NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Královéhradecký Helouvín vstal z mrtvých

Vložil Anonymní, 17. Říjen 2011 - 10:30

Zatímco kolem roku 2005 byl královéhradecký aquapark nepřehlédnutelnou hvězdou mezi našimi akcemi, tak se vznikem stále nových a nových areálů tato hvězda pohasínala a poslední akce na tomto místě byly velmi ochablé. Nezbylo než zahájit opravdu aktivní propagaci a tuto před 6ti lety nadějnou aktivitu oživit. Téměř nepřetržitá spolupráce s jednou z největších n-pláží u nás, na Opaťáku u HK, přinesla svoje ovoce a sobotního večera 15. 10. se v AP HK sešlo přes 100 naturistů. Fronty na zorby nebraly konce, scházeli se známí, kterým na jejich oblíbených písnících už mrzne voda, soutěž v malování se těšila velkému zájmu.


Začátek letošního Helouvínu byl poznamenán ještě dozvuky jarního halasného výstupu jedné textilačky, který zněl mnoha naturistům i bohužel vedení AP dodnes v uších. Výsledkem bylo přesunutí našeho N-Aprílu na pátek a to byla další rána úspěšnosti hradeckých naturistických akcí. Další opatření bylo posunutí začátku z 18. na 20. hodinu, což ne všichni zaznamenali. Kolem 18. hodiny se tedy už kolem pokladny tvořil hlouček lidí. Vypadalo to, že většina z nich zůstala, protože k osmé bylo ve vestibulu už opravdu plno.

Začátek sobotního n-večera byl ve znamení tradiční sauny, ale i 50metrového bazénu, který jsme měli dnes mimořádně k dispozici pouze první hodinu večera. Po vyhlášení aquazorbingu se do padesátky nahrnula opravdu početná skupina sportuchtivých naháčů a náš vysokokapacitní fukar se celou hodinu nezastavil. Musím pochválit personál padesátky, protože většině plavců a vodoběžců byla hodina málo a tak jsme 21. hodinu přetáhli. Mockrát děkujeme celému personálu padesátky za tuto tolerantnost.

V aquaparku to byla už klasika – každou půlhodinu vlnobití, tobogán, vířivky, občerstvení se sympatickou obsluhou přimo u vody.
Čas běžel velmi rychle, takže jsme zapomněli na tradiční oblíbené momenty našich dřívějších n-večerů, jako modře podsvícený hlavní bazén a celou řadu dalších zajímavostí. Napříště bude i podsvícení, hudba, závody atd.

Soutěž v malování na tělo měla tentokrát opravdu jedno téma – helouvín a strašidla. Našli se i takoví nadšenci, kteří si doma vypěstovali, vlastnoručně vydlabali, svíčkou opatřili a takto svítící dýně donesli přímo na náš N-Helouvín.

Večer uběhl jako voda a v Hradci Králové to opravdu vypadá, že jsme se odrazili ode dna a opět se vrátíme k velmi oblíbeným naturistickým večerům, jako v roce 2005

Aquapark HKAquapark HK Následující naturistická akce v Aquaparku Hradec Králové: Naturistický Mikuláš 2011 10. 12. 20–23 hodin. Mikulášská nadílka, závody v aquazorbech, soutěže… Přispěvatelé: Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Za článek tohoto rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na kteroukoli naši akci [Smích]
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. Nejoblíbenější článek roku bude odměněn pobytem v hotelu pro 2 osoby.
Podporovatelé: Pokud byste chtěli podpořit autora tohoto článku jakoukoli částkou, tak můžete bez jakéhokoli poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. Předem vám děkujeme.
Inzerenti: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, služby? Využijte prosím naši širokou nabídku vaší prezentace na internetu i na reálných akcích NATURISTA.CZ.
5
 
-

Hradci dávám +++++

Vložil rowing (bez ověření), 17. Říjen 2011 - 14:35

Ahoj, jsem sice Ahoj, jsem sice z Brna, ale protože jsem měl cestu do Hradce kde jsem přespával do neděle, tak jsem se nechal zlákat návštěvou (když se tu konají konference tak člověk nikdy nemá čas). Podobnou indoor akci jsem navštívil vůbec poprvé, v Brně se mi zatím bohužel vhodný termín vyhýbal :), pokud nepočítám občasné návštěvy Modřic s manželkou. Akcička povedená a dobře jsem si to i rozvrhnul. Přišel jsem cca 20:30 a zakoupil „LOS“ na 2 hodinky. Nejdřív jsem krátce omrkl akvapark a pak zamířil na pár délek do 50m bazénu. A občas omrknul jak se človíčci snaží v nafukovacích „koulích“. Volba se ukázala jako dobrá, protože po 21 hod se 50m bazén zavíral, takže jsem se pak vydal do akva části. Tady jsem pak v průběhu doby zde strávené vystřídal asi všechny akce: vlny, trysky, skoky do vody a tobogán (jel sem aspoň 15× :). Saunu jsen nenavštívil protože bylo plno, tak jsem to kompenzoval návštěvami páry, která byla teplejší než v Brně Kohoutovicích. Taky jsem samozřejmě zabrousil do „růžku“ zkouknout bodypainting jak se účastníci snaží a jak se jim daří. Finále jsem sice neviděl ale podle fotek na webu se výtvory podařily. Akvapark jsem opouštěl krátce před půl jedenáctou, spokojený a unavený tašící se až zalehnu do postele.

Díky organizátorům za pěknou akci a snad se mi v budoucnu podaří na podobnou akci zajít i v Brně (už si hlídám 17.12.2011).

 
-

Díky za příjemný n-večer v HK

Vložil SPORT, 20. Říjen 2011 - 19:21

Byl to povedený n-večer. V Hradci je parádní tobogán, výborně se dá zaplavat v pořádném bazénu a hlavně mě bavila sauna rozpálená na 110°C. Potěšily také nové n-tváře a počet účastníků tak akorát odpovídal velikosti příjemného aquaparku, i kdyby se jich tam ještě určitě pár vešlo. Suma sumárum: budu se těšit na příští n-večer v Hradci Králové.

 
-

Sauna v HK aquaparku

Vložil Borek, 29. Říjen 2011 - 9:11
Obrázek uživatele Borek

Přidávám se k pochvale. Ještě dodám, že sauna byla plná jen velmi krátce někdy kolem poloviny večera, ale většinu času bylo docela volno. Rowing se náhodou trefil zrovna do té chvilky, kdy si pár nově příchozích muselo říct o uvolnění místa. Ale i v té době každý kdo chtěl, tak se v pohodě posadil.