMEŇTE, že s podzimem naturistický život NEKONČÍ!!!
15. 10. 2011 NATURISTICKÝ HELOUVÍN v AQUAPARKU HRADEC KRÁLOVÉ
Vzpomínka na Naturistický Helouvín Hradec Králové 2010.


5
 
-

Půlsilvestr

Vložil Pepper, 15. Srpen 2011 - 19:57

Nějak jsem si té změny data nevšiml. Škoda. [Smutný]